БОЛАТА 2019

Модератори: alekst, Димо Михалев, dobria1

Публикувай отговор
Vallentino
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Пет Май 23, 2014 4:53 pm

Re: БОЛАТА 2019

Мнение от Vallentino »

Ribar написа:
Vallentino написа:Някой с информация за риба и актове :) .........утре смятам да влизам от Болата
Ще си правим компания, значи. Ще гледам да паркирам където трябва, макар, че не съм сигурен къде точно е това "където трябва", щот съм ходил 2 пъти, ама ше се ориентирам по колегите.
С малка зелена надуваема лодка ще съм, много съм разговорчив, досаден бих казал дори :) Ще се радвам на компания наблизо
Промениха ми се плановете колега......няма да мога да вляза утре........мога да ти пожелая успешен риболов и да пишеш какво си направил
Аватар
Ribar
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 401
Регистриран на: Вто Юни 01, 2004 9:45 pm
Местоположение: Стара Загора, Варна

Re: БОЛАТА 2019

Мнение от Ribar »

Благодаря, колега, задължително ще пиша какво е станало.
Друг път ще се засечем в морето, надявам се :)
Риба има глава дълга 9 см. Дължината на опашката е равна на дължината на главата плюс половината от дължината на тялото. Дължината на тялото е равна на дължината на главата плюс дължината на опашната. Колко дълга е рибата?
Аватар
Ribar
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 401
Регистриран на: Вто Юни 01, 2004 9:45 pm
Местоположение: Стара Загора, Варна

Re: БОЛАТА 2019

Мнение от Ribar »

днес от 6 до 13:30 навсякъде пред носа даваше здраво. Килограми не знам, около 2/3 на 24л хладилна чанта. Голям кеф.
10 номер зелено и оранжево през една, само на това пробвах, работеше и не съм експериментирал. Имаше доста едри риби.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Риба има глава дълга 9 см. Дължината на опашката е равна на дължината на главата плюс половината от дължината на тялото. Дължината на тялото е равна на дължината на главата плюс дължината на опашната. Колко дълга е рибата?
Vallentino
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Пет Май 23, 2014 4:53 pm

Re: БОЛАТА 2019

Мнение от Vallentino »

Ribar написа:днес от 6 до 13:30 навсякъде пред носа даваше здраво. Килограми не знам, около 2/3 на 24л хладилна чанта. Голям кеф.
10 номер зелено и оранжево през една, само на това пробвах, работеше и не съм експериментирал. Имаше доста едри риби.
Добра слука......Проблем с влизането и излизането имаше ли?
Аватар
Ribar
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 401
Регистриран на: Вто Юни 01, 2004 9:45 pm
Местоположение: Стара Загора, Варна

Re: БОЛАТА 2019

Мнение от Ribar »

само от глупост - паркирах доста далеч от водата, което наложи мъкнене на лодка, двигател, такъми и простотии на голямо разстояние, от които се изтощих преди да вляза :) . А след като излязох, се изтарикатих да си преместя колата (пак само на асфалта) максимално в края на пътя, там, където пускат колесарите, което ми спести доста носене, но на тръгване трябваше да направя място на колега с лодка и колесар, който тъкмо идваше и на заден блъснах колата в един голям камък :) ама.. нали за това е колата - да служи, дреме ми, че на нищо не прилича.
Бях единственият тъпанар, който мъкна лодки и всичко останало на ръце до асфалта, хората си вкарваха и изкарваха лодките с колесар директно до и от водата.
Някаква идея кога по принцип (ако има такова понятие изобщо за следното) би трябвало да започва да се появява паламуд/циганка на тази дестинация. Извинявам се за тъпия въпрос.
Риба има глава дълга 9 см. Дължината на опашката е равна на дължината на главата плюс половината от дължината на тялото. Дължината на тялото е равна на дължината на главата плюс дължината на опашната. Колко дълга е рибата?
Penev1987
новобранец
новобранец
Мнения: 69
Регистриран на: Съб Авг 15, 2015 11:02 am

Re: БОЛАТА 2019

Мнение от Penev1987 »

Днес на болата от 6 до към 12 имаме 6кг сафрид на лодката. През целия ден по 1 ,2 и тук там някое пълно сепаре.
krasiku
новобранец
новобранец
Мнения: 20
Регистриран на: Съб Май 19, 2018 1:15 pm

Re: БОЛАТА 2019

Мнение от krasiku »

Вчера,неделя също рядко кълвяща риба. От носа до Яйлата обиколка за общо 7кг за трима на лодката, от
6,00 до 12.30. :fishing8:
El Pescador
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 485
Регистриран на: Вто Окт 20, 2009 7:29 pm

Re: БОЛАТА 2019

Мнение от El Pescador »

от 12 до 17 часа 2 кг азмани и то на Зеленка на прибиране от страна на Болата имаше няколко лодки и вадеха почти в брега дребен сфарид и граца, пробвах и аз но през хвърляне бейби дракончета ,теглих сиктира и се прибрах :)
моята риба никой не може да я хване ,
въпроса е да мога аз да я хвана :lol:
Vallentino
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Пет Май 23, 2014 4:53 pm

Re: БОЛАТА 2019

Мнение от Vallentino »

Неделя от 5 до 13 часа пред носа и пред Болата 8 кг. сам
Аватар
fishermann2
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 230
Регистриран на: Сря Апр 24, 2013 10:34 am
Местоположение: Добрич

Re: БОЛАТА 2019

Мнение от fishermann2 »

Пишете как е било в неделя, че в понеделник атакувам.
Наслука на всички!
Аватар
tiho_roev
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 823
Регистриран на: Нед Ное 02, 2008 12:09 pm
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: БОЛАТА 2019

Мнение от tiho_roev »

fishermann2 написа:Пишете как е било в неделя, че в понеделник атакувам.
Наслука на всички!

По добре върви някъде другаде .
Днес от 6 до 10ч сутринта имаме 2кг за трима в лодката
Пълна скръб няма никъде от Калиакра до Камен бряг
плитко дълбоко навътре навън няяяма .
Човек вижда , колкото знае !Човек е като самураѝски меч , или върши работа ,или е тъп.
Даѝ на умния акъл ,за да ти стане приятел . Даѝ на глупака акъл, за да те намрази .
El Pescador
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 485
Регистриран на: Вто Окт 20, 2009 7:29 pm

Re: БОЛАТА 2019

Мнение от El Pescador »

tiho_roev написа:
fishermann2 написа:Пишете как е било в неделя, че в понеделник атакувам.
Наслука на всички!

По добре върви някъде другаде .
Днес от 6 до 10ч сутринта имаме 2кг за трима в лодката
Пълна скръб няма никъде от Калиакра до Камен бряг
плитко дълбоко навътре навън няяяма .
бре бре ,от твоите уста това звучи много тежко ,мислех и аз да атакувам утре ,но ще отложа явно :( това е горчивата реалност засега
моята риба никой не може да я хване ,
въпроса е да мога аз да я хвана :lol:
El Pescador
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 485
Регистриран на: Вто Окт 20, 2009 7:29 pm

Re: БОЛАТА 2019

Мнение от El Pescador »

Нямаше да ходя на Болата ама Наборчето ми подпали чергата.За 5 часа хладилна чанта и малко в една кофичка ,щото чантата е малка ,другия път ще взема голямата ,имаше над 30 лодки ,вероятно ще спирам да ви давам инфо и тук и в фейса ,щото много ядете бонбони ,аз всеки ден съм в морето ако лъжа някой лъжа себе си ,риба не купувам ,продажбата е друга бира!просто досега съм мълчал щото все не съм в Бг
п.с. относно вчерашният ми риболов на лихмус ли е или лихнус да го опиша подробно на г-н Роев .Вчера към обяд както обикновено се отправих към Аладжата за сафрид ,но го нямаше ,Върнах се към Френклиман на мехурчетата (газовете които излизат от морето ) налових една шепа тлъста хамсия и се върнах към Аладжата ,на кука 1 0 какви попчета бих могъл да хвана не знам ,да имаше 6-7 попчета но не бяха попчета а попове ,аз с уловената от мен риба не си правя гаргара на устата ,както някои си правят в темата с чепаретата !!!!Аз ловя риба ,ако че съм родом от Пазарджик ,но съм Роден в Морето ;) а забравих за тия само дето четат дали тука или в фейса ,рибата е в морето не пред комповете или в Софето ,щото гледам от там сериозни експерти има ;) хай наздраве
моята риба никой не може да я хване ,
въпроса е да мога аз да я хвана :lol:
Аватар
tiho_roev
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 823
Регистриран на: Нед Ное 02, 2008 12:09 pm
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: БОЛАТА 2019

Мнение от tiho_roev »

Нали се сещаш че маклко колеги знаят къде има само лихмус :wink:
Човек вижда , колкото знае !Човек е като самураѝски меч , или върши работа ,или е тъп.
Даѝ на умния акъл ,за да ти стане приятел . Даѝ на глупака акъл, за да те намрази .
vanko4at
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 174
Регистриран на: Сря Ное 10, 2010 5:29 pm
Местоположение: Варна

Re: БОЛАТА 2019

Мнение от vanko4at »

tiho_roev написа:Нали се сещаш че маклко колеги знаят къде има само лихмус :wink:
:lol:
Държавата се издържа от платените данъци , а народа от укритите.

http://www.facebook.com/Veterinaren.kabinet.Todorovi
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”