Слип под Аспарухов мост

Модератори: alekst, Димо Михалев, dobria1

vankolong
новобранец
новобранец
Мнения: 31
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 5:55 pm

Слип под Аспарухов мост

Мнение от vankolong »

Здравейте колеги, пускам си лодката под Аспарухов мост, някои колеги са се погрижили да изградят импровизиран слип за което съм много благодарен. Предлагам с общи усилия да го направим още по удобен и функционален. Наемам се с организация и изпълнение, но ще се радвам да го дискутираме и обсъдим.
Аватар
nabor4eto
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 385
Регистриран на: Съб Май 25, 2013 8:04 am
Местоположение: Варна

Re: Слип под Аспарухов мост

Мнение от nabor4eto »

Според мен ако започне някакво подобрение /леене на бетон и др. подобни дейности/ , общината веднага ще реагира и ще останем и без това което е в момента. Неискам да бъда разбран погрешно...и аз искам голям и удобен слип с място за паркиране на колесарите, но това неможе да стане без разрешение на общината. С каквото мога ще се включа да помогна
Ненавременното изпиване на втората чаша, обезсмисляло първата :drinkers:
El Pescador
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 485
Регистриран на: Вто Окт 20, 2009 7:29 pm

Re: Слип под Аспарухов мост

Мнение от El Pescador »

Бройте ме и мен,с каквото мога и колкото мога
моята риба никой не може да я хване ,
въпроса е да мога аз да я хвана :lol:
Аватар
batbubi
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 300
Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 9:19 am

Re: Слип под Аспарухов мост

Мнение от batbubi »

Би било чудесно! Те реално са два импровизирани слипа - до краката на моста и втори 200 м посока канала, всичко от страната на Аспарухово. Според мен, ако се стигне до леене на бетон и то точно срещу платената "лодко-яхтена база" на Транзитната зона, със сигурност някой ще подаде сигнал до общината. От друга страна от няколко месеца, собственика на въпросната зона, както и прилежащите и лодко- яхтени стоянки и паркинг за лодки с колесари, вече не разрешава външни клиенти без абонамент да си заплатят 15 лв и да си пуснат лодка през неговите два изпипани слипа, защото е имало 4- 5 брутални кражби от по н1колко хиляди лева от лодки оставени на паркинг там. Според мен и визирайки, но не и рекламирайки симпатията си към кмета Портних мисля, че сега е момента ( с оглед на предстоящите избори) да отидатна среща с него не повече от двама представители на нашата " гилдия" и да му се каже - " г-н Кмете, ние сме общност от ПРИМЕРНО 300 гласоподаватели, които искат да направят нещо позитивно, както за себе си така и за бъдещи твой поддръжници и ако има възможност или ти довърши започнатото от нас или ни дай предизборната си благословия, да си съберем по 10 лв и да си "изакаме " 2 бетоновоза на места, които не пречат на абсолютно никой и не създават предпоставка за нищо негативно". Така мисля Аз и мисля, че би било добре да се пробва, защото ЛИЧНОТО МОЕ МНЕНИЕ Е, че той поне прави нещо за града.
0885022272 / 0885897615
vankolong
новобранец
новобранец
Мнения: 31
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 5:55 pm

Re: Слип под Аспарухов мост

Мнение от vankolong »

Точно това имам предвид, да се съберем и да го решим, в края на краищата всички сме граждани на този град. Телефона ми е 0885 015 101, казвам се Иван, който иска нека звънне и се включи, и двете места са широки и удобни, трябва малко бетон. Така или иначе ще го направя, ще ми се обаче да се сме малко по единни бе хора, нали сме БЪЛГАРИ.
Dynkata
новобранец
новобранец
Мнения: 29
Регистриран на: Пон Авг 05, 2019 10:10 am

Re: Слип под Аспарухов мост

Мнение от Dynkata »

Здравейте, бройте и мен. Даже мисля,че мога да помогна малко, ако е необходимо нещо от голяма община.
Аватар
batbubi
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 300
Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 9:19 am

Re: Слип под Аспарухов мост

Мнение от batbubi »

И Аз съм отворен за среща, заедно с ортака ми.
0885022272 / 0885897615
0885022272 / 0885897615
Аватар
nabor4eto
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 385
Регистриран на: Съб Май 25, 2013 8:04 am
Местоположение: Варна

Re: Слип под Аспарухов мост

Мнение от nabor4eto »

0893/580714 Миро...бройте ме....но ми се струва , че първо трябва да се срещнем /примерно на по бира/и да ги обсъдим нещата/ кое , как, кога и тн/
Ненавременното изпиване на втората чаша, обезсмисляло първата :drinkers:
Аватар
batbubi
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 300
Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 9:19 am

Re: Слип под Аспарухов мост

Мнение от batbubi »

Дайте да фиксираме една дата, примерно през седмицата около 19 ч. при колоните на моста най-добре и да обсъдим на място......и може още същата седмица да налазим кмета
0885022272 / 0885897615
El Pescador
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 485
Регистриран на: Вто Окт 20, 2009 7:29 pm

Re: Слип под Аспарухов мост

Мнение от El Pescador »

Аз не съм в Бг ,но Наборчето ми знае координантите
моята риба никой не може да я хване ,
въпроса е да мога аз да я хвана :lol:
vankolong
новобранец
новобранец
Мнения: 31
Регистриран на: Сря Авг 27, 2008 5:55 pm

Re: Слип под Аспарухов мост

Мнение от vankolong »

Сряда 19.00 ч., как ви се струва.
Аватар
batbubi
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 300
Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 9:19 am

Re: Слип под Аспарухов мост

Мнение от batbubi »

Става...ще дойдем.
0885022272 / 0885897615
bobikrastev
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Юни 18, 2009 2:31 pm

Re: Слип под Аспарухов мост

Мнение от bobikrastev »

Здравейте, колеги!
Аз смятам, че трябва да насочим усилията си в друга посока.
Новото рибарско пристанище на Карантината ще е чудесно място за пускане на лодки.
Общинско съоражение, което се прави с наши пари - уж за нас.
Доколкото знам в Поморие имат общински слип и с годишен абонамент от 40 лева го ползват с паркинга.
Аз лично ходих при предишния кмет (кметица) на Аспарухово да се поинтересувам - тя ми каза че е твърде рано все още, но че 5 години ще да остане общинско и след това със сигурност ще се отдаде под някаква форма.
Смятам, че трябва да се обединим и да действаме за такъв режим на ползване на слипа с абонамент към общината, който да остане и след като го лапне някой.
Аватар
batbubi
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 300
Регистриран на: Пон Авг 31, 2009 9:19 am

Re: Слип под Аспарухов мост

Мнение от batbubi »

Колега, уважавам това, че си се интересувал и те е водила някаква цел, но нали не си вярваш сериозно, че след, като 5 години както са ти казали че ще е общинско и после видиш ли ще има достъп под някаква форма и който и да го лапне даже преди изтичането на тези 5 години, ще допусне да се пускат лодки безвъзмездно и видиш ли паркинга ще бъде отворен за ПРИМЕРНО 20-30 автомобила с колесари.......точно пред комплекса на Тимаджийте. На мен ми се струва, ако въобще някой позволи , едни 15 лв за пускане и 20 лв паркинг за деня. Отделно, че това пристанище ( няма лошо, че го правят) всички що годе запознати с местния ландшафт знаят, че Карантината се затлачва за отрицателно време и е абсолютен плиткач. През месец образно казано ще се налага да го откопават за да влезе някоя друга 7 м яхта.
Та в тази връзка, други за сряда примерно ??
0885022272 / 0885897615
razbiva4a56
новобранец
новобранец
Мнения: 36
Регистриран на: Съб Авг 03, 2013 5:59 pm

Re: Слип под Аспарухов мост

Мнение от razbiva4a56 »

За Карантината вече е създадено правилното рибарско сдружение
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”