И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Дайте вашите препоръки, съвети, предложения и оплаквания за нашия сайт.

Модератор: sapuna

Аватар
gloupan
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 758
Регистриран на: Чет Юли 12, 2007 11:48 am
Местоположение: КИРО - гр.София /Видин/

Re: И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Мнение от gloupan »

Копирам всички правила от Общите условия и ако не Ви се чете всичко, прочетете само третия ред:
*******************************************************************
Общи условия
naRiba.com (http://www.nariba.com/obiavi/" rel="follow" onclick="window.open(this.href);return false;" rel="follow) е уеб базирана платформа за безплатни обяви.
naRiba.com няма финансови взаимоотношения с потребителите си.
naRiba.com не носи отговорност за съдържанието на публикуваните обяви.
naRiba.com не носи отговорност за вярността на публикуваните обяви.
naRiba.com няма каквито и да било отношения с продаващите/купуващите потребители.
naRiba.com не носи отговорност за възникнали измами/некоректно отношение/забавяне и каквато и да дейност в ущърб на потребителите си, в следствие на покупко-продажба, преговори и контакти осъществени чрез naRiba.com.

naRiba.com се задължава да поддържа сайта в изправност, както и да следи за добрия тон и цялостта на обявите.
При наличие на обява/коментар/съобщение засягаща нечии интереси, naRiba.com се задължава да провери, и ако се налага отстрани нежеланото съдържание след като екипът ни е уведомен на е-мейл info@nariba.com" rel="nofollow" rel="nofollow.

Всички публикувани потребителски данни в naRiba.com са направени от съдържателите им по собствено желание. Всеки потребител има възможност да определи какви данни да се показват в сайта.
naRiba.com няма да споделя вашият е-мейл и/или публично необявени данни с трети лица.
Е-мейл адреса на потребителя ще бъде използван за потвърждение за регистрация, за получаване на нотификации при постъпване на коментари към обява, за получаване на нотификации при постъпване на лично съобщение и за получаване на информационни бюлетини от името на naRiba.com.Изпращаните информационни бюлетини, включват непоискани търговски съобщения описани в Закона за електронната търговия. Вие можете да се откажете по всяко време от получаване, на каквито и да е съобщения в настройките на личния си профил: "Профил" -> "Нотификации"

naRiba.com има право да събира и използва информация относно потребителите. Информацията, чрез която лицето може да бъде идентифицирано, може да включва име, фамилия, дата на раждане, пол, населено място, както и всяка друга информация, която потребителя доброволно въвежда, използва или предоставя при ползване на услугите на naRiba.com. Потребителското съдържание не се разглежда като лични данни и поради това не е предмет на защита.

Потребителите на naRiba.com се задължават да:
Публикуват само собствени обяви или обяви от името на трети лица, от които са опълномощени.
Да не публикуват обяви с невярно, подвеждащо и измамно съдържание.
Да не пречат на нормалната работа на сървъра (flood,spam и т.н.)
Спазват добрия тон в коментарите си и/или личните си съобщения
*****************************************************************
Ето и линк към тях:
https://www.nariba.com/obiavi/?m=ua" rel="follow" onclick="window.open(this.href);return false;" rel="follow
TRS70MLF2
Аватар
antivik
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3454
Регистриран на: Нед Сеп 12, 2010 10:01 am
Местоположение: Кърджали

Re: И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Мнение от antivik »

delio-haidutin написа:ако в не риболовни продаваш пушка или пистолет ,това пак ли е незаконно :lol: :lol: :lol:
Тука казуса е малко по-сложен, що ми се струва, че според закона за оръжията, взривните средства и опасните материали, не всеки има право да търгува с таквизи артикули..../то зависи и за к(ви пушки и пищови иде реч/.
Ма все ми се чини, че па процедурата требе да мине през КОС...
Когато рибата не ще - НЕ ЩЕ!
Аватар
mclsdreal
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 180
Регистриран на: Вто Юли 05, 2011 4:22 pm

Re: И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Мнение от mclsdreal »

naRiba.com се задължава да поддържа сайта в изправност, както и да следи за добрия тон и цялостта на обявите.
При наличие на обява/коментар/съобщение засягаща нечии интереси, naRiba.com се задължава да провери, и ако се налага отстрани нежеланото съдържание след като екипът ни е уведомен на е-мейл info@nariba.com" rel="nofollow" rel="nofollow.


По логиката нас ни засяга да не се толерират обяви със съдържание толериращо бракониерство. Тази мрежа е в графа бракониери! Знаем, че навсякъде се продават, а в същото време са забранени за използване. Нека поне във форума нещата да не стоят така, защото не излизат сметките. Колегата е прав, както и за мен не е редно това. След като може да се заключват теми за снимки с риби в мивки, значи и тази може да отиде в коша.
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Мнение от hshopov »

mclsdreal написа:naRiba.com се задължава да поддържа сайта в изправност, както и да следи за добрия тон и цялостта на обявите.
При наличие на обява/коментар/съобщение засягаща нечии интереси, naRiba.com се задължава да провери, и ако се налага отстрани нежеланото съдържание след като екипът ни е уведомен на е-мейл info@nariba.com" rel="nofollow" rel="nofollow" rel="nofollow.


По логиката нас ни засяга да не се толерират обяви със съдържание толериращо бракониерство. Тази мрежа е в графа бракониери! Знаем, че навсякъде се продават, а в същото време са забранени за използване. Нека поне във форума нещата да не стоят така, защото не излизат сметките. Колегата е прав, както и за мен не е редно това. След като може да се заключват теми за снимки с риби в мивки, значи и тази може да отиде в коша.
те това е отговора! кратко , точно , ясно!
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Аватар
oneillbgm
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 512
Регистриран на: Нед Окт 09, 2011 8:25 am
Местоположение: Ловеч
Обратна връзка:

Re: И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Мнение от oneillbgm »

hshopov написа:Аз съм моралист...не виждам проблем
За теб не се отнася. Убеден съм, че половината регистрирани потребители на сайта използват извънзаконови средства за улов на риба.
Fishing gear - Quick Effzett DAM/MAD Madcat
– Ще имаме едно знаме, на което ще пише: „Свята и чиста република“. - Апостолът на свободата
Аватар
GODzillata
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 16393
Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 11:12 am
Местоположение: Outta space

Re: И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Мнение от GODzillata »

hshopov написа:
mclsdreal написа:...
Изображение
На риба - като на война! Fish'n'chicks! :mrgreen:
Кеч & Рилийс...в тиганааа-аха-ха-хаааа...Изображение
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Мнение от hshopov »

GODzillata написа:
hshopov написа:
mclsdreal написа:...
Изображение
баце...светци,няма...има норми и морал!
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Аватар
GODzillata
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 16393
Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 11:12 am
Местоположение: Outta space

Re: И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Мнение от GODzillata »

hshopov написа: баце...светци,няма...има норми и морал!
Не и в БГ! :idea:
На риба - като на война! Fish'n'chicks! :mrgreen:
Кеч & Рилийс...в тиганааа-аха-ха-хаааа...Изображение
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Мнение от hshopov »

GODzillata написа:
hshopov написа: баце...светци,няма...има норми и морал!
Не и в БГ! :idea:
Не мога да кажа,че не си прав...че си,също! До,човек е! Кажи нещо по темата...харесва ли ти обява на мрежа в сайта? Действие,бездействие...как ги виждаш нещата :drinkers: или да дойда и азз в темата за прехода та да си продължим лафа? :drinkers:
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Аватар
barutchiata ©
Администратор
Администратор
Мнения: 5592
Регистриран на: Нед Апр 24, 2005 9:35 pm
Местоположение: България & Österreich

Re: И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Мнение от barutchiata © »

Аз също нямам права в обявите и не мога нищо да направя.
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Мнение от hshopov »

barutchiata © написа:Аз също нямам права в обявите и не мога нищо да направя.
Жив и здрав...след като не получих отговор и не беше изтрита обявата,писах и на теб,мислейки,че имаш и ти казах,че ще пусна тема!
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Аватар
GODzillata
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 16393
Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 11:12 am
Местоположение: Outta space

Re: И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Мнение от GODzillata »

:lol:

Противозаконна е употребата на този вид мрежа, докато продажбата не е. :idea:

Дай да затворим оръжейните магазини, защото хипотетично някой може да си купи пушка и да застреля 10 първолачета. :mrgreen:

Аз имам наследствено срекме, ама ми виси на стената на мазето...така че момата Лиляна може да го продаде на някой за декорация например.

Звънни на момата и апелирай към морала й, може пък да си махне обявата. :wink:
На риба - като на война! Fish'n'chicks! :mrgreen:
Кеч & Рилийс...в тиганааа-аха-ха-хаааа...Изображение
Аватар
barutchiata ©
Администратор
Администратор
Мнения: 5592
Регистриран на: Нед Апр 24, 2005 9:35 pm
Местоположение: България & Österreich

Re: И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Мнение от barutchiata © »

Никога не съм пускал обява и ми е малко чудно, би трябвало всеки който си пусне обява да може да си я изтрие или спре сам.
Аватар
barutchiata ©
Администратор
Администратор
Мнения: 5592
Регистриран на: Нед Апр 24, 2005 9:35 pm
Местоположение: България & Österreich

Re: И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Мнение от barutchiata © »

Ей сега позачетах малко от правилата за пускане на обяви и там си пише, че може да се спират, трият, активират и т.н.
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Мнение от hshopov »

GODzillata написа::lol:

Противозаконна е употребата на този вид мрежа, докато продажбата не е. :idea:

Дай да затворим оръжейните магазини, защото хипотетично някой може да си купи пушка и да застреля 10 първолачета. :mrgreen:

Аз имам наследствено срекме, ама ми виси на стената на мазето...така че момата Лиляна може да го продаде на някой за декорация например.

Звънни на момата и апелирай към морала й, може пък да си махне обявата. :wink:
Прав си мама му стара...мхммм! само,че какво прави там малкото бутонче за докладване на нередност :rolleyes: ! Даааа , прав си ама да те питам и теб ако пусна утре обява ,че продавам токаджийски уред дали някой ще ме трае а? Или като съм си платил и не е забранено да го продавам всичко ще е наред??? Бацеееее...златен си :drinkers: ! Кефи ме да ти чета мненията в прехода....ще дойда и аз там ако ме приемете във ваща гилдия,разбира се!
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Заключено

Обратно към “Препоръки и Оплаквания”