Открадната лодка - Варна

Модератори: alekst, Димо Михалев, dobria1

Публикувай отговор
Аватар
морски
новобранец
новобранец
Мнения: 26
Регистриран на: Нед Ное 10, 2013 8:57 pm
Местоположение: Варна

Открадната лодка - Варна

Мнение от морски »

Здравейте колеги !
На Георгьовден през нощта неизвестни извършители са разбили гаража ми намиращ се в близост до Образцов дом и са ми задигнали надуваема моторна лодка "Кайман" - 3.30 м. - алуминиево дъно. Цвят - светло сиво с тъмно сиво. Лодката е 2 годишна и не е лепена никъде- беше си направо като нова. Освен това беше в сгънато състояние в тъмно син сак. За нещастие на крадците обаче алуминиевите дъна и греблата не бяха там и са отмъкнали само лодката в сака , двата алуминиеви странични стрингера които закопчават дъната + външен резервоар 12 л. - оранжев. Полицаите днес малко ме обезсърчиха като казаха, че е "божа работа" това дали ще се намери лодката. Все още не съм загубил надежда, че може да си я върна и реших да помоля и Вас.
Ще се отблагодаря на всеки от вас чул нещо от някой за евентуална продажба на такава марка лодка без дъна от съмнителни елементи .........
Аз съм Йордан - тел. 0889 72 89 04
Благодаря за вниманието !
Аватар
bobo_33333
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3218
Регистриран на: Пон Май 02, 2011 9:54 am

Re: Открадната лодка - Варна

Мнение от bobo_33333 »

Лоша работа
Трябва да се следи и при майстори дърводелци ,дали някой ще си поръчва дъно,както и за лодка ,този модел с дървено дъно
Аз там съм пораснал...
zliaster

Re: Открадната лодка - Варна

Мнение от zliaster »

мамка им крадлива .. навсякъде са ! на нас ни задигнаха 500 метра вайери (стоманена проволка 12 мм ) .. ако разбера кои са .. ще ги обеся горе на бигата .. бахти наглата сган .. дано откриеш лодката си и да се наредят нещата !
Raisa5
новобранец
новобранец
Мнения: 7
Регистриран на: Чет Май 19, 2016 6:22 pm

Re: Открадната лодка - Варна

Мнение от Raisa5 »

Добър ден, скъпи рибари. Помогни ми да намеря човек, който срещу заплащане (пари) взе риболов рибар с лодката си. Ние във Варна до 29 май. Съпругът й иска да отидете на риболов от лодка във Варна, но не може да се намери един да се обърнат. Може би ви кажа да ме посъветва? За да се премине от България, а не за риболов от лодка - това е много тъжно. 088 436 462 3
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”