ЧЕРНОКОП 2019

Модератори: alekst, Димо Михалев, dobria1

chefo7337
новобранец
новобранец
Мнения: 85
Регистриран на: Нед Фев 24, 2008 4:05 pm

Re: ЧЕРНОКОП 2019

Мнение от chefo7337 »

Здравейте, утре ще пробвам за лефер, ще покажа носа на лодката след Галата и ако става, ще пиша!
chefo7337
новобранец
новобранец
Мнения: 85
Регистриран на: Нед Фев 24, 2008 4:05 pm

Re: ЧЕРНОКОП 2019

Мнение от chefo7337 »

Мъртвак, но става, има още 4 лодки пред нас.
chefo7337
новобранец
новобранец
Мнения: 85
Регистриран на: Нед Фев 24, 2008 4:05 pm

Re: ЧЕРНОКОП 2019

Мнение от chefo7337 »

Днес на Аладжа банка около 40 лодки, тегав риболов, южно време, ние без удар, но няколко лодки взеха по1-2риби.Към 12.30ч. влезнахме към дерето за сафрид. Резултатът 8кг . за двама.
El Pescador
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 485
Регистриран на: Вто Окт 20, 2009 7:29 pm

Re: ЧЕРНОКОП 2019

Мнение от El Pescador »

Аладжата ,Черньо предоволно
моята риба никой не може да я хване ,
въпроса е да мога аз да я хвана :lol:
El Pescador
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 485
Регистриран на: Вто Окт 20, 2009 7:29 pm

Re: ЧЕРНОКОП 2019

Мнение от El Pescador »

И да помоля за малко етика в Морето ,това че аз вадя ,това не означава ,че ще извадите и вие като минете върху мен ,днес ми се случи мин 50 пъти ,аман от алчни да хванат Моята риба ,моята си е само за мен ,вашата си е за вас !!!
моята риба никой не може да я хване ,
въпроса е да мога аз да я хвана :lol:
Аватар
Ribar
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 401
Регистриран на: Вто Юни 01, 2004 9:45 pm
Местоположение: Стара Загора, Варна

Re: ЧЕРНОКОП 2019

Мнение от Ribar »

аз съм пробвал веднъж тролинг и поради горната причина съм на път да се откажа от този вид риболов, поне в морето..на "дашните" места е някъв страшен панаир от лодки и през цялото време ми се налагаше само да внимавам да не мина върху някой или някой да не мине върху мен... удоволствието от риболова отиде на майка си в гъза..освен това и не успях да извадя риба :)
Утре смятам да пробвам пак на Траката, там май по-малко лодки има, ако са повече от 6-7, изобщо няма да пускам воблерите.. най-много да ги пусна в някой сайт за продажба
Риба има глава дълга 9 см. Дължината на опашката е равна на дължината на главата плюс половината от дължината на тялото. Дължината на тялото е равна на дължината на главата плюс дължината на опашната. Колко дълга е рибата?
El Pescador
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 485
Регистриран на: Вто Окт 20, 2009 7:29 pm

Re: ЧЕРНОКОП 2019

Мнение от El Pescador »

Аладжата ,Черньо доволно
моята риба никой не може да я хване ,
въпроса е да мога аз да я хвана :lol:
chefo7337
новобранец
новобранец
Мнения: 85
Регистриран на: Нед Фев 24, 2008 4:05 pm

Re: ЧЕРНОКОП 2019

Мнение от chefo7337 »

:D
El Pescador написа:Аладжата ,Черньо доволно
Тоя път се обърка!
Аватар
Мilena
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2593
Регистриран на: Съб Апр 27, 2019 12:00 am

Re: ЧЕРНОКОП 2019

Мнение от Мilena »

El Pescador написа:И да помоля за малко етика в Морето ,това че аз вадя ,това не означава ,че ще извадите и вие като минете върху мен ,днес ми се случи мин 50 пъти ,аман от алчни да хванат Моята риба ,моята си е само за мен ,вашата си е за вас !!!
Прав си брат.
Аз ловя от брега и се мокря из основи. Мястото не е за всеки, ама като хващам и го окупират, направо в 5,00 ч. преди разсъмване-някакви встъпващи в длъжност.
Знам че не е хубаво човек да Злобее, ама днес си умрях от яд.
Пътувам 120 км. до там. И да заваря вчеращни, които бяха на удобни места.........просто съм безмълвна
Да са живи и здрави!!!
Аз съм си АЗ :wink:
https://youtu.be/tAGnKpE4NCI
canidimex
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 105
Регистриран на: Пет Юли 27, 2012 1:58 pm
Местоположение: Варна

Re: ЧЕРНОКОП 2019

Мнение от canidimex »

Здравейте ,доклад и от мен ,тролинг до обяд от Черноморец ,Паша дере, Родни балкани ,нищо само медузи.Добре че имах малко торни червеи,че спасих капото с 3 кг. кая и пайдьос.
krisha
новобранец
новобранец
Мнения: 21
Регистриран на: Нед Юни 10, 2012 8:36 pm

Re: ЧЕРНОКОП 2019

Мнение от krisha »

В понеделник Аладжата Черньо имаше ли?
ИвоСф
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 272
Регистриран на: Нед Апр 10, 2016 10:24 pm

Re: ЧЕРНОКОП 2019

Мнение от ИвоСф »

Днес Черноморец сутринта до към 9.30 даваше сравнително добре чернокоп.Риби между 80 и 120 гр. (по големите риби 120 гр ги взех на тролинг)
След това само сафрид доста едър. Краен резултат около 2 кг. чернокоп и 4 кг. сафрид. това до към 16.00 часа.
chefo7337
новобранец
новобранец
Мнения: 85
Регистриран на: Нед Фев 24, 2008 4:05 pm

Re: ЧЕРНОКОП 2019

Мнение от chefo7337 »

Днес пред черноморец два лефера и двадесетина чернокопа - прилични, това за двама на тролинг, воблери (салмо 9 м. Зелен гръб с оранжево коремче) Рибите се ловяха на 13-ти метър, като този улов е от обяд, преди това тролихме до паша дере, но там я нямаше.
El Pescador
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 485
Регистриран на: Вто Окт 20, 2009 7:29 pm

Re: ЧЕРНОКОП 2019

Мнение от El Pescador »

Аладжат ,Таткото на Черньото днес ,доста добре ,пиша го защото знам че много колеги са КАПО ,риба все още има аз днес имам 11 бр !!!
моята риба никой не може да я хване ,
въпроса е да мога аз да я хвана :lol:
chefo7337
новобранец
новобранец
Мнения: 85
Регистриран на: Нед Фев 24, 2008 4:05 pm

Re: ЧЕРНОКОП 2019

Мнение от chefo7337 »

El Pescador написа:Аладжат ,Таткото на Черньото днес ,доста добре ,пиша го защото знам че много колеги са КАПО ,риба все още има аз днес имам 11 бр !!!
Браво, радвам се че си имал умението и късмета за деня, убедих се че не всеки хваща и че си вътре в нещата, за което ме извини за предишния пост, просто се повтори два пъти, което ме доведе до съмнение, тъй като бях там в същия ден и нямах слука. Успех.!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”