Кой какъв фидер ползва

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
Аватар
shefa
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1171
Регистриран на: Нед Апр 24, 2005 7:01 pm
Местоположение: Свищов

Кой какъв фидер ползва

Мнение от shefa »

Здравейте,
Интересувам се какъв фидер( марка ) и дължина ползвате, и дали сте доволни от въдицата. :?
Аз си продадох моя фидер :oops: :oops: но май пак ще си вземам - то в рибарската глава само въдици и макари :oops: :oops:
Насочил съм се към този модел:
Изображение

Това е SPRO - Dyno SF Feeder H - Този модел фидер някой дали го е виждал някъде?

Дълж. Тр. дълж. Секции Акция Тегло
4.20 м. 1.48 м. 3 + 3 140 0.272 гр

..................................

ИЛИ този фидер

Изображение

SPRO - Shadow X Power Feeder

Дълж. Тр. дълж. Секции Акция Тегло
3.60 м. 1.26 м. 3 + 2 > 90 0.346 гр.
3.90 м. 1.36 м. 3 + 2 > 90 0.369 гр.

Моля ви споделете какви модели и на каква дължина фидери ползвате. Дължината( освен в някои случаи :D :D ) има ли значение. С 3,60м фидер ще ми бъде ли комфортно на риболов :oops: :oops:
Аватар
butnik
рибар фанатик
рибар фанатик
Мнения: 8262
Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 7:35 pm
Местоположение: Франкфурт на Майн
Обратна връзка:

Мнение от butnik »

ловя с проксима на трабуко,3.90 с 4бр върхове,не го сменям само го подменям с по-нов.
Винаги прощавайте на враговете си-за тях няма нищо по-дразнещо от това.....
Бат Мирче-5кила
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 4365
Регистриран на: Нед Мар 20, 2005 9:41 am
Местоположение: Ямболската баня
Обратна връзка:

Мнение от Бат Мирче-5кила »

butnik написа:ловя с проксима на трабуко,3.90 с 4бр върхове,не го сменям само го подменям с по-нов.
доколкото поразпитах-нещо вече не ги произвеждали-имало по нови модели-демек,ако някьде е останало нещо по магазините..ама от тая реклама от твоя страна-сьмнявам се :lol: :lol: и аз така си тьрся,колкото и да е смешно си тьрся ДАМ КУИК ZRI 430 или 420,ама не ги произвеждат от 10 години :lol:
"Всички животни са равни, но някои са по-равни от други".
Аватар
riboxva6tacha
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 315
Регистриран на: Вто Апр 11, 2006 9:01 pm
Местоположение: sofia

Мнение от riboxva6tacha »

моя е classic i e 3,20 i e евтин и ми е много удобен и лек :wink: пробвах го на панчарево на платеното и на безден и сам много доволен а го купих само за 24лева,но бсе пак ми е парви фидер и за тва не исках нещо скъпо,защото сега се уча да ловя с фидера,но за сега много добре се справям,и виждам всички калванета :wink:
Аватар
drayman
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 111
Регистриран на: Чет Апр 06, 2006 1:40 pm
Местоположение: София

Мнение от drayman »

Аз ползвам на Filstar Legend feeder 3.90 исках много да си взема трабукото, но неможах да намеря. Аз също разбрах, че не ги произвеждат вече.Нямам база за сравнение, защото това ми е първият фидър, но съм доволен от филстара.
Аватар
butnik
рибар фанатик
рибар фанатик
Мнения: 8262
Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 7:35 pm
Местоположение: Франкфурт на Майн
Обратна връзка:

Мнение от butnik »

не ги произвеждат с името проксима,никой не зарязва модел който се е харчил като топъл хляб.
Винаги прощавайте на враговете си-за тях няма нищо по-дразнещо от това.....
milo69
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 546
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 4:49 pm
Местоположение: plovdiv

Мнение от milo69 »

колега 5кила, имам 2бр. ДАМ КУИК, трябва да ги погледна дали са точно този модел, който ти търсиш. така си стоят вкъщи,бях ги купил за дънен риболов ама от мен дънар не става и я имат по 5-6 риболова я не.
fish
новобранец
новобранец
Мнения: 89
Регистриран на: Вто Фев 28, 2006 11:14 am
Обратна връзка:

Мнение от fish »

ogibg58
новобранец
новобранец
Мнения: 54
Регистриран на: Пон Юни 11, 2007 5:46 am
Местоположение: plovdiv

за фидер прьчка

Мнение от ogibg58 »

:D аз ползвам класик 3.30 с три колена и три вьрха много сьм доволен от както ловя с него на марица несьм се врьщал валат дори си купих допьлнително един врьх от браунинг след помощ от колегата бутник сьм ловил снего и на язовир шаран и каракуда на всеки излет се отчита добре след като свикнеш може да помислиш и за нещо по скьпо и задьлжително основното влакно плетено аз ползвап 0.08 и сьм доволен
ckorpion
ogibg58
новобранец
новобранец
Мнения: 54
Регистриран на: Пон Юни 11, 2007 5:46 am
Местоположение: plovdiv

за фидер прьчка

Мнение от ogibg58 »

:D аз ползвам класик 3.30 с три колена и три вьрха много сьм доволен от както ловя с него на марица несьм се врьщал валат дори си купих допьлнително един врьх от браунинг след помощ от колегата бутник сьм ловил снего и на язовир шаран и каракуда на всеки излет се отчита добре след като свикнеш може да помислиш и за нещо по скьпо и задьлжително основното влакно плетено аз ползвап 0.08 и сьм доволен
ckorpion
Аватар
jefoo_
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 115
Регистриран на: Чет Окт 05, 2006 10:22 pm

Мнение от jefoo_ »

Аватар
sme6ko83
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 283
Регистриран на: Сря Апр 02, 2008 9:05 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Кой какъв фидер ползва

Мнение от sme6ko83 »

ползвам awa-shima aexeon master feeder 390 и за сега съм много доволен! а относно проксимата, новото и име е heron но един колега които го има ми се оплака че е по-мек от предишния и трудно се замята с по- големи хранилки!
BZI
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1039
Регистриран на: Вто Фев 19, 2008 10:02 pm
Местоположение: Богомил Иринчев - Пловдив

Re: Кой какъв фидер ползва

Мнение от BZI »

аз пък не знам моите каква марка са , ама ама са хубави на 3.90 с по три върха :D :D :D :D :D
Изображение Пазете природата чиста !!!!
Аватар
indalo
фен клуб-скобар
Мнения: 2197
Регистриран на: Пет Сеп 08, 2006 10:11 pm
Местоположение: pernik

Re: Кой какъв фидер ползва

Мнение от indalo »

Аз съм със Lazer на 3,90 с 3 върха. Само веднъж съм ловил с него и съм доволен.
Чудя се луд ли съм или не съм.
Не мога да спя преди риболов и това си е........
http://www.krakra-fishing.com/wp-conten ... /03/kf.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
каридата
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5067
Регистриран на: Чет Ное 30, 2006 5:06 pm
Местоположение: Бургас

Re: Кой какъв фидер ползва

Мнение от каридата »

Аз пък имам два ,единият е хеви а другия е медиум.Става въпрос за Tubertini Compact feeder 3.90 action 50-200 с три върха ,който се продава в момента за 70 лв.И втория e AWA-SHIMA AEXEON MASTER FEEDER 3.90m с 4 връхчета.Напоследък се замислям за Sert - nitro quiver на 3 метра с 2 типса и акция 10-30гр 211гр.A за първото СПРО много ме съмняват данните му.Просто на 4,20м да тежи 272гр а пък акцията да му е до 140гр. :roll: незнам чудна работа ми се струва.
Ходене му е майката.
Хендмейдър

paranorm:
''ей тва е.. сигурно по бургаско на тва занимание вече му викат 'накаридване'
нещо като ..-жена утре с комшията ще ходим да се накаридим'' :)
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на фидер”