ИЗКУСТВЕНА ПЛУВАЩА ЦАРЕВИЦА В ДИП

Модератор: sapuna

power_fish
новобранец
новобранец
Мнения: 18
Регистриран на: Пет Юни 08, 2012 5:32 pm

ИЗКУСТВЕНА ПЛУВАЩА ЦАРЕВИЦА В ДИП

Мнение от power_fish »

здравейте Колеги! В миналия брой на списанието на Христо карпа видях реклама на плуваща силиконова царевица която е топната в дип. Имате ли мнение по въпроса и някой ползвал ли е тва? едни от враца ми казаха че работи много успешно но там била 8,50лв. а при карпа в рекламата е 4,90лв. само дето не се сещам магазина който го продава на тая цена къде се намира. Моля за ваште коментари....
http://www.fishstarbg.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
xajter
новобранец
новобранец
Мнения: 55
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 6:45 am
Местоположение: Мездра

Re: ИЗКУСТВЕНА ПЛУВАЩА ЦАРЕВИЦА В ДИП

Мнение от xajter »

Аз съм пробвал, на няколко водоема с плуващи и не плуващи, изкуствени царевички на 'Browning' и съм имал изкарани риби! Даже имам един удар на 2 изкуствени царевички и то без дип ...
albundi29
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 303
Регистриран на: Пон Яну 25, 2010 9:03 am

Re: ИЗКУСТВЕНА ПЛУВАЩА ЦАРЕВИЦА В ДИП

Мнение от albundi29 »

колега по добре си купи дип и отделно силиконова царевица :idea: ще ти свърши мн.повече работа.
Жаден съм а вода не ми се пие
koko6oko
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 195
Регистриран на: Чет Яну 14, 2010 2:13 pm
Местоположение: Сливен,Карлово

Re: ИЗКУСТВЕНА ПЛУВАЩА ЦАРЕВИЦА В ДИП

Мнение от koko6oko »

Медуза и октопод на солар в дипче, работят идеално на платени.
Аватар
lishev_64
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 928
Регистриран на: Сря Май 25, 2011 10:19 pm
Местоположение: Варна

Re: ИЗКУСТВЕНА ПЛУВАЩА ЦАРЕВИЦА В ДИП

Мнение от lishev_64 »

albundi29 написа:колега по добре си купи дип и отделно силиконова царевица :idea: ще ти свърши мн.повече работа.
:smt023
Аз ползвам изкуствена силиконова царевичка, която, още от закупуването, държа натопена във аромат на царевица. РАБОТИ !!! :drinkers:
НА СЛУКА... И НЕКА БЪДЕМ ЧОВЕЦИ !!!
Аватар
hristotihov
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1512
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:30 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: ИЗКУСТВЕНА ПЛУВАЩА ЦАРЕВИЦА В ДИП

Мнение от hristotihov »

Тя хубаво работи, но едва ли се дължи на дипа, щото не виждам как силикона ще поеме миризмата, а още повече да я задържи.
нямам живарник
demaestro
новобранец
новобранец
Мнения: 12
Регистриран на: Пет Авг 16, 2013 10:33 pm
Местоположение: Stara Zagora city
Обратна връзка:

Re: ИЗКУСТВЕНА ПЛУВАЩА ЦАРЕВИЦА В ДИП

Мнение от demaestro »

правилно се е орентирал колегата..за царевицата от силикон работи не заради друго,ами заради това че е видима във водата..И дето казваше един мой ученик трябва да е като сфетофар за рибата:).Аз лично съм си правил експерименти със подобна стръв и установих следното:на платени места не ми се коментира там е друго нещо..говорим за Копринка,Жребчево„Ивайловград и др.когато чакаш кат' забравено палто 4-5 дни вез кълване на твоето петно се въртят всичката зган на язовира и ако рибата е по-капризна до като си опитва по малко от петното плевелната риба го опосква.Шарана специално може да се храни с дни на петното ти и пак да нямаш удар.А относно колегата по-горе Христо..едва ли ще му стане ясно как силикона попива миризмата от дип или атрактор понеже съм сигурен какви ползва.Ако си купи един по-качествен и миризлив атрактор и си капне само една какпка в колата ,ще го разбере след години докато я кара:)
Аватар
sapuna
Модератор
Модератор
Мнения: 11750
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 1:15 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Re: ИЗКУСТВЕНА ПЛУВАЩА ЦАРЕВИЦА В ДИП

Мнение от sapuna »

Моята препоръка е - http://hristocarp.com/shop/product_info ... cts_id=661" onclick="window.open(this.href);return false;
И седмица да стои в тинята мирише все едно току що я вадиш от шишенцето!
Ти най вероятно обаче питаш за тази - http://hristocarp.com/shop/product_info ... cts_id=639" onclick="window.open(this.href);return false;
Изображение
.............."Не кордата се къса, а нервите на рибаря".............
Аватар
MiTaKa™
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1396
Регистриран на: Пет Фев 09, 2007 9:34 pm
Местоположение: От СоФиЯ Бе БаТе
Обратна връзка:

Re: ИЗКУСТВЕНА ПЛУВАЩА ЦАРЕВИЦА В ДИП

Мнение от MiTaKa™ »

Хах туко що си поръчах две бурканчета на Карп Експерт , чувам много добри думи за нея , а отделно ми привършиха старите , а и ще ходя на язовир в който има доста раци.
Иначе до скоро имах на Бралинг и риба директно на нея не съм имал , само съм я ползвал за неутрална плаваемост с други две зърна
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на тежко”