И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Дайте вашите препоръки, съвети, предложения и оплаквания за нашия сайт.

Модератор: sapuna

Аватар
Vesko1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2352
Регистриран на: Нед Яну 28, 2007 8:50 pm
Местоположение: Кърджали

Re: И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Мнение от Vesko1 »

emo vasilev написа:В този раздел само един ( Фиксера ) има права , но не зная по каква причина му е убегнал този факт.Със сигурност ще има корекция !
Vesko1 написа:Така е приятелю....тука винаги има двоен стандарт.
Веско , сериозно ли го мислиш това точно ти ?
Глупости.Пошегувах се естествено.Знам че модовете си вършат работата стриктно,никога мой доклад не е бил подминаван.Просто тази мрежарска обява е била пропусната...и ще бъде изтрита в скоро време надявам се.
Поздрави.
ИзображениеИзображение
http://daewoo-chevrolet.com
Пичка всеки може да си хване...но 22 килограмов амур хващат само ..майсторите.
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Мнение от hshopov »

delio-haidutin написа:ако в не риболовни продаваш пушка или пистолет ,това пак ли е незаконно :lol: :lol: :lol:
Дельо,ти под вола ,теле ,търсиш ли? Прочети ми пак първия пост и не се съмнявам,че ще ти стане ясно за какво иде реч! Не съм пуснал темата с цел заяждане,а защото ми писна...! В РАЗДЕЛ ОБЯВИ НА САЙТ ЗА СПОРТЕН РИБОЛОВ е пусната такава за продажба на мрежа и след доклад за НЕРЕДНОСТ и съобщение до админа,тя(обявата) не е изтрита!!! ПО СЪЩАТА ЛОГИКА ТОВА може да е обява за токаджийски уред....на това,какво ще напишеш??? Айде по сериозно,моля!
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Мнение от hshopov »

Vesko1 написа:
emo vasilev написа:В този раздел само един ( Фиксера ) има права , но не зная по каква причина му е убегнал този факт.Със сигурност ще има корекция !
Vesko1 написа:Така е приятелю....тука винаги има двоен стандарт.
Веско , сериозно ли го мислиш това точно ти ?
Глупости.Пошегувах се естествено.Знам че модовете си вършат работата стриктно,никога мой доклад не е бил подминаван.Просто тази мрежарска обява е била пропусната...и ще бъде изтрита в скоро време надявам се.
Поздрави.
Колко пъти да я пропуснат бе Весе :lol: :lol: :lol: :lol:
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Аватар
Vesko1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2352
Регистриран на: Нед Яну 28, 2007 8:50 pm
Местоположение: Кърджали

Re: И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Мнение от Vesko1 »

hshopov написа:
Vesko1 написа: Глупости.Пошегувах се естествено.Знам че модовете си вършат работата стриктно,никога мой доклад не е бил подминаван.Просто тази мрежарска обява е била пропусната...и ще бъде изтрита в скоро време надявам се.
Поздрави.
Колко пъти да я пропуснат бе Весе :lol: :lol: :lol: :lol:
Емо Василев обясни че няма права там....админа може в момента да не е на линия и затова да не я е изтрил.Ба ли му мамата ко става...ей го на на мен за 1 пръчка повече ма награкаха 100 човека,та заяждане та цитати от закона...ама тука не смеят дума да обелят,зер има БАНН после...
ИзображениеИзображение
http://daewoo-chevrolet.com
Пичка всеки може да си хване...но 22 килограмов амур хващат само ..майсторите.
Аватар
mclsdreal
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 180
Регистриран на: Вто Юли 05, 2011 4:22 pm

Re: И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Мнение от mclsdreal »

То за 7 Кефала целио форум се изсипа у р. Соколница :fishing2: Вие тука за една мрежичка се притеснявате :fishing7:
Последно промяна от mclsdreal на Пон Юли 13, 2015 1:48 pm, променено общо 1 път.
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Мнение от hshopov »

Нищо против екипа...никой да не ме разбира,погрешно! Питането ми е ясно...защо след докладване и лично съобщение,мрежата си стои,чинно!?! За токаджийски уред вместо мрежата(горе съм дал пример)...въпроса си остава отворен!
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Димитър Чаушев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 639
Регистриран на: Чет Мар 28, 2013 10:02 am

Re: И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Мнение от Димитър Чаушев »

chirusa_bg написа:За съжаление нито продажбата е незаконна, нито притежанието.

Аналогията с форума и нетърпимостта към бракониерството е неуместна.
Форума и сайта са две различни неща и екипът грижещ се за форума няма никакви правомощия извън него.
Много добре знаете за какво иде реч и за какво лаеме тука така че , не си измивайте ръцете :wink:
Аватар
chirusa_bg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7798
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 11:07 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Мнение от chirusa_bg »

Знаем ли?

Не мисля, по-скоро си пишете празни приказки.
- Но кое е това, което е тайна за улова на бабушка ? Тайна, която са знаели британците.
-Проста работа!!! Плувки 0.4-0.6 гр. ,основно влакно 0.10-0.08 и поводи 0.06.Оказа се че британците са имали поводи 0.04 , кука 26 и фуил вместо вердевас за стръв.
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Мнение от hshopov »

chirusa_bg написа:Знаем ли?

Не мисля, по-скоро си пишете празни приказки.
Чируз,писах ти на лично...пиша ти и тук! Не подценявай хората и интелекта им,не ставай защитник на това,защото нямаш аргументи! Похвално е,че вземаш отношение по въпроса,но не си на прав път...не и сега! Не се чуствай засегнат защото не си на топа на устата...за 3ти път...НИЩО ПРОТИВ ЕКИПА! Има обява за мрежа...ФАКТ , има доклади и лични съобщения а мерки не...ФАКТ! Точка,брат...поздрави! :drinkers:
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Аватар
gloupan
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 758
Регистриран на: Чет Юли 12, 2007 11:48 am
Местоположение: КИРО - гр.София /Видин/

Re: И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Мнение от gloupan »

hshopov написа:....Нали има правила , колега..?
Пусни линк да се види, къде във правилата за обявите във форума е записано, това което ти твърдиш. :drinkers:
hshopov написа:
chirusa_bg написа:Знаем ли?

Не мисля, по-скоро си пишете празни приказки.
Чируз,писах ти на лично...пиша ти и тук! Не подценявай хората и интелекта им,не ставай защитник на това,защото нямаш аргументи! Похвално е,че вземаш отношение по въпроса,но не си на прав път...не и сега! Не се чуствай засегнат защото не си на топа на устата...за 3ти път...НИЩО ПРОТИВ ЕКИПА! Има обява за мрежа...ФАКТ , има доклади и лични съобщения а мерки не...ФАКТ! Точка,брат...поздрави! :drinkers:
Като цяло съм съгласен с теб, но не ми харесва, че се опитваш да манипулираш хората :D
TRS70MLF2
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Мнение от hshopov »

gloupan написа:
hshopov написа:....Нали има правила , колега..?
Пусни линк да се види, къде във правилата за обявите във форума е записано, това което ти твърдиш. :drinkers:
hshopov написа:
chirusa_bg написа:Знаем ли?

Не мисля, по-скоро си пишете празни приказки.
Чируз,писах ти на лично...пиша ти и тук! Не подценявай хората и интелекта им,не ставай защитник на това,защото нямаш аргументи! Похвално е,че вземаш отношение по въпроса,но не си на прав път...не и сега! Не се чуствай засегнат защото не си на топа на устата...за 3ти път...НИЩО ПРОТИВ ЕКИПА! Има обява за мрежа...ФАКТ , има доклади и лични съобщения а мерки не...ФАКТ! Точка,брат...поздрави! :drinkers:
Като цяло съм съгласен с теб, но не ми харесва, че се опитваш да манипулираш хората :D
Не съм политик :D ! Три напълно,безмислени,твои мнения в темата...какво да добави повече,човек?! Мнението до чируза има предистория на лични та не се прави на много умен ;) телепатията е в раздел научна фантастика и не ми се вярва да я владееш ;)! Нищо лично...просто се изказваш неподготвен :drinkers: ! Каквото съм имал да кажа(напиша) казал съм го...всеки си има глава на раменете да мисли...въпроса с мрежата си остава отворен!
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Аватар
oneillbgm
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 512
Регистриран на: Нед Окт 09, 2011 8:25 am
Местоположение: Ловеч
Обратна връзка:

Re: И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Мнение от oneillbgm »

Добре се правите на моралисти във форума... но поне бъдете такива във всяко едно отношение тук и извън него. Повече плювкате ми се струва. Мрежата така или иначе ще бъде продадена. Помислете защо ИАРА не си вършат работата и откъде идва проблемът? Финансов ли е, недостатъчно хора са или терминът "баджо" още е на мода.

Сега ще си поръчам мрежата и ще си заградя "доматито" против съседски кокошки бракониери.
Fishing gear - Quick Effzett DAM/MAD Madcat
– Ще имаме едно знаме, на което ще пише: „Свята и чиста република“. - Апостолът на свободата
Димитър Чаушев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 639
Регистриран на: Чет Мар 28, 2013 10:02 am

Re: И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Мнение от Димитър Чаушев »

chirusa_bg написа:Знаем ли?

Не мисля, по-скоро си пишете празни приказки.
Факта ,че в рибарски сайт за спортен риболов , целящ опазването и по-хуманно отношение към рибното богатство в България (или поне аз съм останал с такова впечатление , НО до днес ) се продават мрежи и срекмета ........ прав си , празни приказки . Останете си със здраве !
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Мнение от hshopov »

Аз съм моралист...не виждам проблем
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Димитър Чаушев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 639
Регистриран на: Чет Мар 28, 2013 10:02 am

Re: И вие ли го виждате...аз да! ( до админите )

Мнение от Димитър Чаушев »

oneillbgm написа:Добре се правите на моралисти във форума... но поне бъдете такива във всяко едно отношение тук и извън него. Повече плювкате ми се струва. Мрежата така или иначе ще бъде продадена. Помислете защо ИАРА не си вършат работата и откъде идва проблемът? Финансов ли е, недостатъчно хора са или терминът "баджо" още е на мода.

Сега ще си поръчам мрежата и ще си заградя "доматито" против съседски кокошки бракониери.
Да разбирам ли , че си съгласен да се продават свободно бракониерски атрибути ?
Заключено

Обратно към “Препоръки и Оплаквания”