С лодка в морето 2016-сафрид

Модератори: alekst, Димо Михалев, dobria1

Публикувай отговор
Ribarina
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1152
Регистриран на: Чет Фев 23, 2006 1:11 pm
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: С лодка в морето 2016-сафрид

Мнение от Ribarina »

А нещо от това че бях на 10 метра от тях не ти ли подсказа ?
Аватар
paynera
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 229
Регистриран на: Пон Апр 11, 2005 12:07 pm
Местоположение: Варна

Re: С лодка в морето 2016-сафрид

Мнение от paynera »

КИРО написа:
noemis написа: На втората снимка отзад се вижда о-в Св.Анастасия и ако не бъркам, намират се от източната му страна (изток-югоизток).
Верно вееее,сега се светнах ,нали всеки ден съм там,ама НА -
не си сложих очилата, и не познах мястото.ИзображениеИзображение
Пичове,майтапя се - да не ми се вържете сега.Изображение
Ти що не се маитапиш в твоя си форум , или там вече те знаят и няма кои да ти чете спама?Аиде кибиците на страна!
Наи обичам , зъби на бели риби да събличам
Аватар
КИРО
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 11636
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 7:12 am
Местоположение: Кичево до ВАРНА
Обратна връзка:

Re: С лодка в морето 2016-сафрид

Мнение от КИРО »

Пайнер,не се ли усещаш,че си режеш клоните на които седиш?
Научи се първо куки да вързваш,тогава се заяждай с мен.
И най-малкото тук е мястото да си показват простотиите.
Изображение

В МОРЕТО МИ Е ПО-ДОБРЕ,ОТКОЛКОТО НА БРЕГА
Аватар
paynera
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 229
Регистриран на: Пон Апр 11, 2005 12:07 pm
Местоположение: Варна

Re: С лодка в морето 2016-сафрид

Мнение от paynera »

КИРО написа:Пайнер,не се ли усещаш,че си режеш клоните на които седиш?
Научи се първо куки да вързваш,тогава се заяждай с мен.
И най-малкото тук е мястото да си показват простотиите.
Що и от тука ли ще ме бамнеш?На мен куки има кои да ми връзва - има си хора за всичко.Аз ловя риба само.Абе да те питам ти ходиш ли за риба или само спамиш?Това е форум за риболов!
Наи обичам , зъби на бели риби да събличам
Аватар
tosho_k_
новобранец
новобранец
Мнения: 72
Регистриран на: Чет Ное 12, 2009 2:47 pm

Re: С лодка в морето 2016-сафрид

Мнение от tosho_k_ »

Ето затова често се спирам да пиша тук... Форума последно време се оказва натоваряащ, а не разтоварващ... И имам много познати с добри риболовни постижения, които спряха да се отрзаяват... Жалко, но факт....
Момчил Димитров
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 257
Регистриран на: Сря Дек 05, 2012 6:06 pm
Местоположение: Ахтопол

Re: С лодка в морето 2016-сафрид

Мнение от Момчил Димитров »

tosho_k_ написа:Ето затова често се спирам да пиша тук... Форума последно време се оказва натоваряащ, а не разтоварващ... И имам много познати с добри риболовни постижения, които спряха да се отрзаяват... Жалко, но факт....
Вярно е това което казваш!Така се оказва,че после съжаляваш че си писал заради някой олигофрен ,който винаги ще развали удоволствието от това да споделиш риболовните си успехи.Хората,включително и аз,ловим сафрид още от края на април,но никой не пише поради тези причини които казах по горе.
Някой ден рибата в черно море ще я гледаме само на снимка и то от миналото :(
Аватар
paynera
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 229
Регистриран на: Пон Апр 11, 2005 12:07 pm
Местоположение: Варна

Re: С лодка в морето 2016-сафрид

Мнение от paynera »

tosho_k_ написа:Ето затова често се спирам да пиша тук... Форума последно време се оказва натоваряащ, а не разтоварващ... И имам много познати с добри риболовни постижения, които спряха да се отрзаяват... Жалко, но факт....
Да колега , много си прав.Киро и кибици като него тотално разрушиха един много добър за времето си рибарски форум - сега понеже никои не влиза там черпи инфо от тук.Когато няма какво да напишеш - просто не пиши!Остави хора които мога да хващат риби - те да споделят!Но трудно се преглъща истината от бивш военен.Киро - много си далеч от риболова мои човек - ама много.Това няма нищо лошо - всеки се учи , но ти не само не искаш да се научиш , ами и даваш съвети за които само си чувал.Маисторлък и опит се показва в морето - не пред компа!
Наи обичам , зъби на бели риби да събличам
Бобo
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 152
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2011 9:33 pm

Re: С лодка в морето 2016-сафрид

Мнение от Бобo »

paynera написа: Да колега , много си прав.Киро и кибици като него тотално разрушиха един много добър за времето си рибарски форум - сега понеже никои не влиза там черпи инфо от тук.Когато няма какво да напишеш - просто не пиши!Остави хора които мога да хващат риби - те да споделят!Но трудно се преглъща истината от бивш военен.Киро - много си далеч от риболова мои човек - ама много.Това няма нищо лошо - всеки се учи , но ти не само не искаш да се научиш , ами и даваш съвети за които само си чувал.Маисторлък и опит се показва в морето - не пред компа!
Пайнер,колко народ трябва да ти каже да не продължаваш така? Какво е било,с кого е било,кога е било...хората не се интересуват.Ако някой се интересува ще те пита,нали? Че има някаква неприязън между теб и Киро всеки го знае вече-не е нужно да го напомняш повече.Големи хора сме-дай да не се държим като деца...

Респект и поздрави!
Аватар
paynera
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 229
Регистриран на: Пон Апр 11, 2005 12:07 pm
Местоположение: Варна

Re: С лодка в морето 2016-сафрид

Мнение от paynera »

Добре , де давам инфо - защото за 4 страници има само един пост по темата и "компетентния" го осра.На Нои от вчера дава сафрид от лодка.Малко - рибата е пръсната , но с търсене се вземат по някое пълно чепаре -8-11 метра дълбочина.Успех на всички.
Наи обичам , зъби на бели риби да събличам
Аватар
Ribar
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 401
Регистриран на: Вто Юни 01, 2004 9:45 pm
Местоположение: Стара Загора, Варна

Re: С лодка в морето 2016-сафрид

Мнение от Ribar »

Извинявай, колега, пред Ной на каква дистанция от брега (приблизително, разбира се) се лови? Питам, защото съм с надуваема лодка и моторче и не мога да влизам кой знае колко навътре. Благодаря!
Риба има глава дълга 9 см. Дължината на опашката е равна на дължината на главата плюс половината от дължината на тялото. Дължината на тялото е равна на дължината на главата плюс дължината на опашната. Колко дълга е рибата?
vesko1234
новобранец
новобранец
Мнения: 96
Регистриран на: Сря Авг 24, 2011 9:41 pm
Местоположение: Варна

Re: С лодка в морето 2016-сафрид

Мнение от vesko1234 »

Ribar написа:Извинявай, колега, пред Ной на каква дистанция от брега (приблизително, разбира се) се лови? Питам, защото съм с надуваема лодка и моторче и не мога да влизам кой знае колко навътре. Благодаря!
10 метър е на 100-150м от буната.
http://webapp.navionics.com/?lang=en#@13&key=gb~fGy_bjD
Аватар
Ribar
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 401
Регистриран на: Вто Юни 01, 2004 9:45 pm
Местоположение: Стара Загора, Варна

Re: С лодка в морето 2016-сафрид

Мнение от Ribar »

Много съм ти благодарен, колега, надявам се да се засечем и ще черпя :)
Риба има глава дълга 9 см. Дължината на опашката е равна на дължината на главата плюс половината от дължината на тялото. Дължината на тялото е равна на дължината на главата плюс дължината на опашната. Колко дълга е рибата?
Аватар
paynera
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 229
Регистриран на: Пон Апр 11, 2005 12:07 pm
Местоположение: Варна

Re: С лодка в морето 2016-сафрид

Мнение от paynera »

vesko1234 написа:
Ribar написа:Извинявай, колега, пред Ной на каква дистанция от брега (приблизително, разбира се) се лови? Питам, защото съм с надуваема лодка и моторче и не мога да влизам кой знае колко навътре. Благодаря!
10 метър е на 100-150м от буната.
http://webapp.navionics.com/?lang=en#@13&key=gb~fGy_bjD
Бе не заставаи на по-малко от 150-200 метра от буната , че има шампиони по кастинг от брега.
Наи обичам , зъби на бели риби да събличам
vanko4at
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 174
Регистриран на: Сря Ное 10, 2010 5:29 pm
Местоположение: Варна

Re: С лодка в морето 2016-сафрид

Мнение от vanko4at »

Що ли пък да не оспамя темата до край. И в последствие да си ме изтрият закономерно. Като бреговак да ви кажа това което не малко от вас знаят. При 100 метра реален ( и трудно постижим с чепаре ) кастинг се развиват поне 130 метра , поради траекторията на оловото и боша на влакното. Тъй че .... не бързайте да се радвате като ви светне шпулата :)
Държавата се издържа от платените данъци , а народа от укритите.

http://www.facebook.com/Veterinaren.kabinet.Todorovi
Аватар
paynera
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 229
Регистриран на: Пон Апр 11, 2005 12:07 pm
Местоположение: Варна

Re: С лодка в морето 2016-сафрид

Мнение от paynera »

vanko4at написа:Що ли пък да не оспамя темата до край. И в последствие да си ме изтрият закономерно. Като бреговак да ви кажа това което не малко от вас знаят. При 100 метра реален ( и трудно постижим с чепаре ) кастинг се развиват поне 130 метра , поради траекторията на оловото и боша на влакното. Тъй че .... не бързайте да се радвате като ви светне шпулата :)
Ела ако навит и застани на 100-те метра с лодка , ама си вземи каска.Другото го остави на специалистите.
Наи обичам , зъби на бели риби да събличам
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”