С лодка в морето 2016 - лефер

Модератори: alekst, Димо Михалев, dobria1

Аватар
smel1968
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 543
Регистриран на: Пон Апр 04, 2011 6:50 pm
Местоположение: Варна

Re: С лодка в морето 2016 - лефер

Мнение от smel1968 »

zliaster написа:50 100 плътна Гермина .. инак е корава гьостерица .. salmoto бая зор го вадя на 3 възла ход.. умаляват ми ръцете.. иначе какви макари ползвате .. аз съм с 9000 ... 4.6 : 1.. пускам по 200 м влакно щот вдигам пашпалига отзаде.. за лефера си е проблем.. ама циганките са тепигьози .. гонят до последно ..
Ти си сериозно оборудва,такива показатели ползвам в Гърция,даже с доста по малка макара5000 или 7000.
Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита.” -Христо Ботев
zliaster

Re: С лодка в морето 2016 - лефер

Мнение от zliaster »

Ами не мога да спирам хода братле.. ще зареже трала долу... и ми е много терсене ама няма как.. чат пат хващам по някоя риба.. освен ако не отида специално за това.. направих мускули на хвата само от вадене :D
Ходи ми се на Кокетрайс.. златна мина е там.. някой не е ли ходил да сподели какво се случва ? А и между другото Бай Щерьо тука от Поморие прави уникални чепарета.. аз си поръчвам при него.. само пера и ламета.. да е жив и здрав човека.. още 100 години да ги изеаботва..
Аватар
smel1968
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 543
Регистриран на: Пон Апр 04, 2011 6:50 pm
Местоположение: Варна

Re: С лодка в морето 2016 - лефер

Мнение от smel1968 »

Това Кокетрайс го знам горе долу къде се наира/срещу Емине/ но какво има там не знам,и на колко точно отстояние е от брега?

Ахааа,прочетох и разбрах:
Кокетрайс е защитена местност в акваторията на България от Черно море, принадлежаща на Община Несебър.
Простира се на площ от 760 хектара. Намира се на разстояние от около 12,5 километра източно от Несебър и на около 6,5 километра южно от нос Емине. Представлява пясъчна банка.
Местността е включена в списъка със защитените местности през 2001 г. Обявена е за защитена местност с цел опазване на пясъчна банка и на бентосна фауна в морето. Забранени са риболовът и добивът на миди и рапани!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита.” -Христо Ботев
zliaster

Re: С лодка в морето 2016 - лефер

Мнение от zliaster »

Не го знаех това.. до там не съм стигал ... отписвам го значи.. ясно що се хвалят едни мръсници , че пребивали рибата там... че и с рибове да могат да се измъкнат.. мерси за информацията
Аватар
smel1968
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 543
Регистриран на: Пон Апр 04, 2011 6:50 pm
Местоположение: Варна

Re: С лодка в морето 2016 - лефер

Мнение от smel1968 »

zliaster написа:Не го знаех това.. до там не съм стигал ... отписвам го значи.. ясно що се хвалят едни мръсници , че пребивали рибата там... че и с рибове да могат да се измъкнат.. мерси за информацията
Ами изпържи ги на гранична,аз ако знаех,щях да го направя.Не може само да скубим,трябва и да пазим малко поне,иначе всичко си има край.
Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита.” -Христо Ботев
canidimex
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 105
Регистриран на: Пет Юли 27, 2012 1:58 pm
Местоположение: Варна

Re: С лодка в морето 2016 - лефер

Мнение от canidimex »

Здравейте ,на Аладжа банк и пред Златните много лодки влачат .Четвъртък,петък и днес и никой не пише. Дори и да няма нищо драснете два реда за такива като мен ,дето чакат само на една неделя.
Аватар
smel1968
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 543
Регистриран на: Пон Апр 04, 2011 6:50 pm
Местоположение: Варна

Re: С лодка в морето 2016 - лефер

Мнение от smel1968 »

Едър чернокоп,някой друг паламуд,но за лефер поне аз не съм чул.
Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита.” -Христо Ботев
Spotar85
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Съб Окт 08, 2016 8:42 pm

Re: С лодка в морето 2016 - лефер

Мнение от Spotar85 »

На аладжа банк днеска към 12 на обяд изби чернокопа до към 4 слетобяд 10 - 12 кг .
zliaster

Re: С лодка в морето 2016 - лефер

Мнение от zliaster »

Поморие.. вземат само на клатене.. северно на фара .. където става от 8 на 15 м.. на тролинг не съм чул :) надявам се съм полезен с инфото.. просто нямам време да пробвам там :)
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”