Относно разделите във форума

Дайте вашите препоръки, съвети, предложения и оплаквания за нашия сайт.

Модератор: sapuna

Публикувай отговор
ogun
новобранец
новобранец
Мнения: 13
Регистриран на: Чет Авг 04, 2011 9:50 am

Относно разделите във форума

Мнение от ogun »

Здравейте,
Сравнително съм нов във форума и много ми харесва, че има хора доста хора, които разбират и са отзивчиви.

Сега лошото... не знам с каква умисъл е направена структурата на форума, но е пълна каша.
Аз ли съм единствения който за да си види темата в която е писал си отваря всички мнения от акаунта и оттам влиза в темата, защото иначе не ми се рови из всички раздели....

Давам един пример: Раздел "Къде и какво кълве в момента" и "Водоеми и реки". Каква е разликата чисто практически?
В единия има теми за язовири, в другия също...
Има толкова много раздели, че изобщо човек не може да се ориентира къде да си пусне темата ии къде да търси.
Сега ако искам да пусна тема за големината на плувката къде да я пусна? В "Риболов на мирни риби", в "Монтажи за риболов", в "Риболовни такъми"?
Аватар
chirusa_bg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7798
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 11:07 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Относно разделите във форума

Мнение от chirusa_bg »

Или в риболов на щека, а може би в риболов на мач или пък в риболов на болонезе. :)

Ще свикнеш колега, не е толкова объркано.
Идеята на "Къде кълве...." е да се пускат теми отнасящи се по-скоро към конкретен момент, а във "Водоеми и реки", такива, които са валидни независимо от момента.
- Но кое е това, което е тайна за улова на бабушка ? Тайна, която са знаели британците.
-Проста работа!!! Плувки 0.4-0.6 гр. ,основно влакно 0.10-0.08 и поводи 0.06.Оказа се че британците са имали поводи 0.04 , кука 26 и фуил вместо вердевас за стръв.
gabriel
новобранец
новобранец
Мнения: 15
Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 9:36 am

Re: Относно разделите във форума

Мнение от gabriel »

Преди 10-ина години пуснах тази тема http://www.nariba.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=1663. След това нищо не помръдна, а после не бях влизал във форума няколко години по уважителни причини :). От известно време пак влизам и има някаква промяна но си е същата работа...манджа.
Аватар
naskobo
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2319
Регистриран на: Съб Окт 25, 2008 5:15 pm
Местоположение: София

Re: Относно разделите във форума

Мнение от naskobo »

chirusa_bg написа: Идеята на "Къде кълве...."
В интерес на истината няма голяма идея точно в тоя раздел..?!Практиката показа, че е по-удачно да се развиват темите за отделни водоеми и/или области :idea:
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не и повече от това! - А. Айнщайн
Публикувай отговор

Обратно към “Препоръки и Оплаквания”