С лодка в морето 2019-сафрид.

Модератори: alekst, Димо Михалев, dobria1

Публикувай отговор
ИвоСф
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 272
Регистриран на: Нед Апр 10, 2016 10:24 pm

Re: С лодка в морето 2019-сафрид.

Мнение от ИвоСф »

Днес на рейда от към 9 до към 12 часа по 4.5 кг на човек много доволно. Повечето риба беше на дъното.
Чепаре - сребристо, зелено и синьо. Най добре вземеше синьото, на него се взимаха и по 9 риби.
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Re: С лодка в морето 2019-сафрид.

Мнение от lusienn »

Морето заспа на юг.
IMG-4d89bd9465aad0e93bc4592013726061-V.jpg
IMG-dddc0075f928e5bfdfbaf5ce7bc53130-V.jpg
Рибари няма,инфо от сестра ми.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
Аватар
tiho_roev
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 823
Регистриран на: Нед Ное 02, 2008 12:09 pm
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: С лодка в морето 2019-сафрид.

Мнение от tiho_roev »

lusienn написа:Морето заспа на юг.
IMG-4d89bd9465aad0e93bc4592013726061-V.jpg
IMG-dddc0075f928e5bfdfbaf5ce7bc53130-V.jpg
Рибари няма,инфо от сестра ми.


Сложи едно две чепарета за фон че нещо взеха да ми липсват :lol:
Човек вижда , колкото знае !Човек е като самураѝски меч , или върши работа ,или е тъп.
Даѝ на умния акъл ,за да ти стане приятел . Даѝ на глупака акъл, за да те намрази .
Аватар
nabor4eto
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 385
Регистриран на: Съб Май 25, 2013 8:04 am
Местоположение: Варна

Re: С лодка в морето 2019-сафрид.

Мнение от nabor4eto »

tiho_roev написа:

Сложи едно две чепарета за фон че нещо взеха да ми липсват :lol:
хахахахахахах......хахахахахахах :supz: :smt021
Ненавременното изпиване на втората чаша, обезсмисляло първата :drinkers:
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Re: С лодка в морето 2019-сафрид.

Мнение от lusienn »

Аха ха ха да ви заеба хе хе :lol:
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
canidimex
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 105
Регистриран на: Пет Юли 27, 2012 1:58 pm
Местоположение: Варна

Re: С лодка в морето 2019-сафрид.

Мнение от canidimex »

:lol: :lol: :lol:
tiho_roev написа:
lusienn написа:Морето заспа на юг.
IMG-4d89bd9465aad0e93bc4592013726061-V.jpg
IMG-dddc0075f928e5bfdfbaf5ce7bc53130-V.jpg
Рибари няма,инфо от сестра ми.


Сложи едно две чепарета за фон че нещо взеха да ми липсват :lol:
Аватар
batbubi
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 300
Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 9:19 am

Re: С лодка в морето 2019-сафрид.

Мнение от batbubi »

То тази тема, поради липса на хладилни чанти с риба се превърна в парад на суетата.....виждаш някакво мнение , влезеш да прочетеш и гледаш едно и също и едно и също се мели постоянно. Не мога да разбера, защо не се направи една тема твърдо и само за чепарета от номер 9 до номер 12 примерно.
Та в тази връзка, днес гледам от Ной около 50 лодки в купом около Аладжа Банка.....да видим някой ще сподели ли нещо интересно .
0885022272 / 0885897615
Аватар
radoadvokat
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 389
Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 5:05 pm
Местоположение: Варна

Re: С лодка в морето 2019-сафрид.

Мнение от radoadvokat »

batbubi написа: Та в тази връзка, днес гледам от Ной около 50 лодки в купом около Аладжа Банка.....да видим някой ще сподели ли нещо интересно .
Аз бях там за малко. Три мутанта сафрида и седем чернокопчета на тролинг. Видях един лефер изваден. За два часа толкоз.
Аватар
G.Petkov
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14801
Регистриран на: Чет Сеп 18, 2008 8:00 am
Местоположение: София

Re: С лодка в морето 2019-сафрид.

Мнение от G.Petkov »

Бях си обещал да не пиша вече в „черноморският“ раздел, но този много "грамотно" написан пост .....

scorpios840405 написа:Аве ей дърт вмирисан шопски коч ходи си на вмирисаните тинясали шопски гьолове и си лови шопската риба, а пък туй дето се случва в морето и какво и как се лови ще остане за теб в графата тъй ми казаха.........

Ме накара да се размисля, че съществува накакъв феномен, предизвикан от участието на Люси в морските теми.
Безусловно е, че горният, много груб и обиден пост, е отправен към Люси.

При положение, че Люси е „прост шоп“ без никакви познания в черноморският риболов и дразни всички „специалисти“, би трябвало тези които се считат за корифеи в темите, да използват един бутон, който всеки от нас има на потребителският си панел и да престанат да виждат и да четат постовете на този, когото не харесват и считат за досаден.

Но .................... става точно обратното.

Люси е в центъра на вниманието.

Направих си труда да разгледам последните 5 страници от „С лодка в морето – сафрид“. Като изключих постовете на самият Люси, от останалите - 61 % са посветени на Люси и само 39 % са по същината на темата.
В темата „Качествени чепарета“ положението е още по-зле.

Люси е обиждан, подиграван, иронизиран и какво ли още не /въпреки, че лови доста риба, понякога повече от добрите местни рибари/.

Но е в центъра на вниманието и то в разгара на сезона на морето.

За мен това е феномен.

Защото, ако не е така – жалко за морските колеги, които може би компенсират някакви комплекси или задръжки на гърба на един „прост шоп“, като мен.

Та, такива ми ти работи.

Поздрави от шопско !
Д-р Флекс
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3044
Регистриран на: Нед Яну 02, 2011 6:04 pm

Re: С лодка в морето 2019-сафрид.

Мнение от Д-р Флекс »

Eто, заради този именно феномен, друг прост шоп ви ходи по главите вече кръгло 10 години, и, живот и здраве, още 20 ще го прави - докато не стигне рекорда на бай Тошо, амин! :lol:
Аватар
nkolev66
Модератор
Модератор
Мнения: 335
Регистриран на: Съб Дек 31, 2011 6:29 pm
Местоположение: Бургас

Re: С лодка в морето 2019-сафрид.

Мнение от nkolev66 »

G.Petkov написа:Бях си обещал да не пиша вече в „черноморският“ раздел, но този много "грамотно" написан пост .....
............... предизвикан от участието на Люси в морските теми.
Безусловно е, че горният, много груб и обиден пост, е отправен към Люси.

..... дразни всички „специалисти“, би трябвало тези които се считат за корифеи в темите, да използват един бутон, който всеки от нас има на потребителският си панел и да престанат да виждат и да четат постовете на този, когото не харесват и считат за досаден.

Люси е в центъра на вниманието.

Направих си труда .......... от останалите - 61 % са посветени на Люси и само 39 % са по същината на темата.
В темата „Качествени чепарета“ положението е още по-зле.
..............
За мен това е феномен.

Защото, ако не е така – жалко за морските колеги, които може би компенсират някакви комплекси или задръжки на гърба на един „прост шоп“, като мен.
Та, такива ми ти работи.
Поздрави от шопско !
Г- н Г. Петков, не съм писал аз "грамотния" пост но се извинявам на всички засегнати :oops: .
Морските теми не са само за хората живеещи по морския бряг
Проблема не е в "участието" на Люси.
Проблем няма дори в рекламата, (която е забранена, като безплатна такава), защото хората имат нужда да си купуват чепарета на прилични цени, и с прилично качество (всеки както му харесва).
Проблема е в количеството постоянно натрапване на всяка или почти всяка страница.
Иначе човека не е обидил никого и най-вероятно лови риба прилично, когато отиде на море,
НО ИСТИНСКИТЕ СПЕЦИАЛИСТИ наистина са други и ИСТИНСКИТЕ КАЧЕСТВЕНИ ЧЕПАРЕТА също са други.
Ако Люси се беше ограничил в рекламата - темата щеше да си тръгне нормално.
Поздрави от Морето и да не се обиди някой :wink: .
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Re: С лодка в морето 2019-сафрид.

Мнение от lusienn »

Може и да има и по хубави,
Чепарета всеки иска да си
Лови с неговите.
Но има хора които не виждат,не
Могат,или не искат.
А и не си спомням някога да съм
Пускал обява за мое чепаре в тоя
Форум.
По ме вълнува да намеря свободно
Време да си мариновам,както
Всяка година улова от сафрид,
Той не е и много.
Доста хора нахраних с пресен за
Една седмица.
Те така го правя и Аз.
Screenshot_2019-09-17-16-42-28-212_com.android.chrome.png
Бог да го прости Илийката.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
Аватар
radoadvokat
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 389
Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 5:05 pm
Местоположение: Варна

Re: С лодка в морето 2019-сафрид.

Мнение от radoadvokat »

G.Petkov написа:Бях си обещал да не пиша вече в „черноморският“ раздел, но този много "грамотно" написан пост .....

scorpios840405 написа:Аве ей дърт вмирисан шопски коч ходи си на вмирисаните тинясали шопски гьолове и си лови шопската риба, а пък туй дето се случва в морето и какво и как се лови ще остане за теб в графата тъй ми казаха.........

Ме накара да се размисля, че съществува накакъв феномен, предизвикан от участието на Люси в морските теми.
Безусловно е, че горният, много груб и обиден пост, е отправен към Люси.

При положение, че Люси е „прост шоп“ без никакви познания в черноморският риболов и дразни всички „специалисти“, би трябвало тези които се считат за корифеи в темите, да използват един бутон, който всеки от нас има на потребителският си панел и да престанат да виждат и да четат постовете на този, когото не харесват и считат за досаден.

Но .................... става точно обратното.

Люси е в центъра на вниманието.

Направих си труда да разгледам последните 5 страници от „С лодка в морето – сафрид“. Като изключих постовете на самият Люси, от останалите - 61 % са посветени на Люси и само 39 % са по същината на темата.
В темата „Качествени чепарета“ положението е още по-зле.

Люси е обиждан, подиграван, иронизиран и какво ли още не /въпреки, че лови доста риба, понякога повече от добрите местни рибари/.

Но е в центъра на вниманието и то в разгара на сезона на морето.

За мен това е феномен.

Защото, ако не е така – жалко за морските колеги, които може би компенсират някакви комплекси или задръжки на гърба на един „прост шоп“, като мен.

Та, такива ми ти работи.

Поздрави от шопско !
Господин Петков, не ми се влиза в полемика, но ми се струва, че поста Ви е провокирам повече от израза "шоп" от колкото нападките към Люси. Сред дългия Ви пост добре прозира накърненото его. Е на софиянци не им ли викат "шопи" и има ли нещо обидно в това.
Морски, шопи все тая, събрани сме тук от една обща страст, риболова, без значение морски или сладководен.

А прави ли Ви впечатление, че няма модератор, или поне не е загатнал за присъстието си. А знаете ли защо? Може би Люси ще Ви каже.
Иначе няма нищо феноменално в Люси, просто един "дървен шоп", който си мисли, че от Искъро по глибоко нема :D
KGR
новобранец
новобранец
Мнения: 39
Регистриран на: Чет Фев 16, 2012 11:23 pm

Re: С лодка в морето 2019-сафрид.

Мнение от KGR »

От доста време не съм писал може би години .Даже вече и рядко чета ,но имам чувството ,че това вече не е рибарски форум за споделяне на информация ами някакъв битак.Хиляда страници с глупости ,но не и конкретно по темата.Днес на Перла хубав редовен сафрид всеки различно кой колкото може един 2 друг 5кила.Иска си ръчичка винаги е било така а относно чипарета аз ги вързвам сам и удоволствието да хващаш на собствени е страхотно не с на този или онзи.Хайде със здраве и лека.И пишете повече така форума е по полезен какъвто беше едно време
lozzy.68
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1636
Регистриран на: Сря Сеп 18, 2013 6:33 pm

Re: С лодка в морето 2019-сафрид.

Мнение от lozzy.68 »

:roll: Оооох , отново ,,Лайнян тайфун над Филипините ,, ... :smt068 След като съсипахме Прехода ,Чепаретата ,Чиниите ,сега и Лодките ... ши потопим !!! Важно е да има постове ,интрига и .... наивни ..... ,,добряци,, ... !!! :wink: :drinkers:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”