ЦИГАНКА/ПАЛАМУД 2020

Модератори: alekst, Димо Михалев, dobria1

Аватар
radoadvokat
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 389
Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 5:05 pm
Местоположение: Варна

Re: ЦИГАНКА/ПАЛАМУД 2020

Мнение от radoadvokat »

rap66 написа:
radoadvokat написа:... циганките като се извадят и да се върнат, умират. По същата логика трябва да се връщат и граците и чернокопите, но тях никой не им прощава.
Аз лично бебетата сафриди и чернокопчета ги пускам и досега не съм видял някое да обърне корена. Много мои познати също ги пускат. Дори повечето. Чернокопче под 40-60 гр. връщаме да порасне.
Не знам как разбирате че циганките умирали след като ги пуснете. Вчера една доста време ме пръскаше от кофата.
Аз говоря за циганки, те умират. Ти за граца и чернокоп.

Преди няколко години лових циганки на тролинг, целенасочено, че и се похвалих във форумите. Раздбрах, че не е правилно и от тогава хвана ли случайно, пускам. Почти всички обръщат корема.

Не че се заяждам, но аз разбрах, че чернокопите ги пускаш, но циганките не! Поне така звучи "циганката доста ме пръскаше от кофата".
Не знам кой пуска и кой не, но това е дъвкано много през годините и освен до караници до друго не води.
Аватар
Димо Михалев
Модератор
Модератор
Мнения: 478
Регистриран на: Вто Май 21, 2019 6:25 pm

Re: ЦИГАНКА/ПАЛАМУД 2020

Мнение от Димо Михалев »

Момчета, ще трия всякакви коментари,които целят заяждане.Един за циганки по 190гр му били маломерни,ама,чернокоп по 100+ грама били ОК! Няма изобщо да ви търпя глупостите.Дадох препоръки на колегата,който пусна темата като приятел(не,че го познавам лично),ама такива глупости няма да търпя.ВСЕКИ ЗАЯДЛИВ ПОСТ ЩЕ БЪДЕ ИЗТРИВАН МОМЕНТАЛНО.

п.п Писането с главни букви е повишаване на тон и само модератори и администраторите на сайта могат да си го позволят!!!
El Pescador
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 485
Регистриран на: Вто Окт 20, 2009 7:29 pm

Re: ЦИГАНКА/ПАЛАМУД 2020

Мнение от El Pescador »

Болата днес ,добра риба
моята риба никой не може да я хване ,
въпроса е да мога аз да я хвана :lol:
chefo7337
новобранец
новобранец
Мнения: 85
Регистриран на: Нед Фев 24, 2008 4:05 pm

Re: ЦИГАНКА/ПАЛАМУД 2020

Мнение от chefo7337 »

El Pescador написа:Болата днес ,добра риба
На воблер ли ги лови? Питам, защото миналата седмица се оглеждахме за пасажи, но горе я нямаше и така и не пробвахме.
El Pescador
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 485
Регистриран на: Вто Окт 20, 2009 7:29 pm

Re: ЦИГАНКА/ПАЛАМУД 2020

Мнение от El Pescador »

chefo7337 написа:
El Pescador написа:Болата днес ,добра риба
На воблер ли ги лови? Питам, защото миналата седмица се оглеждахме за пасажи, но горе я нямаше и така и не пробвахме.

на джигинг ,излизаха от почти 20 метра дълбочинна
моята риба никой не може да я хване ,
въпроса е да мога аз да я хвана :lol:
Аватар
radoadvokat
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 389
Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 5:05 pm
Местоположение: Варна

Re: ЦИГАНКА/ПАЛАМУД 2020

Мнение от radoadvokat »

Онзи ден правихме проби за зъбати. Изкарахме няколко циганки с прилични размери на девет метра газене.
chefo7337
новобранец
новобранец
Мнения: 85
Регистриран на: Нед Фев 24, 2008 4:05 pm

Re: ЦИГАНКА/ПАЛАМУД 2020

Мнение от chefo7337 »

Днес пред черноморец от13.30ч.до14.30ч.две хубави циганки на 6м.воблер.Имаше колеги с по-7-8бр.от сутринта.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”