мнение за фидери formax

Модератор: Paublo_Eskobar

Slavi_82
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 427
Регистриран на: Нед Юни 27, 2010 3:48 pm

Re: мнение за фидери formax

Мнение от Slavi_82 »

To както много често се случва доста хора като теб питат интересуват се от една марка и накрая купуват нещо съвсем различно. Впрочем имах New Hunter на Globe и го продададох моменталически.
Доста дебела бланка, за върховете да не говоря, тоя фидер става само за река или най добре
за шаранджиика, но големия им кусур е че и тежат много.
Но както се казва вече си направил своя избор :) Успех ти желая, здраве и на кука през 2017-та
ilkoks
новобранец
новобранец
Мнения: 59
Регистриран на: Сря Дек 07, 2011 8:44 pm

Re: мнение за фидери formax

Мнение от ilkoks »

Благодаря за пожеланията,но мен не ме бърка тежестта на сопата,аз съм 185см висок и тежа над 100 кг та тези сопи са ми таман,а и стях постигам по добра дистанция .че язовирите на които ловя са големи и опоскани от мрежарите и рибата е наплашена та я търся по навътре,а инече имам още няколко по къси фидера и вече имам избор с какво да ловя,пък и от време на време ходя и на платено за някоя по едра риба и за там трябва по яка сопа,не че нямам шарански въдици,ама кефа с фидера е друг.Като гледам последните думички ми идва едно пожелание в рими - пожелавам ви наслука с твърдата и права кука!
Slavi_82
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 427
Регистриран на: Нед Юни 27, 2010 3:48 pm

Re: мнение за фидери formax

Мнение от Slavi_82 »

Според мен колкото по голям е шарана толкова по голям кеф. Обаче на свободните язовири рибите са бая
опоскани затова и на платено и на безплатно там където може с фидер дънарка не бих сложил никога :)
А иначе и аз бях чувал разни разкази от хора как фидера не ставал за много големи риби, но щом извадих
19 кг що да не може и по голям :) Всичко е въпрос на късмет рибата да се излъже на твоята стръв :)
doktora27
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 143
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 9:30 am
Местоположение: Варна

Re: мнение за фидери formax

Мнение от doktora27 »

Да не отварям нова тема ,ще ползвам тази ,дано колегата няма нещо против .

Харесах си това "комплектче" "

http://www.formaxstore.com/product/set- ... set/14391/

Харесал съм и стол ,куфар и разни други .....

Някой поръчвал ли е от този сайт ?
Не се справям с четенето на правилата и условията им ,а не виждам опция да сменя езика на Български ,Английски или Руски .

Ударете едно рамо ,какви са общите условия ,цена на доставката до България и т.н. ?

Благодаря Ви предварително !
Аватар
freako
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 146
Регистриран на: Пет Авг 28, 2015 10:48 am
Местоположение: Видин

Re: мнение за фидери formax

Мнение от freako »

Не виждам из правилата никъде да е спомената думата чужбина, както и в сайта на сръбския куриер.
Мераклия да се научи на мач-риболов :fishing9:
Аватар
rap66
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1125
Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 12:01 pm
Местоположение: Varna

Re: мнение за фидери formax

Мнение от rap66 »

doktora27 написа:...
Не се справям с четенето на правилата и условията им ,а не виждам опция да сменя езика на Български ,Английски или Руски ....
Инсталираш Google Chrome, и в него десен клавиш, "Превод на български" във всеки сайт, бил той и занзибарски :wink:
zarkoo
новобранец
новобранец
Мнения: 38
Регистриран на: Чет Дек 03, 2015 8:09 pm

Re: мнение за фидери formax

Мнение от zarkoo »

здравей относно сайта на формакс няма доставка за БГ.питал съм ги непредлагат защото цените на стоките там са доста по евтини от тукашните на марката Формакс особенно като ги пуснат на промоция,но спокойно този комплект който си посочил може да си го набавиш и тук:
http://www.bulit2000.com/formax-tornado ... cle33698bg
http://www.bulit2000.com/formax-tornado-feeder
НО там целия комплект е намален и излиза за около 112лв,а тук само пръчката и макарата излизат 128 :)
ilkoks
новобранец
новобранец
Мнения: 59
Регистриран на: Сря Дек 07, 2011 8:44 pm

Re: мнение за фидери formax

Мнение от ilkoks »

аз се разминах с фидера на формакс,но тука искам да спомена за макарата на формакс-вижда ми се малко ,,слабичка " за тзи фидер,какво имам предвид-тъй като фидерния риболов иска доста въртене с макарата,редно е да е с малко по вече лагери и с по голямо предаване,като пример разгледайте една ВЕГА 40 и търсете нещо такова,
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на фидер”