до админа.

Дайте вашите препоръки, съвети, предложения и оплаквания за нашия сайт.

Модератор: sapuna

ianimar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 863
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 9:57 pm
Местоположение: Варна

до админа.

Мнение от ianimar »

колко теми трябва да пусна за да ми отговори някой,просто ми кажете нарочно ли ми взехте парите или е станало грешка.
Аватар
М. Сталев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1176
Регистриран на: Сря Май 18, 2011 5:00 pm
Местоположение: Димитровград

Re: до админа.

Мнение от М. Сталев »

Напиши му го на лично съобщение ,на мен винаги така ми е отговарял на въпросите:)
ianimar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 863
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 9:57 pm
Местоположение: Варна

Re: до админа.

Мнение от ianimar »

писал съм,но явно не е важно .
N.Dimitrov
фен клуб-скобар
Мнения: 728
Регистриран на: Пон Юни 23, 2014 4:32 pm
Местоположение: Плевен

Re: до админа.

Мнение от N.Dimitrov »

Как ще е важно, ти па... сигурно предните тема са били изтрити.
А за какво става на въпрос колега, ако не ставам нахален.
Аватар
М. Сталев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1176
Регистриран на: Сря Май 18, 2011 5:00 pm
Местоположение: Димитровград

Re: до админа.

Мнение от М. Сталев »

Може да работят по проблема
Аватар
fixxer
Администратор
Администратор
Мнения: 1778
Регистриран на: Нед Мар 14, 2004 6:00 pm
Обратна връзка:

Re: до админа.

Мнение от fixxer »

ianimar написа:писал съм,но явно не е важно .
и къде точно си ми писал и какво?
http://naRiba.com
WINNERS DON'T USE DRUGS
ianimar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 863
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 9:57 pm
Местоположение: Варна

Re: до админа.

Мнение от ianimar »

писал съм ти на лс. и форум магазин купува-продава,става на въпрос за това че пращам sms 4.80лв. за промо обява 20дена а тя се спира на 10тия ден.след това пращам друг sms4.80лв. но този път обявата тотално не тръгва а sms е прибран.с поздрави Янко.
saksi
фен клуб-скобар
Мнения: 2656
Регистриран на: Нед Юни 12, 2005 8:34 pm
Местоположение: Божурище

Re: до админа.

Мнение от saksi »

ianimar написа:писал съм ти на лс. и форум магазин купува-продава,става на въпрос за това че пращам sms 4.80лв. за промо обява 20дена а тя се спира на 10тия ден.след това пращам друг sms4.80лв. но този път обявата тотално не тръгва а sms е прибран.с поздрави Янко.
Ако това е истина,това си е чиста измама.
Просто не е честно.
ianimar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 863
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 9:57 pm
Местоположение: Варна

Re: до админа.

Мнение от ianimar »

аз се надявам да е тех.грешка.
Аватар
fixxer
Администратор
Администратор
Мнения: 1778
Регистриран на: Нед Мар 14, 2004 6:00 pm
Обратна връзка:

Re: до админа.

Мнение от fixxer »

Вие сериозни ли сте с тези разсъждения? 100 пъти съм казвал, че тези смс-и не са с цел изкарване на пари, а елиминиране на некоректните търговци. А сега простото обяснение. При пускане на обява, тя има срок на валидност. При достигане на края и, публикувалия получава е-мейл за подновяването и. Ако не бъде подновена, обявата спира автоматично(не се изтрива, а се спира). Обявата продължава да си седи в профила в "моите обяви" на продавача и може да бъде повторно активирана с различните срокове, както при първоначалното и публикуване. Правенето на обявата като "промо" НЕ удължава срока на самата обява. Примерно обявата е валидна до 20-ти, а е направена промо за 30 дни на 1-ви. Обявата ще бъде видима до 20-ти ако не бъде подновена. Общо взето просто трябва да си цъкнеш бутона за пускане в "моите обяви" и тя ще си тръгне. Та така. Много шум за нищо...
http://naRiba.com
WINNERS DON'T USE DRUGS
Аватар
fixxer
Администратор
Администратор
Мнения: 1778
Регистриран на: Нед Мар 14, 2004 6:00 pm
Обратна връзка:

Re: до админа.

Мнение от fixxer »

saksi написа:
ianimar написа:писал съм ти на лс. и форум магазин купува-продава,става на въпрос за това че пращам sms 4.80лв. за промо обява 20дена а тя се спира на 10тия ден.след това пращам друг sms4.80лв. но този път обявата тотално не тръгва а sms е прибран.с поздрави Янко.
Ако това е истина,това си е чиста измама.
Просто не е честно.
Да. Целта е да мамим хората, за да ни докладват в полицията и да не влизат хората в сайта :D Хайде малко по-сериозно!
http://naRiba.com
WINNERS DON'T USE DRUGS
ianimar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 863
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 9:57 pm
Местоположение: Варна

Re: до админа.

Мнение от ianimar »

пич какво по зериозно,аз ти казвам че ми взехте патите а ти ми казваш по сериозно,обявата ми я спираш 10 дена по рано от срока на заплащане,след това ти пускам още манги и пак не я пускаш,какво по сериозно от това,виж огледай си градинката и тогава бъди недоволен.
Аватар
fixxer
Администратор
Администратор
Мнения: 1778
Регистриран на: Нед Мар 14, 2004 6:00 pm
Обратна връзка:

Re: до админа.

Мнение от fixxer »

ianimar написа:пич какво по зериозно,аз ти казвам че ми взехте патите а ти ми казваш по сериозно,обявата ми я спираш 10 дена по рано от срока на заплащане,след това ти пускам още манги и пак не я пускаш,какво по сериозно от това,виж огледай си градинката и тогава бъди недоволен.
Ти изобщо направи ли си труда да прочетеш това, което съм написал?
http://naRiba.com
WINNERS DON'T USE DRUGS
ianimar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 863
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 9:57 pm
Местоположение: Варна

Re: до админа.

Мнение от ianimar »

какво да чета ве брат,пуснах обява след заплащане валидна до 04 07 2015. обявата се спира на 24 06 2015,помислих че е грешка пуснах още 4.80лв. и обявата пак не тръгва,какво има да чета на сметката ми се отчита sms4.80lv. за този сайт а насреща нищо.
Аватар
fixxer
Администратор
Администратор
Мнения: 1778
Регистриран на: Нед Мар 14, 2004 6:00 pm
Обратна връзка:

Re: до админа.

Мнение от fixxer »

fixxer написа:Вие сериозни ли сте с тези разсъждения? 100 пъти съм казвал, че тези смс-и не са с цел изкарване на пари, а елиминиране на некоректните търговци. А сега простото обяснение. При пускане на обява, тя има срок на валидност. При достигане на края и, публикувалия получава е-мейл за подновяването и. Ако не бъде подновена, обявата спира автоматично(не се изтрива, а се спира). Обявата продължава да си седи в профила в "моите обяви" на продавача и може да бъде повторно активирана с различните срокове, както при първоначалното и публикуване. Правенето на обявата като "промо" НЕ удължава срока на самата обява. Примерно обявата е валидна до 20-ти, а е направена промо за 30 дни на 1-ви. Обявата ще бъде видима до 20-ти ако не бъде подновена. Общо взето просто трябва да си цъкнеш бутона за пускане в "моите обяви" и тя ще си тръгне. Та така. Много шум за нищо...
Прочети отново тогава.
http://naRiba.com
WINNERS DON'T USE DRUGS
Заключено

Обратно към “Препоръки и Оплаквания”