Въпрос за царевица

Модератор: sapuna

feedermania
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 159
Регистриран на: Сря Юли 12, 2017 8:36 am

Въпрос за царевица

Мнение от feedermania »

Извинявам се ако има такава тема но не я открих искам да попитам къде в София мога да си набавя няколко килограма царевица за захранване и колко струва за килограм. Трябват ми го около 4-5 килограма. Предварително ви благодаря
Людмил Иванов
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 162
Регистриран на: Съб Май 01, 2010 5:00 pm
Местоположение: София

Re: Въпрос за царевица

Мнение от Людмил Иванов »

Всяка събота на пазара зад канала-театъра. Неделя на Долни Богров . Има царевица ,жито,кюспе и вс. други .
feedermania
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 159
Регистриран на: Сря Юли 12, 2017 8:36 am

Re: Въпрос за царевица

Мнение от feedermania »

Чух за някакъв магазин на околовръстното след Суходол идвайки от Люлин там има ли царевица и ако да колко струва за килограм
delio-haidutin
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1116
Регистриран на: Пет Юли 02, 2010 8:17 pm
Местоположение: шумен град

Re: Въпрос за царевица

Мнение от delio-haidutin »

ще ме извиняваш ,но скоро очаквам въпрос от софиянци ,какво е царевица?а бе направо се изолирахте от природата ,не правите разлика между коза и овца ,не знаете от къде да си купите царевица???виж в аптеката може и да продават.няммате ли (съмнявам се) магазини за фуражи и смески,там продават.
ВАСИЛ ЛЕВСКИ: "...Ако допуснете утре, когато сте вече свободни да ви управляват днешните турски мекерета и разните му лихвари и чорбаджии, които и днес ви грабят най-безжалостно, то по-добре да си останем под сянката на султана....."
feedermania
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 159
Регистриран на: Сря Юли 12, 2017 8:36 am

Re: Въпрос за царевица

Мнение от feedermania »

Ако не си прочел по- горе аз питам точно за такъв магазин. Просто искам информация за него, а именно кога работи и какви са цените за килограм царевица. Почти нямам свободно време защото съм зает в работата си а когато имам гледам да се отдам на хобито си и гледам да не губя време обикаляйки гореспоменати магазини.
Людмил Иванов
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 162
Регистриран на: Съб Май 01, 2010 5:00 pm
Местоположение: София

Re: Въпрос за царевица

Мнение от Людмил Иванов »

Щом си чул отиди и провери и после сподели .
feedermania
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 159
Регистриран на: Сря Юли 12, 2017 8:36 am

Re: Въпрос за царевица

Мнение от feedermania »

Царевицата е 50 стотинки за килограм кюспето е 60 има и пелети и май са 2.20 за килограм
feedermania
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 159
Регистриран на: Сря Юли 12, 2017 8:36 am

Re: Въпрос за царевица

Мнение от feedermania »

И сега идва време за приготвянето ѝ :fishing12: Кажете как я приготвяте за да има резултат
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на тежко”