Кучешка храна

Модератор: sapuna

Аватар
isavkov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 300
Регистриран на: Вто Дек 01, 2015 10:57 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Кучешка храна

Мнение от isavkov »

Привет,
разбрах че можело да се лови шаранче с кучешка храна (wtf) и реших да тествам.
Вий пробвали ли сте и ако да, каква кучешка храна сте ползвали. Като цяло всякакви съвети са полезни :)
Във форума всички мятат по километър дистанции, хващат по 100 килограмови риби и са ултра-шампиони...
Limanov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 326
Регистриран на: Пон Юни 30, 2008 1:22 pm
Местоположение: Варна

Re: Кучешка храна

Мнение от Limanov »

Шарана е всеядна риба, яде това което е свикнал. Ако захранваш с кучешка храна известно време ще се хваща иначе не. Кучешката храна си е едни обикновени гранули с царевица и животински протеини в тях.
Аватар
Bigmarlin
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2251
Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 2:06 pm
Местоположение: Плевен

Re: Кучешка храна

Мнение от Bigmarlin »

По принцип идеята е да се ползва с контролер или плаваща бомбарда ,доколкото съм чувал
Аватар
sapuna
Модератор
Модератор
Мнения: 11750
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 1:15 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Re: Кучешка храна

Мнение от sapuna »

Изображение
.............."Не кордата се къса, а нервите на рибаря".............
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: Кучешка храна

Мнение от hshopov »

Ванка , Сапуна ти е отключил темата. Използвал съм само един път в изблик на пълно отчаяние и нъцки. Капо.
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Аватар
stridata
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 449
Регистриран на: Пет Фев 19, 2010 8:03 pm
Местоположение: София

Re: Кучешка храна

Мнение от stridata »

Принципно на платен водоем дето има гъсти шарани може да се получи. Аз на Мелниците съм ловил на салам камчия заради чесновия мирис със замбичка и съм си хващал шаранета!
Можеш да извадиш човека от селото, но селото от човека НИКОГА!
Изображение
znaiko
новобранец
новобранец
Мнения: 14
Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 11:33 am
Местоположение: london

Re: Кучешка храна

Мнение от znaiko »

Ловенето на шарани на кучешка храна става но при определени условия. Понеже при нас ловят мога да помогна малко. Наистина ловят на повърхноста с контролер но става когато рибата е горе и играе иначе само пилееш храната и резултат нема. После да няма вятър иначе само храниш рибата, защото ти разкарва храната из целия водоем и няма риба пред тебе. За България ще е различно ще става само за платени водоеми защото рибата трябва да харесва фишмил пелети и топчета иначе ефекта е нула. На такива водоеми можете да накиснете кучешки гранули в гореща вода и като станат на каша да ги включите като добавка към захранката да я овкусят и тогава ефекта от кучешките гранули ще го усетите реално. А консервите с храна за кучета и котки са добра добавка към микса за PVA но условието е същото да харесва рибата фишмил.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на тежко”