Сигурност на лодка?

Модератори: alekst, Димо Михалев, dobria1

Публикувай отговор
e_cvetcov
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Авг 09, 2011 4:53 pm

Сигурност на лодка?

Мнение от e_cvetcov »

Здравейте, имам нужда от идея, съвет, мнение и т.н. относно един въпрос.
Купих си лодка РИБ 5.2.м с двигател Ямаха 70-ка...до тук всичко е чудесно, но нямам място където да монтирам втори двигател (не дай си Боже да стане нещо с Ямахата). До колкото четох за морето електрически двигател няма да ми свърши работа...та дайте идея какво мога да направя, че да се подсигуря ако нещо се случи с двигателя. Благодаря ви предварително.
Аватар
rikitikitavi
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 997
Регистриран на: Вто Мар 06, 2007 4:29 pm
Местоположение: Варна

Re: Сигурност на лодка?

Мнение от rikitikitavi »

Изнесен малък транец и закачен на него 6 коня двигателче. Разгледай снимки на лодки в Гърция и ще ме разбереш.
Е-книгата "Черноморски риболов"
http://knigite.bg/book.php?pid=268" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
e_cvetcov
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Авг 09, 2011 4:53 pm

Re: Сигурност на лодка?

Мнение от e_cvetcov »

Имахме една малка Хонда 5 коня и пробвахме да го сложим но както й да го мислихме няма начин в който да не пречи на големия двигател.
Аватар
prokop4o
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 592
Регистриран на: Нед Окт 12, 2008 9:17 pm
Местоположение: Асеновград

Re: Сигурност на лодка?

Мнение от prokop4o »

колега пусни някоя снимка на лодката и моторите.мисля ,че така на колегите ще им е по-лесно да ти помогнат.
Аватар
rikitikitavi
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 997
Регистриран на: Вто Мар 06, 2007 4:29 pm
Местоположение: Варна

Re: Сигурност на лодка?

Мнение от rikitikitavi »

Е-книгата "Черноморски риболов"
http://knigite.bg/book.php?pid=268" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
Tarfa
новобранец
новобранец
Мнения: 15
Регистриран на: Съб Авг 31, 2013 2:41 pm

Re: Сигурност на лодка?

Мнение от Tarfa »

А, ако ти откаже втория двигател за трети ли ще мислиш? Не си разваляй лодката с допълнителни бръмчалки и безмислици. Вложи пари в основния двигател - сервизни грижи, ремонти и се кефи на хубавата лодка. Не ти трябва втори двигател, трябва ти телефон. И понеже няма няма да ми повярваш разбира се , погледни на кея колко лодки с този размер имат втори двигател. :wink:
lozzy.68
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1636
Регистриран на: Сря Сеп 18, 2013 6:33 pm

Re: Сигурност на лодка?

Мнение от lozzy.68 »

Сигурност в Морето няма !!!Там има Опит,Знания,Късмет!!!Наслука, да Ви пази Свети Никола!!!.......Наслука!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”