Фидер до 110лв

Модератор: Paublo_Eskobar

feedermania
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 159
Регистриран на: Сря Юли 12, 2017 8:36 am

Фидер до 110лв

Мнение от feedermania »

Здравейте колеги! Ще съм ви благодарен ако споделите мнението си за качествен фидер за парите си. Бюджетът ми е 110-115лв макс държа да е лек и акцията да е около 120гр за най твърдия връх. Моля за мнения на пръчки които сте ползвали или ползвате а не неща които само сте гледали в интернет.
Благодаря ви предварително :D
Аватар
bachoivo
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 756
Регистриран на: Сря Сеп 02, 2009 6:10 pm
Местоположение: Русе, по Реката
Обратна връзка:

Re: Фидер до 110лв

Мнение от bachoivo »

Избирай си: Thunder Avatar .
С ръка на сърцето ти казвам, че за парите си са уникални пръчки. Ползвам първата на р.Дунав, а другата съм я правил подарък за РД на приятел преди година - доволен е и си я ползва.
Виж и тази Precision.
Имам и от този модел на 3,30 Skyline и от него съм много доволен.
- Как говориш, след като нямаш мозък? - попита Дороти.
- Не знам - каза Плашилото - но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят."
feedermania
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 159
Регистриран на: Сря Юли 12, 2017 8:36 am

Re: Фидер до 110лв

Мнение от feedermania »

Благодаря ти колега! Чакам още мнения.
Аватар
Pe6o_Tikvata
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1815
Регистриран на: Съб Окт 17, 2009 3:30 pm
Местоположение: Бургас

Re: Фидер до 110лв

Мнение от Pe6o_Tikvata »

Ако имаш възможност погледни и Black Spider на EnergoTeam страхотен фидер за парите си :drinkers:
Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.
По-добре два грама по-тежка плувка отколкото половин грам по-лека :!:
Limanov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 326
Регистриран на: Пон Юни 30, 2008 1:22 pm
Местоположение: Варна

Re: Фидер до 110лв

Мнение от Limanov »

https://bulit2000.com/formax-elegance-f ... h=elegance - трудно ще намериш по-добър за твоя бюджет. Не съм го гледал само в интернет а имам същия. Водачи и бланка всичко му е както трябва.
feedermania
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 159
Регистриран на: Сря Юли 12, 2017 8:36 am

Re: Фидер до 110лв

Мнение от feedermania »

Колеги струва ли си Шимано аливио цх 3.66 с акция 100 мисля че беше. Заслужава ли си парите
Аватар
Shark Hooks
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 229
Регистриран на: Сря Мар 15, 2017 3:50 pm

Re: Фидер до 110лв

Мнение от Shark Hooks »

Защо сопата за дънен риболов трябва да е лека ?
Макарите за дънен риболов леки ли са ?
Като купиш въдицата(сопата) ми е дай за две три години да е пробвам и после ще ти кажа дали си се набутал . :lol:
Залагам 5 лева че ще се набуташ ! :lol:
Малее ако от форумите си търсите и жените ...
Трябва да са много изпробвани на грамажи.
Пък аз ги пробвам само на здравина и височина -жените и въдиците .
Като по-гъвкавите са ми любимите . :lol:
dantho.mihov
Модератор
Модератор
Мнения: 3646
Регистриран на: Съб Апр 21, 2012 11:22 am
Местоположение: Наше село

Re: Фидер до 110лв

Мнение от dantho.mihov »

feedermania написа:Колеги струва ли си Шимано аливио цх 3.66 с акция 100 мисля че беше. Заслужава ли си парите
Тц, не ти трябва този кол.
Slavi_82
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 427
Регистриран на: Нед Юни 27, 2010 3:48 pm

Re: Фидер до 110лв

Мнение от Slavi_82 »

Сюрприм медиум е идеален за 1-ви фидер ,продават се и допълнителни върхове с по голяма акция но
не ти ги препоръчам 120 гр акция си е чист хеви и ще те откаже бързо от риболова на фидер.
В всеки квартален магазин могат да ти свялят поне 10-20 лв от каталожната цена ако се пазариш малко :)
Така че взимай смело няма да сбъркаш
http://www.filstar.com/bg/9183/FilStar. ... um.Feeder/
feedermania
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 159
Регистриран на: Сря Юли 12, 2017 8:36 am

Re: Фидер до 110лв

Мнение от feedermania »

Shark Hooks колега това не е шаранджийска въдица да се хваща по 5 пъти дневно само за презамятане. Ако не знаеш във фидера се презамята доста по често например през 10мин. и ако си заприходя въдица тежаща доста над другите въдици сам ще се прецакам защото няма да ми е лека и удобна. За макарите отново казвам това не са шаранджийски комплекти с макари в диапазона 8000-14000. за другите колеги не знам но аз ползвам максимум размер 4000 които също не са толкова тежки като шаранджийските или сомаджийските комплекти. Защо се изказвате по този начин??? Дори и да си прав това си е лично твое мнение което не съответства на фидер риболова ако ти харесва въдицата ти да бъде със 100-150гр. по тежка и макарата така това си е лично твое мнение. Не случайно колкото е по качествена една въдица то и теглото и намалява. И по горе в темата излишно съм споменал че искам лека въдица. Ако не можеш да ми предложиш не пиши в темата просто а си замълчи. Пиши в теми в които си по-компетентен. Отново казвам фидер риболова не е шаранджийски!
feedermania
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 159
Регистриран на: Сря Юли 12, 2017 8:36 am

Re: Фидер до 110лв

Мнение от feedermania »

На останалите колеги искам да благодаря за мненията! Ще разгледам подробно пръчките и ще си избера една. Разбира се още мнения са добре дошли! :)
Аватар
Port_Royal
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 674
Регистриран на: Нед Апр 21, 2013 4:20 pm

Re: Фидер до 110лв

Мнение от Port_Royal »

Хвърли един поглед и на тази - http://megafishing.bg/product/3580/fide ... -3-9m.html ! Много пъти съм я споменавал,че е добро пръчле като цена и качество на изработка.Успех !!!
Бъди себе си, доверявай се на вълшебството, следвай сърцето си, мечтай по много и се забавлявай!
Аватар
bachoivo
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 756
Регистриран на: Сря Сеп 02, 2009 6:10 pm
Местоположение: Русе, по Реката
Обратна връзка:

Re: Фидер до 110лв

Мнение от bachoivo »

Аз днеска си взех едно такова Power Fider by Dome . Уж на майтап влезнах в магазина само да разгледам какво има, пък то к'во стана :D :D
Малко е над бюджета , но е просто уникална пръчка за парите си. Mоята е на 180 акция /дунавски мрени пазете се/, но ги има и на 130.
Комплект с Power Fighter 6000 с ролка влакно 0.28 на Matrix и 3 пакета куки пак на Matrix ми стъпа на 200 кинта с отстъпката "Щото си мой човек" :D :D . ДейВа, а влезнах само да разгледам :D :D :D
Иначе фидера и лебедката си паснаха кат' дупе и гащи :D
Ta.....ако имаш възможност да видиш на живо някъде на бат' Доме сопите, няма да съжеляваш :)
Последно промяна от bachoivo на Сря Ное 22, 2017 10:29 pm, променено общо 1 път.
- Как говориш, след като нямаш мозък? - попита Дороти.
- Не знам - каза Плашилото - но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят."
feedermania
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 159
Регистриран на: Сря Юли 12, 2017 8:36 am

Re: Фидер до 110лв

Мнение от feedermania »

Колега благодаря ти за предложението но макара имам и не ми трябва въдица с толкова голяма акция.
feedermania
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 159
Регистриран на: Сря Юли 12, 2017 8:36 am

Re: Фидер до 110лв

Мнение от feedermania »

До колкото разбирам всички модели на формакс са добри за парите си както и някои на филстар. Благодаря на колегите които изказаха компетентните си мнения. Аз скоро няма да си взимам въдицата а мислих чак по Коледа но все пак още мнения не са излишни. Отново благодаря на хората които се опитаха да ми помогнат при избора на правилната пръчка.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на фидер”