търся шаранджийска въдица

Модератор: sapuna

Публикувай отговор
yordanov90
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Пон Яну 11, 2016 12:19 am

търся шаранджийска въдица

Мнение от yordanov90 »

здравейте колеги. търся шаранджийска въдица 3.6m 3lbs на 3 части и макара към нея
нямам претенции към марка просто да са горе-долу читави като новак в този вид риболов.
Бюджет 80-100лв

знам има много теми по този въпрос но повечето или са извън бюджета ми или са стари и линковете не са активни.
ще съм благодарен да ме насочите малко
Митко Кирилов
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 720
Регистриран на: Нед Май 20, 2007 10:12 am
Местоположение: Варна

Re: търся шаранджийска въдица

Мнение от Митко Кирилов »

Препоръчвам да се свържеш със Сапуна! Ще си в рамките на бюджета си и....ще останеш доволен!Не само лично мнение, но и проверено при мин от практиката!
Желая ти успех!
Нещата не са такива , каквито изглеждат!
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: търся шаранджийска въдица

Мнение от hshopov »

sapuna е модератор във форума и няма да ти е трудно да го намериш! Пиши му едно лично съобщение и си изплачи болката! Като аналгин е... ;) при все ,че ако бюджета ти за макара и въдица е общо 100 лева,ще е малко трудничко,но не и невъзможно! Пиши на Сапуна!
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: търся шаранджийска въдица

Мнение от Don4o_62 »

брей,като секретарки сте на Сапуна :lol:
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: търся шаранджийска въдица

Мнение от hshopov »

Don4o_62 написа:брей,като секретарки сте на Сапуна :lol:
Секретарка ако трябва да го покривам за нещо!!! Който е доволен,той препоръчва! Проблем има ли??? Иначе много добро предложение даде ТИ на колегата :lol: :lol: :lol:
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: търся шаранджийска въдица

Мнение от Don4o_62 »

що не му каза да иде тук на Продава,или на ОЛХ,или на Базар....ето аз му казвам и ще намери и под 100 лв. макара и читава пръчка 3,60 даже 3,90, което му препоръчвам пък била 3 лб. което няма да го бърка при замятане,но ще е по добра от 3,60, нека да си пита и Сапуна,ама така да налагате кой да пита...някак си е....
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: търся шаранджийска въдица

Мнение от hshopov »

Don4o_62 написа:що не му каза да иде тук на Продава,или на ОЛХ,или на Базар....ето аз му казвам и ще намери и под 100 лв. макара и читава пръчка 3,60 даже 3,90, което му препоръчвам пък била 3 лб. което няма да го бърка при замятане,но ще е по добра от 3,60, нека да си пита и Сапуна,ама така да налагате кой да пита...някак си е....
Аз не налагам а ПРЕДЛАГАМ! За продавачите в ОЛХ ,БАЗАР не знам нищо и не познавам никой,А ТУК В СЛУЧАЯ мога да помогна, като го насоча към човек,който ще му свърши работа и е помагал и на мен,самия! Пак те питам...проблем ли имаш и С КАКВО ПОМОГНА ти на човека? Аз не помня с теб да съм общувал някога или да съм те апострофирал някога. Като не ти харесва или не чети или му дай предложение ама конкретно..,лесно е, а и никой няма да ти се сърди ;) Айде със здраве!
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Димитър Чаушев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 639
Регистриран на: Чет Мар 28, 2013 10:02 am

Re: търся шаранджийска въдица

Мнение от Димитър Чаушев »

Don4o_62 написа:брей,като секретарки сте на Сапуна :lol:
Добър вечер колега. Половината тъкъми с марка Х намиращи се по водоемите включително и моите са от Димитър Сапунджиев, същия е И шаранджия, кой ако не шаранджия и вносител може да даде съвет за шаранджийска пръчка. Колегите бяха много точни с насоките които дадоха на автора на темат.
Желая ви лека вечер!
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: търся шаранджийска въдица

Мнение от hshopov »

Димитър Чаушев написа:
Don4o_62 написа:брей,като секретарки сте на Сапуна :lol:
Добър вечер колега. Половината тъкъми с марка Х намиращи се по водоемите включително и моите са от Димитър Сапунджиев, същия е И шаранджия, кой ако не шаранджия и вносител може да даде съвет за шаранджийска пръчка. Колегите бяха много точни с насоките които дадоха на автора на темат.
Желая ви лека вечер!
С едно малко допълнение без да засягам колегата Дончо! Сапуна поне прави разлика между акция и строй на въдица. Другото е алабала! Поздрави на всички и без лоши чувства ;)
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Аватар
Don4o_62
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5612
Регистриран на: Пон Сеп 15, 2008 3:04 pm
Местоположение: гр.Асеновград

Re: търся шаранджийска въдица

Мнение от Don4o_62 »

така и така почнахме да си лафим за шарански пръчки,на колегата мога да му препоръчам колега от форума който е вносител от Чехия на пръчки - име няма да казвам,има лични за тая работа - 3,90 м. 4 лб. ако ви говори нещо пръчка с тая акция кво значи :wink: на 3 части на цена 65 лв. за брой
Главната причина за стреса.... Ежедневният контакт с Идиоти :mrgreen:
Димитър Чаушев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 639
Регистриран на: Чет Мар 28, 2013 10:02 am

Re: търся шаранджийска въдица

Мнение от Димитър Чаушев »

Няма лошо да се предлага и напътсва ,нали колегата затова пита!
пп.Четри либрова пръчка е или за спод или заДунав! Това значи!
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: търся шаранджийска въдица

Мнение от hshopov »

Don4o_62 написа:така и така почнахме да си лафим за шарански пръчки,на колегата мога да му препоръчам колега от форума който е вносител от Чехия на пръчки - име няма да казвам,има лични за тая работа - 3,90 м. 4 лб. ако ви говори нещо пръчка с тая акция кво значи :wink: на 3 части на цена 65 лв. за брой
Давай смело! Кажи и на нас да видим тия пръчки и ние.Лично аз се заинтригувах. Лошо няма,за това е форума! :smt023 Нека обаче колегата да каже поне, ще мята от ръка или ще нанася с лодка! Това внася много повече яснота за всички предлагащи! Относно либрите...хах мисля , че съм доста наясно кое какво значи ;) та в контекста на разговора пак повтарям...акция и строй са коренно различни неща! :)
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
yordanov90
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Пон Яну 11, 2016 12:19 am

Re: търся шаранджийска въдица

Мнение от yordanov90 »

само с мятане от ръка ще се ползва
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: търся шаранджийска въдица

Мнение от hshopov »

yordanov90 написа:само с мятане от ръка ще се ползва
В такъв случай по мое мнение ще ти трябва въдица с върхов строй с която да постигаш максимални дистанции( това е лично,мое мнение) и вариянт на 3 снадки и акция 3.5 либри не е лошо решение! Можеш спокойно да се възползваш от предложенията ни( НА ВСИЧКИ ПИСАЛИ) или да изчакаш други колеги ,които евентуално ще се включат!
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Петър Недев
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 590
Регистриран на: Сря Май 04, 2005 10:01 am
Местоположение: Кърджали
Обратна връзка:

Re: търся шаранджийска въдица

Мнение от Петър Недев »

Дончо,има ли ги тези въдици на 2 части ? Аз съм с 3.5 lb и някак си ме е страх да изтласкам с пълна сила. Искам или 3 .75 или 4 lb,задължително на 2части. Всяка снадка е слабо място
Когато няма риба.......не кълве!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на тежко”