ЧЕРНОКОП 2019

Модератори: alekst, Димо Михалев, dobria1

ИвоСф
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 272
Регистриран на: Нед Апр 10, 2016 10:24 pm

Re: ЧЕРНОКОП 2019

Мнение от ИвоСф »

Днес по същото време на същото място, доста по слабо от към страна на чернокопа. Резултат 18 броя и 2 кг сафрид.
chefo7337
новобранец
новобранец
Мнения: 85
Регистриран на: Нед Фев 24, 2008 4:05 pm

Re: ЧЕРНОКОП 2019

Мнение от chefo7337 »

ИвоСф написа:Днес по същото време на същото място, доста по слабо от към страна на чернокопа. Резултат 18 броя и 2 кг сафрид.
Днес имаме едва 25бр. Утре ще пробвам на север.
El Pescador
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 485
Регистриран на: Вто Окт 20, 2009 7:29 pm

Re: ЧЕРНОКОП 2019

Мнение от El Pescador »

за тези които четат долу и нищо не казват ,добрият каяджия ,като дойде ей това време кофичките му са пълни ,но не с кая ;) ,за да получиш трябва да дадеш !!!Темата в момента се чете от 12 човека,като само двама виждам да споделят тук !!!Последният месец всеки ден ми звъни телефона по няколко пъти с въпроса ИМА ЛИ И КЪДЕ !!!!Има но не казвам,даже като минават покрай мен лодки спирам да ловя :ANAL: !!!!Морето ври от чернокоп ,но не е за всеки!!!!на години като миналата всеки може ,майката му е сега ;)
моята риба никой не може да я хване ,
въпроса е да мога аз да я хвана :lol:
hristov666
новобранец
новобранец
Мнения: 26
Регистриран на: Сря Мар 28, 2018 2:58 pm

Re: ЧЕРНОКОП 2019

Мнение от hristov666 »

El Pescador написа:за тези които четат долу и нищо не казват ,добрият каяджия ,като дойде ей това време кофичките му са пълни ,но не с кая ;) ,за да получиш трябва да дадеш !!!Темата в момента се чете от 12 човека,като само двама виждам да споделят тук !!!Последният месец всеки ден ми звъни телефона по няколко пъти с въпроса ИМА ЛИ И КЪДЕ !!!!Има но не казвам,даже като минават покрай мен лодки спирам да ловя :ANAL: !!!!Морето ври от чернокоп ,но не е за всеки!!!!на години като миналата всеки може ,майката му е сега ;)
el golemeco, лови си чернокопо и не се занимавай с нас простолюдието, ние ша си фаним и без твойта академична помошшш :fishing12: :drinkers:
chefo7337
новобранец
новобранец
Мнения: 85
Регистриран на: Нед Фев 24, 2008 4:05 pm

Re: ЧЕРНОКОП 2019

Мнение от chefo7337 »

El Pescador написа:за тези които четат долу и нищо не казват ,добрият каяджия ,като дойде ей това време кофичките му са пълни ,но не с кая ;) ,за да получиш трябва да дадеш !!!Темата в момента се чете от 12 човека,като само двама виждам да споделят тук !!!Последният месец всеки ден ми звъни телефона по няколко пъти с въпроса ИМА ЛИ И КЪДЕ !!!!Има но не казвам,даже като минават покрай мен лодки спирам да ловя :ANAL: !!!!Морето ври от чернокоп ,но не е за всеки!!!!на години като миналата всеки може ,майката му е сега ;)
Само да ти обясня, че не се познаваме с момчето, а се виждаме все на едно и също място и споделяме. И двамата сме упорити и не отстояваме на предизвикателства, това не означава че ползваме форума като чат. До това - колко информация се подава зависи от всички нас. Твоите мнения са също важни за мен, тъй като са ми помагали в риболова, за което съм ти благодарен. Утре ще бъда на банката, с самоделка и мотор Хонда 10 кс. Ще ми е приятно да се видим!
карат
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 167
Регистриран на: Пон Авг 29, 2016 12:44 pm

Re: ЧЕРНОКОП 2019

Мнение от карат »

"казвам,даже като минават покрай мен лодки спирам да ловя :ANAL: !!!!Морето ври от чернокоп ,но не е за всеки!!!!на години като миналата всеки може ,майката му е сега ;)"
Евалларка ве колега!Голям си!

Само се питам, като ти вземат бързата лодка,скъпите такъми и сонара колко ли от майсторлъка ще ти е останал?
chefo7337
новобранец
новобранец
Мнения: 85
Регистриран на: Нед Фев 24, 2008 4:05 pm

Re: ЧЕРНОКОП 2019

Мнение от chefo7337 »

карат написа:"казвам,даже като минават покрай мен лодки спирам да ловя :ANAL: !!!!Морето ври от чернокоп ,но не е за всеки!!!!на години като миналата всеки може ,майката му е сега ;)"
Евалларка ве колега!Голям си!

Само се питам, като ти вземат бързата лодка,скъпите такъми и сонара колко ли от майсторлъка ще ти е останал?
Прав си, не съм аз човека, който трябва да ти отговори но ми хареса мнението ти! Споделям всичко което написа и съм много съгласен с теб. Пич си от всякъде!!!!!
карат
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 167
Регистриран на: Пон Авг 29, 2016 12:44 pm

Re: ЧЕРНОКОП 2019

Мнение от карат »

от chefo7337 » пон окт 28, 2019 11:05 pm

Колега,ако съм научил нещо за дългите години в риболовстване,то е,че морето прави всички равни.Останалото е от Рогатия.Старите рибари с дървените лодки уважават това правило.
El Pescador
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 485
Регистриран на: Вто Окт 20, 2009 7:29 pm

Re: ЧЕРНОКОП 2019

Мнение от El Pescador »

не мисля да влизам в излишни полемики ,само за инфо лодчицата ми е 3 м мотора 5 коня сонара от 300 лв всичко друго си правя сам !Успех на колегите !!!!
моята риба никой не може да я хване ,
въпроса е да мога аз да я хвана :lol:
Аватар
biserkehayov
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 278
Регистриран на: Сря Юни 08, 2011 9:33 am

Re: ЧЕРНОКОП 2019

Мнение от biserkehayov »

El Pescador написа:за тези които четат долу и нищо не казват ,добрият каяджия ,като дойде ей това време кофичките му са пълни ,но не с кая ;) ,за да получиш трябва да дадеш !!!Темата в момента се чете от 12 човека,като само двама виждам да споделят тук !!!Последният месец всеки ден ми звъни телефона по няколко пъти с въпроса ИМА ЛИ И КЪДЕ !!!!Има но не казвам,даже като минават покрай мен лодки спирам да ловя :ANAL: !!!!Морето ври от чернокоп ,но не е за всеки!!!!на години като миналата всеки може ,майката му е сега ;)
Колега, повечето сме бреговаци и търсим всякакво мнение за всякаква риба. Като напишите дали има и газ да си купим сафрид и дремем по буните и хващаме вятър :fishing7: понякога и :fishing6: за което исренно благодаря!
Влизам с лодка ако ме вземат приятели и има място за мен - най-често да им откачам рибите и да им се смея на вицовете.
Тази година имам два риболова на сафрид, три на зарган и един нощен (капо за 3 часа) и един път на лодка - 8 кг сафрид на 4-ма.
Не съм от ХВАЩАЩИТЕ, но пък се разтоварвам и забавлявам.
Благодаря на всеки, включително и на теб за всяка споделена информация - аз лично не търгувам с нея.
El Pescador
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 485
Регистриран на: Вто Окт 20, 2009 7:29 pm

Re: ЧЕРНОКОП 2019

Мнение от El Pescador »

[quote="biserkehayov"][quote="El Pescador"]за тези които четат долу и нищо не казват ,добрият каяджия ,като дойде ей това време кофичките му са пълни ,но не с кая ;) ,за да получиш трябва да дадеш !!!Темата в момента се че


има риба от доста време масовите риби са 10-14 правят килограм ,но има и хубавци ,днеска беше много слабо но за сметка на това има много сафрид дребен и граца ,вероятно и затова го и няма !!!
моята риба никой не може да я хване ,
въпроса е да мога аз да я хвана :lol:
Аватар
biserkehayov
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 278
Регистриран на: Сря Юни 08, 2011 9:33 am

Re: ЧЕРНОКОП 2019

Мнение от biserkehayov »

Благодаря за инфото. Полезно е!
Авера е на буната и е взел стръв и бира. Има няма ще ходя да дишам чист въздух.
Успехи на всички!
Аватар
КИРО
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 11636
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 7:12 am
Местоположение: Кичево до ВАРНА
Обратна връзка:

Re: ЧЕРНОКОП 2019

Мнение от КИРО »

карат написа:от chefo7337 » пон окт 28, 2019 11:05 pm
Старите рибари с дървените лодки уважават това правило.
По-голямата част от тях ги смениха с ялове,и други с извънбордови двигатели.
Доста и ни напуснаха,няма вече акъл от кого да вземеш.
Ако искаш да си добър в риболова,трябва често да си в морето,така имаш постоянен
поглед върху обстановката,и резултатите винаги са добри.
Откакто почнах се занимавам с лодките,изпуснах му края на рибите и местата им.
То с 3-4 влизания на година,забрави да имаш някакви успехи.Каята всяка година
си сменя квартирата,смятай за пелагичните риби какво е.

https://www.vbox7.com/play:0f82a9ca88
Изображение

В МОРЕТО МИ Е ПО-ДОБРЕ,ОТКОЛКОТО НА БРЕГА
El Pescador
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 485
Регистриран на: Вто Окт 20, 2009 7:29 pm

Re: ЧЕРНОКОП 2019

Мнение от El Pescador »

КИРО написа:
карат написа:от chefo7337 » пон окт 28, 2019 11:05 pm
Старите рибари с дървените лодки уважават това правило.
По-голямата част от тях ги смениха с ялове,и други с извънбордови двигатели.
Доста и ни напуснаха,няма вече акъл от кого да вземеш.
Ако искаш да си добър в риболова,трябва често да си в морето,така имаш постоянен
поглед върху обстановката,и резултатите винаги са добри.
Откакто почнах се занимавам с лодките,изпуснах му края на рибите и местата им.
То с 3-4 влизания на година,забрави да имаш някакви успехи.Каята всяка година
си сменя квартирата,смятай за пелагичните риби какво е.

https://www.vbox7.com/play:0f82a9ca88
така е ,по моите записки тази година от април до сега имам 73 риболова ,надявам се да и направя поне 100 само да даде време ,майката му е проверка и креативност ;) хай наздраве
моята риба никой не може да я хване ,
въпроса е да мога аз да я хвана :lol:
карат
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 167
Регистриран на: Пон Авг 29, 2016 12:44 pm

Re: ЧЕРНОКОП 2019

Мнение от карат »

"Каята всяка година
си сменя квартирата,смятай за пелагичните риби какво е."

Така е!!И аз си мислех,че знам добре пътеките на рибите в залива и тази година ги очаквах там от засада,ма нъц.Сафрида изненадващо предприе тактиката на" пръсната риба",за другите да не говорим.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”