С лодка в морето 2016-паламуд

Модератори: alekst, Димо Михалев, dobria1

Публикувай отговор
lomboks
новобранец
новобранец
Мнения: 57
Регистриран на: Сря Юни 03, 2009 8:40 pm
Местоположение: Разград-фар Шабла

Re: С лодка в морето 2016-паламуд

Мнение от lomboks »

И още няколко торука на Шабла от края на септември и началото на октомври. Дано се позастоят още малко за нови незабравими емоции.

Изображение

Изображение
Аватар
КИРО
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 11636
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 7:12 am
Местоположение: Кичево до ВАРНА
Обратна връзка:

Re: С лодка в морето 2016-паламуд

Мнение от КИРО »

ДооОобре ве.Мечтани екземпляри. :supz:
Изображение

В МОРЕТО МИ Е ПО-ДОБРЕ,ОТКОЛКОТО НА БРЕГА
zliaster

Re: С лодка в морето 2016-паламуд

Мнение от zliaster »

Поморийските моладжии вадят . Днес на пазара аз продавах чернокоп а те паламуд. Естествено ги убих откъм оборот :D
Аватар
az1972
новобранец
новобранец
Мнения: 87
Регистриран на: Пет Мар 17, 2006 11:24 pm
Местоположение: Поморие

Re: С лодка в морето 2016-паламуд

Мнение от az1972 »

Поморийските моладжии само едната лодка снощи има над 350 кила лефер (не е хванат в Поморие )
Ти си с кораб не мога да разбера защо си мериш оная работа с лодките.......и оборота май им е хубав ама не се хвалят че са убили някой!
П.С. Паламуда дето си го видял и той не е хванат в Поморие.....да знаят хората да не се заблуждават!
Видяла жабата ,че подковават коня и тя вдигнала крачето !!!!
Аватар
az1972
новобранец
новобранец
Мнения: 87
Регистриран на: Пет Мар 17, 2006 11:24 pm
Местоположение: Поморие

Re: С лодка в морето 2016-паламуд

Мнение от az1972 »

lomboks написа:И още няколко торука на Шабла от края на септември и началото на октомври. Дано се позастоят още малко за нови незабравими емоции.

Изображение

Изображение
Евала момчета!!!!!!!
Видяла жабата ,че подковават коня и тя вдигнала крачето !!!!
zliaster

Re: С лодка в морето 2016-паламуд

Мнение от zliaster »

Да съм казал че са го вадили пред Поморие ? не нали ... И не ми обеснявай за кораба. Аз когато съм вадил тонове чернокоп и сафрид на вдигане ти си лапал мухите. 350 кг взеха на дънни мрежи пред Карантината преди някой да се е усетил. Така че мирувай и гледай кво правят корабите от тук нататък. Ти леко се обърка хахаха .
Аватар
az1972
новобранец
новобранец
Мнения: 87
Регистриран на: Пет Мар 17, 2006 11:24 pm
Местоположение: Поморие

Re: С лодка в морето 2016-паламуд

Мнение от az1972 »

Никой не те пита колко си вземал(пожелавам ти да взимаш тройно повече),а защо се сравняваш с обикновенните рибари с лодките!
Аз не съм се объркал ,провери като излезеш .Това не е място за спорове и обиди ,затова ти пожелавам приятно тралене и безброй безмислени постове по форумите.
Успех !!!!!
Видяла жабата ,че подковават коня и тя вдигнала крачето !!!!
zliaster

Re: С лодка в морето 2016-паламуд

Мнение от zliaster »

Е ти ако се засягаш твой проблем. Аз така се изразявам дори с усмивка. :) Ти откъде знаеш че са ми безмислени постовете. Може пък да иска някой да си купи риба от мен:) Нищо лично просто бизнес.Ей го днес капо откъм чернокоп. Ся моладжиите ще правят лев :) Утре аз. Има за всички :) Иначе си пестите благодарностите като ви снасям инфо всеки ден. И се отнасяте с презрение към рк-тата. Тва не е ли обида ?
buh
новобранец
новобранец
Мнения: 39
Регистриран на: Чет Авг 20, 2009 10:13 am
Местоположение: Варна

Re: С лодка в морето 2016-паламуд

Мнение от buh »

Момчета,
не се дразнете.
Давайте да си гледаме риболова и да си споделяме инфо. :fishing12: :D
Достатъчно напрежение има около нас
krp
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 192
Регистриран на: Пет Окт 03, 2014 8:33 am

Re: С лодка в морето 2016-паламуд

Мнение от krp »

Никой не пише, а хващате нали..ха хааа..
lefera1
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 353
Регистриран на: Вто Яну 13, 2009 11:13 am

Re: С лодка в морето 2016-паламуд

Мнение от lefera1 »

В Бургас паламуд взимат само мрежарите.
ivomagna
новобранец
новобранец
Мнения: 40
Регистриран на: Чет Ное 06, 2008 3:46 pm

Re: С лодка в морето 2016-паламуд

Мнение от ivomagna »

Вчера взеха и не мрежарите. На Маслен Нос имаше много паламуд и лодки. Ние двамата имаме две препълнени каси. Няма дребни риби, всички са от 800 гр. до 1,2 кг.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
zliaster

Re: С лодка в морето 2016-паламуд

Мнение от zliaster »

ivomagna написа:Вчера взеха и не мрежарите. На Маслен Нос имаше много паламуд и лодки. Ние двамата имаме две препълнени каси. Няма дребни риби, всички са от 800 гр. до 1,2 кг.
Видях ви .. лодки от Приморско.. щъкахте в дерето 50-53 м.. даде барбун там.. което беше малко странно при толкова много паламуд :) може би щото атакува отгоре надолу а не обратното.. а барбуна си е плътнобдънна риба.. само ми гони чернокопчето.. пустия му дзвер .. няма ли да си ходи вече :( там има една черта от Коракя надолу... гримезмата къде е 30 м (уточнявам за тези, които не познават района) .. за час 1 тон чернокоп.. много дашно място.. ама е голям слалом между закачките..
Аватар
noemis
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 162
Регистриран на: Съб Юли 28, 2012 10:25 pm
Местоположение: на юг от Бургас и на север от Тюленово
Обратна връзка:

Re: С лодка в морето 2016-паламуд

Мнение от noemis »

zliaster написа:....там има една черта от Коракя надолу... гримезмата къде е 30 м (уточнявам за тези, които не познават района) .. за час 1 тон чернокоп.. много дашно място.. ама е голям слалом между закачките..
Извинявай, но какво означава "гримезмата"?
Коракя надолу предполагам имаш предвид между Коракя и Маслен нос?

Иначе паламуда се оттича, от Шабла ми се обадиха че вече го няма, освен от Румънско ако не останало още да идва ....
zliaster

Re: С лодка в морето 2016-паламуд

Мнение от zliaster »

По-просто казано граница м/у дълбочините.. няколко кабелта източно става 50 м .. там където вадят паламуда.. и специално участъка от тази линия м/у Коракя и Маслен нос дава много риба... погледни си Навионикс .. има я показана там .. аз дърпам със страх там .. честно.. мръдна ли настрани може да потопя кораба ! зверски закачки са... но късмета обича смелите !! :)
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”