Да питам и вас !

Модератор: sapuna

kevlar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 609
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:12 pm

Re: Да питам и вас !

Мнение от kevlar »

Димитър Чаушев написа:До 130 ги правя със статегиста ,след 131 не си виждам монтажа и за некакви 19 метра се наложи да купувам лодка ,та мани ся трябва и надуваема нова да купувам :shock:
Правиш ги ти 130м,ама колко храна доставяш на петното?Друго си е повече и разнообразна храна.Пък и не виждам как ще храниш на такава дистанция,спомби-бомби,яко ще сеят.
Затова смятам,че си заслужава лодката :wink:
''Времето е в нас и ние сме във времето,то нас обръща и ние него обръщаме'' - Васил Левски
Димитър Чаушев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 639
Регистриран на: Чет Мар 28, 2013 10:02 am

Re: Да питам и вас !

Мнение от Димитър Чаушев »

Нямам проблем със захранването ,спомба храни без проблем, имам проблем с шума който вдига :wink:
kevlar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 609
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:12 pm

Re: Да питам и вас !

Мнение от kevlar »

Митак,и аз имам спомб и съм хранил,но не може да се мери по количество захранка с лодката!Макар,че е хубаво да се сее храна,аз не го приемам.
Кефи се на лодката и това е.
''Времето е в нас и ние сме във времето,то нас обръща и ние него обръщаме'' - Васил Левски
Димитър Чаушев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 639
Регистриран на: Чет Мар 28, 2013 10:02 am

Re: Да питам и вас !

Мнение от Димитър Чаушев »

Аз количество мога да вкарам с 10тина спомба (големия ) на 4-5 квадрата, но ще става за ловене след 5-6 часа. С лодката се надявам да храня безшумно.
Аватар
rado25
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 348
Регистриран на: Чет Сеп 24, 2009 5:21 pm
Местоположение: Варна

Re: Да питам и вас !

Мнение от rado25 »

Димитър Чаушев написа:Аз количество мога да вкарам с 10тина спомба (големия ) на 4-5 квадрата, но ще става за ловене след 5-6 часа. С лодката се надявам да храня безшумно.
Чак безшумно едва ли, но определено ще е по добре от спомба. Или поне така си мисля :roll:
написа:Обърни си шапката с козирката назад. Шарана си мисли, че си тръгваш и започва да кълве.
kevlar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 609
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:12 pm

Re: Да питам и вас !

Мнение от kevlar »

+1
''Времето е в нас и ние сме във времето,то нас обръща и ние него обръщаме'' - Васил Левски
Аватар
sapuna
Модератор
Модератор
Мнения: 11750
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 1:15 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Re: Да питам и вас !

Мнение от sapuna »

Приучиш ли ги ,рибите искат да им "чукаш" ;)
Изображение
.............."Не кордата се къса, а нервите на рибаря".............
Димитър Чаушев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 639
Регистриран на: Чет Мар 28, 2013 10:02 am

Re: Да питам и вас !

Мнение от Димитър Чаушев »

sapuna написа:Приучиш ли ги ,рибите искат да им "чукаш" ;)
Факт! Но, трофейните са на 30-40 метра в стани и се услушват за всеки шум .
Аватар
elbosi
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 171
Регистриран на: Пон Мар 21, 2011 6:49 pm

Re: Да питам и вас !

Мнение от elbosi »

Абе адаш,туй голям рев в няколко форума,че ги тръшкаш и без лодка ама сега не ти стигали 19 метра,въпреки че те стояли на 30-40 метра и чакали,пък си продаде даже и едното око освен бъбрека за да си купиш туй китайско л.... .Не можа ли поне да си избереш кадърна лодка?
Не си мисли,че ония работи висят по дърветата и само трябва да протегнеш врат и да ги лапнеш.
Димитър Чаушев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 639
Регистриран на: Чет Мар 28, 2013 10:02 am

Re: Да питам и вас !

Мнение от Димитър Чаушев »

elbosi написа:Абе адаш,туй голям рев в няколко форума,че ги тръшкаш и без лодка ама сега не ти стигали 19 метра,въпреки че те стояли на 30-40 метра и чакали,пък си продаде даже и едното око освен бъбрека за да си купиш туй китайско л.... .Не можа ли поне да си избереш кадърна лодка?
Искаш да ми купиш по хубава ли ? Само не разбрах. ........защо ми държиш сметка аз какво да си купя ,втори път ме апострофираш без да съм ти дал повод пич.
Аватар
elbosi
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 171
Регистриран на: Пон Мар 21, 2011 6:49 pm

Re: Да питам и вас !

Мнение от elbosi »

Добре ве.Пуснал си тема-Да питам и вас-пък се сърдиш :D Кво?трябва да ти ръкопляскаме ли?
Ако беше казал-да ви се похваля с новата си лодка щях да те поздравя че си влязал в отбора,но щом казваш че нямам право да ти се меся в темата-спирамПък ти си питай...
Не си мисли,че ония работи висят по дърветата и само трябва да протегнеш врат и да ги лапнеш.
Димитър Чаушев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 639
Регистриран на: Чет Мар 28, 2013 10:02 am

Re: Да питам и вас !

Мнение от Димитър Чаушев »

elbosi написа:Добре ве.Пуснал си тема-Да питам и вас-пък се сърдиш :D Кво?трябва да ти ръкопляскаме ли?
Ако беше казал-да ви се похваля с новата си лодка щях да те поздравя че си влязал в отбора,но щом казваш че нямам право да ти се меся в темата-спирамПък ти си питай...
Не разбирам какво те дразни, не разбрах поста ти, ако беше прочел за какво ми е питането мисля, че сега нямаше да водим тоя разговор. Живеем в що годе свободна държава, не мога аз да ти забранявам да пишеш ,но като го правиш поне се изказвай адекватно.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на тежко”