ВНИМАНИЕ !!!-НЕЛОЯЛЕН КЛИЕНТ

Дайте вашите препоръки, съвети, предложения и оплаквания за нашия сайт.

Модератор: sapuna

Публикувай отговор
joroyanev
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Апр 04, 2019 10:13 am

ВНИМАНИЕ !!!-НЕЛОЯЛЕН КЛИЕНТ

Мнение от joroyanev »

На вниманието на всички колеги във форума ! МОЛЯ ,вижте СНИМКИТЕ ! Моля , всички колеги да обърнат внимание на НЕЛОЯЛЕН КЛИЕНТ . ИМЕТО му е ПАНАЬОТ ЧОЛАКОВ с ПОТРЕБИТЕЛСКО ИМЕ - Dorado - от гр.Стара Загора. На 22.12 .2019 въпросното лице ,поръча плетено влакно VARIVAS Shore Caster 10 X 10 за 89 лв . Поръчката беше направена с лично съобщение на сайта ,в което фигурира име, телефон и адрес на ЕКОНТ . След 7 дни получих обаждане от ЕКОНТ гр .Стара Загора , с което ме уведомиха ,че поръчката все още се намира в офиса ,а лицето- получател не отговаря на обаждания по телефон. В следващите няколко дни , многократните ми опити да се свържа с ПАНАЬОТ ЧОЛАКОВ не дадоха резултат .НЕ отговори на ПЕТ лични съобщения на сайта и на телефонните ми обаждания.След тези безуспешни опити ,аз се поисках от ЕКОНТ - Стара Загора , да ми върнат пратката . МОЛЯ ,ВСИЧКИ
КОЛЕГИ ,които прочетат поста, да ПИШАТ ПО ТЕМАТА И ЗА ДРУГИ НЕЛОЯЛНИ КЛИЕНТИ ИЛИ ПРОДАВАЧИ .Ако лицето ПАНАЬОТ ЧОЛАКОВ от гр. Стара Загора ,се е проявил като нелоялен клиент и по отношение на други колеги ,МОЛЯ ПИШЕТЕ ,ЗА ДА ПОИСКАМЕ ОТ МОДЕРАТОРИТЕ СЪОТВЕТНИ ДЕЙСТВИЯ.Всички ние сме членове на този сайт ,за да си помагаме и тук няма място за лица ,които не спазват елементарни етични норми , било като купувачи или като продавачи.Благодаря за вниманието и наслука на всички колеги !ПРИЛАГАМ СНИМКИ В ПОДКРЕПА НА СВОЯ ПОСТ !
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: ВНИМАНИЕ !!!-НЕЛОЯЛЕН КЛИЕНТ

Мнение от Don4o_62 »

Няма се притесняваш колега,навсякъде го има това и трябва психически да сте подготвени за тези неща,радвай се че обратната пратка не е била много кинти и е под кило,аз съм го ЯЛ с такъв нелоялен клиент за надуваема лодка,приказки по тел. пращай,ала бала, ден,два...после се покри и обратната пратка ми беше над 60 лв.,но добре че лодката беше нова и в движение друг се обади,та отиде при него,та стават такива работи,риск печели,риск губи,това е алъш вериша :D
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
icefire
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 381
Регистриран на: Чет Апр 26, 2012 9:11 am
Местоположение: София

Re: ВНИМАНИЕ !!!-НЕЛОЯЛЕН КЛИЕНТ

Мнение от icefire »

Не е станало кой знае какво .. всичко се случва , може нещо лошо да го е сполетяло .. може временно да се е видял в безпаричие по празниците !!!
Но ти колега с какво ПОМАГАШ ...!?!?!? Регистриран от почти година ! и първият ти пост е да се оплакваш ..
На никого не помагаш , тук си за да търгашиш ..!
Никой не полудява толкова бързо като абсолютно нормалният човек ...
Животът е навик , от който се отвиква много трудно ...
Terry Pratchett
Петър Недев
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 590
Регистриран на: Сря Май 04, 2005 10:01 am
Местоположение: Кърджали
Обратна връзка:

Re: ВНИМАНИЕ !!!-НЕЛОЯЛЕН КЛИЕНТ

Мнение от Петър Недев »

Може нещо да му се е случило на човека. Защо веднага го очерни?
Когато няма риба.......не кълве!
Аватар
RAAZIEL
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1436
Регистриран на: Чет Яну 31, 2008 5:16 pm
Местоположение: Варна

Re: ВНИМАНИЕ !!!-НЕЛОЯЛЕН КЛИЕНТ

Мнение от RAAZIEL »

Въпреки,че е първия пост на Жоро,и е ,,търгаш,,на мен ми помогна много.Човека е точен и свестен,а индивида който не си е взел пратката,каквото и да му се е случило не го оправдава да се крие като мишка...Поне едно ,,извинявай,,може би нямаше да доведе до тоя пост,да не говорим,че 5-те лева куриерска са много по-малко от мъжката дума..
ПАЗЕТЕ ЧИСТОТА НА ВОДОЕМИТЕ
joroyanev
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Апр 04, 2019 10:13 am

Re: ВНИМАНИЕ !!!-НЕЛОЯЛЕН КЛИЕНТ

Мнение от joroyanev »

Здравейте отново , Пиша , за да помогна на някои КОЛЕГИ да РАЗМИСЛЯТ по темата .
ПЪРВО - По отношение на термина "ОЧЕРНЯНЕ ",използван по- горе ,моето мнение е следното .Уважаеми колеги ,когато някой е направил поръчка ,не отговаря на телефонни обаждания и на лични съобщения в 7 дневен срок и не си е потърсил поръчката в 15 дневен срок ,значи се се е отказал ,но даже няма смелост Ви го каже или напише ,а предпочита да се "скрие" . За всеки нормален човек , това е главно МОРАЛНА НЕПРИЯТНОСТ и затова такова поведение не трябва да се толерира с мълчание. ВТОРО- Ако го е направил с Вас или мен , ще го направи с всеки от форума ОТНОВО и ОТНОВО .Такъв БАЙ ГАНЬО НЯМА ЕТИЧЕН КОДЕКС и не разсъждава с морални категории .За него е удоволствие да направи " ЗОЛУМ" .
ТРЕТО - Именно в това се изразява наример ,ПОМОЩТТА ,която трябва да си оказваме във форума. Поста съм го писал , за да може ,ако ПАНАЙОТ ЧОЛАКОВ от Стара Загора направи поръчка при Вас колеги ,които сте обърнали внимание на поста ми , да се замислите дали си заслужава да му обърнете внимание. За съжаление, някои колети не признават "моралната помощ " като такава .Това не ме учудва , защото всеки от нас се е срещал с хора ,за които само "материалната помощ" има значение .
ЧЕТВЪРТО - Тук е мястото да кажа ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ на колегата RAAZIEL от ВАРНА , за добрите думи по мой адрес .Риболовните принадлежности пуснати от мен в продажба са в обяви ,защото поради заетост ми остава много малко време за риболов , за съжаление .Така ,че ПОМАГАМ на колегите ,които имат повече свободно време от мен .БЛАГОДАРЯ ,на всички клиенти и пак заявявам ,че за всеки лоялен клиент е имало и ще има подаръци.Във всяка моя обявя има моя телефон и моето име ЖОРО ЯНЕВ .АЗ НЕ СЕ КРИЯ ЗАД NICKNAME
ПЕТО - Помолих и други колеги ,които са имали проблими с НЕЛОЯЛНИ КУПУВАЧИ или ПРОДАВАЧИ ,да пишат по темата .ТОВА ЩЕ ПОМОГНЕ НА ДРУГИ КОЛЕГИ .Благодаря за вниманието и наслука !
Аватар
icefire
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 381
Регистриран на: Чет Апр 26, 2012 9:11 am
Местоположение: София

Re: ВНИМАНИЕ !!!-НЕЛОЯЛЕН КЛИЕНТ

Мнение от icefire »

Много морал .. много нещо ..
Жоре , ти за 5 лв изписа бая дълги стенограми ... явно си от хората които не могат да губят ! :)
Не оправдавам постъпката на човекът ... НО ! пак казвам АКО го е сполетяло нещо лошо !?? Тогава к'во ???
Например : човекът ( на път към ЕКОНТ , да си вземе поръчката) го е прегазил ТИР !!!
И не ти искам "подаръците" .. по-добре напиши нещо във форума .. сподели за някой твой излет ... покажи някой монтаж.. дай инфо за даден водоем .. или ... както и да е ... - Ето за такава ПОМОЩ говорех аз !
Ти със първото си писане тук - се оплакваш за едни 5 лв загуба .. второто писане го удари на МОРАЛ и РЕКЛАМА за подаръци..
Без лоши чуства .. Остани си със здраве .. :drinkers:
Никой не полудява толкова бързо като абсолютно нормалният човек ...
Животът е навик , от който се отвиква много трудно ...
Terry Pratchett
Публикувай отговор

Обратно към “Препоръки и Оплаквания”