Препоръка

Дайте вашите препоръки, съвети, предложения и оплаквания за нашия сайт.

Модератор: sapuna

Публикувай отговор
Osi
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 336
Регистриран на: Пон Фев 02, 2009 7:16 pm

Препоръка

Мнение от Osi »

Когато вляза в обява "Купува - Продава" в самата обява няма информация за това което се продава. Необходимо е да се отворя нов прозорец за да видя точно характеристиките на продаваната стока.
Пример:
https://www.nariba.com/obiavi/obiava/AVS56ULF2-a46774
Аватар
garfield_90
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 402
Регистриран на: Вто Апр 24, 2012 9:26 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Препоръка

Мнение от garfield_90 »

Еми колега е написал линк към пръчката, за да се види какво точно представлява. Вярно, че не написал нищо, но така или иначе ако някой реши да си купува нещо, пак ще порови в други интернет страници за да намери заводското описание. Мен лично повече ме дразни, че това е купува продава за сайта и колегите от него, както и за външни хора, а има много магазини, които използват това за да си продават стоката. И като почнеш да търсиш нещо си все едно в онлай рибарски магазин и не можеш да отсееш набързо кое е ново и кое не. Бях писал по тази тема, поне да се отделят магазините от частните обяви, ама резултат нулев, както всико в България
Аватар
chirusa_bg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7798
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 11:07 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Препоръка

Мнение от chirusa_bg »

Не разбирам проблема. Описанието на продукта е под снимките.
- Но кое е това, което е тайна за улова на бабушка ? Тайна, която са знаели британците.
-Проста работа!!! Плувки 0.4-0.6 гр. ,основно влакно 0.10-0.08 и поводи 0.06.Оказа се че британците са имали поводи 0.04 , кука 26 и фуил вместо вердевас за стръв.
Публикувай отговор

Обратно към “Препоръки и Оплаквания”