Мнение за метод фидер хранилки

Модератор: Paublo_Eskobar

Аватар
stridata
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 449
Регистриран на: Пет Фев 19, 2010 8:03 pm
Местоположение: София

Re: Мнение за метод фидер хранилки

Мнение от stridata »

robber_79 написа:тия реплики на престън зa по 3-4 лв.са пълен ташак . Или плащаш двойно за нещо качествено или си хвърляш парите на вятъра
Хубаво е като даваш такива крайни мнения да се изказваш подготвен! Първо са по 2-3лв. и второ са ПЕРФЕКТНИ. Не мислиш ли, че сме ги пробвали за да ги препоръчваме? Аз не намерам разлика между хранилка от 7.3лв. и такава от 2лв. Ти си взимай по една, аз ще си взимам по три. Хахахаха. Това да не е самолетостроене. Докато има балъци, ще има и тарикати!

П.п.
Само да не стане грешка... Говорим за реплики от Илиянци!
Можеш да извадиш човека от селото, но селото от човека НИКОГА!
Изображение
feedermania
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 159
Регистриран на: Сря Юли 12, 2017 8:36 am

Re: Мнение за метод фидер хранилки

Мнение от feedermania »

Колега би ли дал повече инфо за въпросния язовир и ако може снимка на тези хранилки
feedermania
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 159
Регистриран на: Сря Юли 12, 2017 8:36 am

Re: Мнение за метод фидер хранилки

Мнение от feedermania »

Оп не язовир а магазин извинявам се
Аватар
stridata
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 449
Регистриран на: Пет Фев 19, 2010 8:03 pm
Местоположение: София

Re: Мнение за метод фидер хранилки

Мнение от stridata »

Принципно в тъй наречения МОЛ има само един магазин той ги зима на едро ги дава по евтино на бройка от китайския склад. Демек, еденични бройки от българския магазин с китайски стоки вътре в МОЛ-а, а за по голямо количество и пазарлък има китайски склад с риболовни неща!

Изображение
Можеш да извадиш човека от селото, но селото от човека НИКОГА!
Изображение
Аватар
Gocev
новобранец
новобранец
Мнения: 60
Регистриран на: Сря Сеп 20, 2017 8:44 pm

Re: Мнение за метод фидер хранилки

Мнение от Gocev »

Стрида, направили ли са и има ли реплики на сменяемите методи, от серията In-Line Dura Flat Method, ей за тези иде реч - https://megafishing.bg/product/7141/fid ... ethod.html .От както ги пуснаха, само с тях карам, та ако има и такива, ама хубави реплики, няма да е зле.
Аватар
robber_79
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 541
Регистриран на: Чет Дек 30, 2010 2:43 pm
Местоположение: Стара Загора-Казанлък

Re: Мнение за метод фидер хранилки

Мнение от robber_79 »

stridata написа:
robber_79 написа:тия реплики на престън зa по 3-4 лв.са пълен ташак . Или плащаш двойно за нещо качествено или си хвърляш парите на вятъра
Хубаво е като даваш такива крайни мнения да се изказваш подготвен! Първо са по 2-3лв. и второ са ПЕРФЕКТНИ. Не мислиш ли, че сме ги пробвали за да ги препоръчваме? Аз не намерам разлика между хранилка от 7.3лв. и такава от 2лв. Ти си взимай по една, аз ще си взимам по три. Хахахаха. Това да не е самолетостроене. Докато има балъци, ще има и тарикати!

П.п.
Само да не стане грешка... Говорим за реплики от Илиянци!
Възможно е тези от Илиенци да са качествени..и не съм много на ти с фидер-а.
Краен съм защотo, веднъж си купих 2 метода по 30гр. в пакет на цена близо 10лв. по спомен, от магазин, тъй като престънските са ми по 15гр. друг модел нямаше . Тия ментаци застават във водата както си искат често (наобратно)
Ще ги потърся за да ги снимам , но едва ли съм ги запазил .
Аватар
stridata
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 449
Регистриран на: Пет Фев 19, 2010 8:03 pm
Местоположение: София

Re: Мнение за метод фидер хранилки

Мнение от stridata »

Gocev написа:Стрида, направили ли са и има ли реплики на сменяемите методи, от серията In-Line Dura Flat Method, ей за тези иде реч - https://megafishing.bg/product/7141/fid ... ethod.html .От както ги пуснаха, само с тях карам, та ако има и такива, ама хубави реплики, няма да е зле.
Прекалено хубаво щеше да е.... Няма от новите все още.
Можеш да извадиш човека от селото, но селото от човека НИКОГА!
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на фидер”