Видове feeder хранилки

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
Станимир Христов
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 689
Регистриран на: Пет Сеп 05, 2008 4:24 pm
Местоположение: London, гр.Пловдив

Re: Видове feeder хранилки

Мнение от Станимир Христов »

Ида пробвал ли си го този Бейт Бомб или да си поръчам да го пробвам :) изглежда интересно :)

Само се чудя дали няма да плаши рибата защото е доста голямо парче и стръвта гледам че все попада някаде или върху хранилката или близо до нея.... ???
Изображение
Изображение Изображение
Който иска намира начин... който не иска намира причина!!!
Аватар
qno_zloo
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2553
Регистриран на: Вто Апр 26, 2005 2:38 pm
Местоположение: София- Мариан Лозев
Обратна връзка:

Re: Видове feeder хранилки

Мнение от qno_zloo »

Хора темата много ме радва, но наистина пазара предлага малко разновидности. Ако може колеги които забеляжат нови хранилки по магазините да споделят в кои , нещо като инфо. Предполагам ще е от полза, аз сега да питам в кой магазин в София има най-много разновидности и кой магазин ги предлага тези Nasa, които Бачо постна.

ПС: на всеки риболов минимум 1бр. ми оставя във водата, заради дистанцията на предпоследните мятания ми се къса линията.
Бачо Илия
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7322
Регистриран на: Сря Дек 26, 2007 9:20 pm
Местоположение: гр. Карлово

Re: Видове feeder хранилки

Мнение от Бачо Илия »

В Карлово има поне 18-20 вида и още толкова разновидности на хранилки от всякакви грамажи и поне още десетина вида "методи", инлайн пружини и фидерни олова, пък в София не знам колко вида има :idea: Зареждането на тукашните магазини 90% е от пловдивски складове и фирми.
Тези на Ниса съм ги постнал като спесификация покриваща почти пълната гама хранилки и към някои от продуктите им прояви интерес един от големите вносители- дали в момента има внос или не, нямам инфорамация, ма гледам на първа страница в темата пише че са се купували такива и от тук... :idea:
Изображение
Ribko
фен клуб-скобар
Мнения: 1751
Регистриран на: Съб Дек 26, 2009 6:23 pm
Местоположение: София

Re: Видове feeder хранилки

Мнение от Ribko »

Тук в София лично аз съм виждал само 3-4-5 вида от всичките хранилки.... :(
''Голямата риба е прекалено ценна, за да бъде улавяна само по един път!''
С ЩЕКА И МАЧ, ПАК СЪМ СИ НЕМОЖАЧ !
Бачо Илия
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7322
Регистриран на: Сря Дек 26, 2007 9:20 pm
Местоположение: гр. Карлово

Re: Видове feeder хранилки

Мнение от Бачо Илия »

Ribko написа:Тук в София лично аз съм виждал само 3-4-5 вида от всичките хранилки.... :(
Явно, риболова с фидер в София е силно недоразвит и непопулярен... :D
Изображение
Ribko
фен клуб-скобар
Мнения: 1751
Регистриран на: Съб Дек 26, 2009 6:23 pm
Местоположение: София

Re: Видове feeder хранилки

Мнение от Ribko »

Бачо Илия написа:
Ribko написа:Тук в София лично аз съм виждал само 3-4-5 вида от всичките хранилки.... :(
Явно, риболова с фидер в София е силно недоразвит и непопулярен... :D
Май си прав те повечето тука по язовирите и реките ловят с обикновени телескопчета за по 15 кинта :lol: (да не се засегнат колеги от софия)
''Голямата риба е прекалено ценна, за да бъде улавяна само по един път!''
С ЩЕКА И МАЧ, ПАК СЪМ СИ НЕМОЖАЧ !
Аватар
qno_zloo
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2553
Регистриран на: Вто Апр 26, 2005 2:38 pm
Местоположение: София- Мариан Лозев
Обратна връзка:

Re: Видове feeder хранилки

Мнение от qno_zloo »

Ribko написа:Тук в София лично аз съм виждал само 3-4-5 вида от всичките хранилки.... :(
Братми, не се излагай.
Има 20/25 модела като в число влизат повтарящите се , но на различни фирми.

Искам качество, добри пластмаси с повече меланин, добри ворбели(а не всеки път да слагам мой си и да слагам шлаухове против протриване на влакното), и аеро динамично форми и спомагатели , знам че и цената ще е 6лв.
Бачо Илия
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7322
Регистриран на: Сря Дек 26, 2007 9:20 pm
Местоположение: гр. Карлово

Re: Видове feeder хранилки

Мнение от Бачо Илия »

В Карлово има три много добре заредени магазина + фирмения магазин на БУЛИТ-2000. На който и от магазинерите да поръчам, нещо което го няма в магазина(без значение какво е то), но е внесено в БГ- примерно цялата гама хранилки на Престън или Миди..., то "нещото" ще ми е в кутията, най-късно до третия ден и ще пристигне или от Пловдив, или от София; то няма как да влезеш в халите и да очакваш да продават 20 вида хранилки...на килограм(като маслините) :wink: :idea:
Изображение
koki

Re: Видове feeder хранилки

Мнение от koki »

Бачо Илия написа:В Карлово има три много добре заредени магазина + фирмения магазин на БУЛИТ-2000. На който и от магазинерите да поръчам, нещо което го няма в магазина(без значение какво е то)
:shock: :shock: :shock:
Бачо Илия
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7322
Регистриран на: Сря Дек 26, 2007 9:20 pm
Местоположение: гр. Карлово

Re: Видове feeder хранилки

Мнение от Бачо Илия »

koki написа:
Бачо Илия написа:В Карлово има три много добре заредени магазина + фирмения магазин на БУЛИТ-2000. На който и от магазинерите да поръчам, нещо което го няма в магазина(без значение какво е то)
:shock: :shock: :shock:
Може да споменеш и какви са цените- ти поне, знаеш... :D :drinkers:
Изображение
BZI
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1039
Регистриран на: Вто Фев 19, 2008 10:02 pm
Местоположение: Богомил Иринчев - Пловдив

Re: Видове feeder хранилки

Мнение от BZI »

Бачо Илия написа:В Карлово има три много добре заредени магазина + фирмения магазин на БУЛИТ-2000. На който и от магазинерите да поръчам, нещо което го няма в магазина(без значение какво е то), но е внесено в БГ- примерно цялата гама хранилки на Престън или Миди..., то "нещото" ще ми е в кутията, най-късно до третия ден и ще пристигне или от Пловдив, или от София; то няма как да влезеш в халите и да очакваш да продават 20 вида хранилки...на килограм(като маслините) :wink: :idea:
Ей това пък от къде го измисли незнам...................................
Изображение Пазете природата чиста !!!!
Бачо Илия
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7322
Регистриран на: Сря Дек 26, 2007 9:20 pm
Местоположение: гр. Карлово

Re: Видове feeder хранилки

Мнение от Бачо Илия »

Няколко филмчета за хранилките:

[youtube]<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/CjNG86fPFds&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/CjNG86fPFds&hl=en_US&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>[/youtube]

[youtube]<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Z4vN4_u_oFQ&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Z4vN4_u_oFQ&hl=en_US&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>[/youtube]

[youtube]<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/9A_WKTf3Lf8&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/9A_WKTf3Lf8&hl=en_US&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>[/youtube]

[youtube]<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/ZmUONzEl8c8&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/ZmUONzEl8c8&hl=en_US&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>[/youtube]

:wink:
Изображение
KOSTUR_MASTER
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Юли 19, 2010 10:48 pm

Re: Видове feeder хранилки

Мнение от KOSTUR_MASTER »

:) Браво за труда че си ги качил аз имам 4 видове но не ги намерих измежду тези :|
Nikola Polizovski
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3796
Регистриран на: Пет Яну 25, 2008 5:36 pm
Местоположение: Strumica/Macedonia
Обратна връзка:

Re: Видове feeder хранилки

Мнение от Nikola Polizovski »

Исках пак да вида снимките от првото мнение в темата но не ги отваря.... :wink: Какъв е проблема,знае ли некой :?:
Macedonia
Братко, теб съм те признал! :drinkers: :D
Заклевам се, ще си сложа твоя снимка и преди излет ще я целувам, кръстя, кланям, моля... абе всичко, за да върже кадема! :lol:
Аватар
hristotihov
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1512
Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:30 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Видове feeder хранилки

Мнение от hristotihov »

Nikola Polizovski написа:Исках пак да вида снимките от првото мнение в темата но не ги отваря.... :wink: Какъв е проблема,знае ли некой :?:
Били са в личната галерия на колегата - в старата галерия, а тя не работи от както има нова галерия.
нямам живарник
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на фидер”