И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Дайте вашите препоръки, съвети, предложения и оплаквания за нашия сайт.

Модератор: sapuna

Аватар
GODzillata
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 16393
Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 11:12 am
Местоположение: Outta space

Re: И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Мнение от GODzillata »

hshopov написа:...в прехода....ще дойда и аз там ако ме приемете във ваща гилдия,разбира се!
Добре си дошъл...там е отворено за хора с отворени разбирания. :wink:

Кажи обаче защо не звъннеш на Лиляна мома, а? :smt017
На риба - като на война! Fish'n'chicks! :mrgreen:
Кеч & Рилийс...в тиганааа-аха-ха-хаааа...Изображение
Аватар
GODzillata
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 16393
Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 11:12 am
Местоположение: Outta space

Re: И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Мнение от GODzillata »

Това е мъжа й: https://www.facebook.com/preslav.neev

Обява :arrow: http://www.alo.bg/2874630

Обява :arrow: КЛИК
На риба - като на война! Fish'n'chicks! :mrgreen:
Кеч & Рилийс...в тиганааа-аха-ха-хаааа...Изображение
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Мнение от hshopov »

GODzillata написа:
hshopov написа:...в прехода....ще дойда и аз там ако ме приемете във ваща гилдия,разбира се!
Добре си дошъл...там е отворено за хора с отворени разбирания. :wink:

Кажи обаче защо не звъннеш на Лиляна мома, а? :smt017
Обичам си жената :oops: ! Моралист съм ама кой да повярва :) :drinkers:( ей издири ги веднага...на мен не ми е проблем,момата или мъжлето и,а защо обявата е тук след доклад)! Всеки може да пусне обява, но трябва ли да се толерират такива обяви тук? ФОРУМА НЕ Е МОЙ БАЦЕЕЕЕ :lol: ! Виждам мрежа,докладвам,пиша лично,пускам тема...нещо лошо ли направих ? :drinkers:
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Аватар
oneillbgm
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 512
Регистриран на: Нед Окт 09, 2011 8:25 am
Местоположение: Ловеч
Обратна връзка:

Re: И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Мнение от oneillbgm »

Димитър Чаушев написа:
oneillbgm написа:Добре се правите на моралисти във форума... но поне бъдете такива във всяко едно отношение тук и извън него. Повече плювкате ми се струва. Мрежата така или иначе ще бъде продадена. Помислете защо ИАРА не си вършат работата и откъде идва проблемът? Финансов ли е, недостатъчно хора са или терминът "баджо" още е на мода.

Сега ще си поръчам мрежата и ще си заградя "доматито" против съседски кокошки бракониери.
Да разбирам ли , че си съгласен да се продават свободно бракониерски атрибути ?
Ами дааааааа :wink: Ти и аз нямаме нужда от мрежи. В нашите ръце това са бракониерски атрибути в близост до водоем. Ама има едни хора, които имат право да употребяват мрежи. И други хора, които са рибопроизводители, които и те имат нужда от мрежи.

Друг вече е въпросът, въпросната обява трябва ли да я има тук или не. Както казах, има хора, които имат нужда от мрежи. Те си знаят закона за тях. За нас е друг.
Fishing gear - Quick Effzett DAM/MAD Madcat
– Ще имаме едно знаме, на което ще пише: „Свята и чиста република“. - Апостолът на свободата
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Мнение от hshopov »

oneillbgm написа:
Димитър Чаушев написа:
oneillbgm написа:Добре се правите на моралисти във форума... но поне бъдете такива във всяко едно отношение тук и извън него. Повече плювкате ми се струва. Мрежата така или иначе ще бъде продадена. Помислете защо ИАРА не си вършат работата и откъде идва проблемът? Финансов ли е, недостатъчно хора са или терминът "баджо" още е на мода.

Сега ще си поръчам мрежата и ще си заградя "доматито" против съседски кокошки бракониери.
Да разбирам ли , че си съгласен да се продават свободно бракониерски атрибути ?
Ами дааааааа :wink: Ти и аз нямаме нужда от мрежи. В нашите ръце това са бракониерски атрибути в близост до водоем. Ама има едни хора, които имат право да употребяват мрежи. И други хора, които са рибопроизводители, които и те имат нужда от мрежи.

Друг вече е въпросът, въпросната обява трябва ли да я има тук или не. Както казах, има хора, които имат нужда от мрежи. Те си знаят закона за тях. За нас е друг.
да наистина е така но това не е мрежа за стопански риболов, а серкме,братле...на всеки е ясно за какво е :)
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Аватар
oneillbgm
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 512
Регистриран на: Нед Окт 09, 2011 8:25 am
Местоположение: Ловеч
Обратна връзка:

Re: И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Мнение от oneillbgm »

Ясно ми е... Професионалните рибари имат ли право да използват срекме?
Fishing gear - Quick Effzett DAM/MAD Madcat
– Ще имаме едно знаме, на което ще пише: „Свята и чиста република“. - Апостолът на свободата
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Мнение от hshopov »

oneillbgm написа:Ясно ми е... Професионалните рибари имат ли право да използват срекме?
знам ли...сигурно,но това е малко за водоем под аренда и ако съм професионален рибар едва ли бих го използвал особено ако имам да обезрибявам нещо с голяма площ!
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Аватар
mclsdreal
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 180
Регистриран на: Вто Юли 05, 2011 4:22 pm

Re: И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Мнение от mclsdreal »

Толкова ли е трудно да се каже има ли резон обявата да стои или няма?
Ако го приемате за нормално, няма да приемем ние за нормално да се трият снимки и теми на хора снимали улов в мивката. Лично аз се ангажирам като си дойда в България да хвана някоя риба, и в процеса на корменето да я снимам цялата омазана в черва и кръв у мивката. Да видим тогава кви гомна ще ми сипете. Моралист съм да, в това отношение съм и светец Godzila. Щото именно толеранса към мрежи, пружини с 20 куки, токаджийски говна и прочее съсипаха водоемите. Сега ще почнете ИАРА виновна, хората виновни...ОКЕЙ а кой е виновен мрежата да седи в секция продава? За нея няма виновни....Айде моля Ви се :?
maverini
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 335
Регистриран на: Вто Дек 31, 2013 11:21 am
Местоположение: Плевен

Re: И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Мнение от maverini »

......Сега ще си поръчам мрежата и ще си заградя "доматито" против съседски кокошки бракониери......
Поръчай го с ''оглед и тест''и изтичай до Осъма да го пробваш,после пиши в ''Моя риболовен излет''.
Аватар
oneillbgm
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 512
Регистриран на: Нед Окт 09, 2011 8:25 am
Местоположение: Ловеч
Обратна връзка:

Re: И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Мнение от oneillbgm »

maverini написа:......Сега ще си поръчам мрежата и ще си заградя "доматито" против съседски кокошки бракониери......
Поръчай го с ''оглед и тест''и изтичай до Осъма да го пробваш,после пиши в ''Моя риболовен излет''.
После ще снимам грила как върти пернатият улов.
Fishing gear - Quick Effzett DAM/MAD Madcat
– Ще имаме едно знаме, на което ще пише: „Свята и чиста република“. - Апостолът на свободата
Аватар
antivik
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3454
Регистриран на: Нед Сеп 12, 2010 10:01 am
Местоположение: Кърджали

Re: И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Мнение от antivik »

mclsdreal написа:Толкова ли е трудно да се каже има ли резон обявата да стои или няма?
Ако го приемате за нормално, няма да приемем ние за нормално да се трият снимки и теми на хора снимали улов в мивката. Лично аз се ангажирам като си дойда в България да хвана някоя риба, и в процеса на корменето да я снимам цялата омазана в черва и кръв у мивката. Да видим тогава кви гомна ще ми сипете. Моралист съм да, в това отношение съм и светец Godzila. Щото именно толеранса към мрежи, пружини с 20 куки, токаджийски говна и прочее съсипаха водоемите. Сега ще почнете ИАРА виновна, хората виновни...ОКЕЙ а кой е виновен мрежата да седи в секция продава? За нея няма виновни....Айде моля Ви се :?

Такъв чешит снимки имам 2-3 в едно "тайно"място и едната си е направо шаране със стърчащ нож от него/сиреч по заклано/.
Бях ги приготвил като поздрав за Никул ден, но реших все пак, да се съобразя с правилата на сайта и форума.... :(
Когато рибата не ще - НЕ ЩЕ!
Аватар
chirusa_bg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7798
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 11:07 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Мнение от chirusa_bg »

mclsdreal написа:Толкова ли е трудно да се каже има ли резон обявата да стои или няма?
Мисля, че го казах няколко пъти в темата. Мрежи се продават свободно. Не са забранени и едно голямо съсловие изкарва прехраната си с тяхна помощ. Това, че някой е решил, че точно тази обява не му харесвс не е основание за свалянето й.

Форумът е съвсем друго нещо, в него важат правилата, с които всеки се е съгласил при регистрация и всеки трябва да спазва.
- Но кое е това, което е тайна за улова на бабушка ? Тайна, която са знаели британците.
-Проста работа!!! Плувки 0.4-0.6 гр. ,основно влакно 0.10-0.08 и поводи 0.06.Оказа се че британците са имали поводи 0.04 , кука 26 и фуил вместо вердевас за стръв.
Заключено

Обратно към “Препоръки и Оплаквания”