Репортажи на бащата

Всичко за сладководния риболов.

Модератор: bobopeli

bashtata
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Дек 05, 2017 4:42 pm

Репортажи на бащата

Мнение от bashtata »

Разходка в Бейчифлик
Събуждам се. Ставам. Мисля само за риба. Грабеам въдичката и тръгвам на поход. Крайна точка Бейчифлик. След 4 часа ходене стигам до там и започвам да разплитам мрежите...шегичка. Слагам една незацвпваща клатушка да проверя за закачки. Нямаше. Слагам едно ружно паче, приводнвам и започвам бавна първа проводка. Патето чистак бърсак ново, некъпано. Още на първото замятане УДАР. Сигурно 20 минути се борих и на повърхността се усмихна едно малко кефалче 5-6см. Пребих го от бой, защото е плевелна риба и пречи и го пуснах да се свестява. На телескопа се хвана една малка таранка. Добре че носех една кука 1. Закачих таранката през гърба на тази кука и я вързах на едно дърво с плетеняк, за сом. Оставям я да си играе и отивам да моря кефали. Втора, трета проводка КАПО. Едва на шестата излезе едно кефалче с приличен размер 70см. Много хубав удар, трофеен. Продължавам да търся късмета. По едно време усещам как земята се надига. Обръщам си главата и гледам как дървото, на което бях вързал таранката се клати като си опира клоните в земята. Тичам на пожар. Започвам да дърпам. Добре, че беше вързана на плетеняк 0.2, че иначе със сома ми до там. Двама човека бяхме, до вечерта играхме на дядо вади ряпа. Накрая извадихме едно сомче и нивото на реката падна с около 60см. Така завърши първия ден на Бейчифлик, райско кътче за риболов в Русенско. Очаквайте още репортажи.
Sharpirate
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Ное 15, 2017 10:17 am

Re: Репортажи на бащата

Мнение от Sharpirate »

dai koordinadi brat
Дай координати брат !
power123
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 119
Регистриран на: Нед Ное 20, 2011 8:46 am

Re: Репортажи на бащата

Мнение от power123 »

Уникален репортаж !!! Смея се с глас :fishing6: Продължавай с разказите колега :D :D
Вихрен Марков
новобранец
новобранец
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Яну 08, 2018 9:01 am

Re: Репортажи на бащата

Мнение от Вихрен Марков »

Локацията в района на Червен ли е? Страхотен репортаж :)
Хвани, снимай, пусни !
Публикувай отговор

Обратно към “Сладководен Риболов”