Лодка под наем (или нещо такова)

Модератори: alekst, Димо Михалев, dobria1

vesko1234
новобранец
новобранец
Мнения: 96
Регистриран на: Сря Авг 24, 2011 9:41 pm
Местоположение: Варна

Re: Лодка под наем (или нещо такова)

Мнение от vesko1234 »

Един приятел има лодка и търси екипаж. Пращайте ми на лични телефони, ще ви свържа
nnnnnnn
новобранец
новобранец
Мнения: 67
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 10:24 am
Местоположение: Варна

Re: Лодка под наем (или нещо такова)

Мнение от nnnnnnn »

Аз се интересувам от това за екипажаа и съм изпратил на лични.Ако някой друг има някакви предложения моля пишете.
Питър
новобранец
новобранец
Мнения: 5
Регистриран на: Пон Мар 13, 2017 1:56 pm

Полезни занимания ..

Мнение от Питър »

Отнася се за Варна до Зл. Пясъци.
Имам моторна туристическа лодка, на която мога да кача до 3-ма човека. За риболов, разходка или гмуркания за мен няма значение. Сега ми се върти идеята да преследваме рапани това лято с приятелите, но още няма крайно решение. На борда имам сонар Humminbird 1190. Ако е за гмуркания мога дори да ви правя компания, заради сигурността. Пишете ми на 'лични' и ще побърборим ... да видим какво ще излезе.
d.dim
новобранец
новобранец
Мнения: 49
Регистриран на: Пон Фев 22, 2016 9:06 pm

Re: Полезни занимания ..

Мнение от d.dim »

Питър написа: Сега ми се върти идеята да преследваме рапани това лято с приятелите, но още няма крайно решение.
Това не е добра идея!
Номера е да ги дебнете в засада. Един ги подгонва а другите дебнат. Бързички са, ама ако беше лесно, и аз щях да стана преследвач.
:wink:
Питър
новобранец
новобранец
Мнения: 5
Регистриран на: Пон Мар 13, 2017 1:56 pm

Re: Лодка под наем (или нещо такова)

Мнение от Питър »

'... щях да стана преследвач.' :) Преследвачима, следотърсач нямаме в бригадата.
Тука във форума може да сте все майтапчии повечето , наща банда сме сериозни пичаги , все аверчета ха ха ха ха ха , а такаа . Погнем ли ги ще си кажат биографията и на раците хотеографията - криви прави - Дядо Торбалан чака термометъра да даде добро. Но ми се чини малко сиромашка тая работа рибарлъка ... както се пее 'бедни ми рибарю'.
Важното е че ни върви лафа тука, голяма скука цяла зима.
Аватар
Ribar
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 401
Регистриран на: Вто Юни 01, 2004 9:45 pm
Местоположение: Стара Загора, Варна

Re: Лодка под наем (или нещо такова)

Мнение от Ribar »

Ако някой търси компания (мале, как звучи..) за тия 1-2 дни, които предстоят...мъкна мотори, пия бири, пуша цигари и мога да разказвам вицове...
Риба има глава дълга 9 см. Дължината на опашката е равна на дължината на главата плюс половината от дължината на тялото. Дължината на тялото е равна на дължината на главата плюс дължината на опашната. Колко дълга е рибата?
Питър
новобранец
новобранец
Мнения: 5
Регистриран на: Пон Мар 13, 2017 1:56 pm

Re: Лодка под наем (или нещо такова)

Мнение от Питър »

Искам да съобща най-отговорно - обобщено от март до сега - рибари верни другари в тоя град = нула
Никой ни е писал , една запетайка не е пратил ... коментари никви, акъл да даде някой - е нема ...
Един базик на един зевзек и тва е. То нема и кой да ме изгони вече в тоа форум , пътя да си фана пак ще съм сам, тука да се вдяна - пак съм сам ... като гледам. Морска култура в тоа град - е нема.
Да вземем да го върнем тва море, па и таа држава на византийците ли, на гърците ли - барем потръгнат нещата ...
Ще съм Петраки Зарганаки , може и Петрониус
Аватар
Ribar
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 401
Регистриран на: Вто Юни 01, 2004 9:45 pm
Местоположение: Стара Загора, Варна

Re: Лодка под наем (или нещо такова)

Мнение от Ribar »

Здравейте! Някой утре сутрин (19.10.2018, петък) дали ще влиза около Варна със свободно местенце в лодката, че съм със затруднения в кръста и не мога да си вляза с каяка? Както съм писал миналата година по-готе, мога да разказвам вицове и т.н.. :) ... а мога и да не досаждам също
Риба има глава дълга 9 см. Дължината на опашката е равна на дължината на главата плюс половината от дължината на тялото. Дължината на тялото е равна на дължината на главата плюс дължината на опашната. Колко дълга е рибата?
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”