Стол

Модератор: Paublo_Eskobar

gosho7078
новобранец
новобранец
Мнения: 79
Регистриран на: Чет Май 13, 2010 11:08 am

Стол

Мнение от gosho7078 »

Търся стол на който да мога да му закача скара на бюджета ми е до 200лв. Ще съм много благодарен ако ми помогнете. Аз нищо не намирам.
Аватар
azareus
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 529
Регистриран на: Пет Сеп 27, 2013 9:08 pm
Местоположение: Видин

Re: Стол

Мнение от azareus »

Ето: http://www.fishermanbg.com/%D1%81%D1%82 ... 1%83%D0%BC , но ще ти трябва скара с квадратно захващане. Другият вариант е да дебнеш за някой Корум втора употреба, но и там краката са квадрата 19х19.
"Основен недостатък на човека е, че не предвижда буря, когато времето е хубаво..." /Макиавели/
gosho7078
новобранец
новобранец
Мнения: 79
Регистриран на: Чет Май 13, 2010 11:08 am

Re: Стол

Мнение от gosho7078 »

Нестава ли на скарата на корум да се сложи квадратна втулка от онези пластмасовите ?
lozzy.68
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1636
Регистриран на: Сря Сеп 18, 2013 6:33 pm

Re: Стол

Мнение от lozzy.68 »

Изображение1281.jpg
Ще си позволя,едно ли4но мое предложение.Този стол издьржа 150 кила хора трупно!!! Вьв всяко положение,дори и функция сьн,става шезлонг, само добави една хладилна 4анта за краката!!!Не споменавам марка,умишлено но цената е около 180 лв.Мисля ,4е е доста здраво нещо,преджид 4е с4упих поне три прехвалени боклука...наслука!!!
lozzy.68
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1636
Регистриран на: Сря Сеп 18, 2013 6:33 pm

Re: Стол

Мнение от lozzy.68 »

Пластмасовата прика4на табла се продава отделно. Цената и поне в Бургас е 10лв.,но като артикул е из4ерпана!!!Ако някой, колега знае, кьде мога да я намеря ще сьм му много благодарен!!!Предварително блогодаря!
Аватар
azareus
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 529
Регистриран на: Пет Сеп 27, 2013 9:08 pm
Местоположение: Видин

Re: Стол

Мнение от azareus »

gosho7078 написа:Нестава ли на скарата на корум да се сложи квадратна втулка от онези пластмасовите ?
До колкото си спомням Корума е 19х19, ако не греша. А тук за този стол пишат, че е 24х24 ... Ако си от София, или имаш път натам мини и виж на място в магазина.
"Основен недостатък на човека е, че не предвижда буря, когато времето е хубаво..." /Макиавели/
Аватар
Martin Mihailov
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5047
Регистриран на: Чет Авг 20, 2015 8:45 pm

Re: Стол

Мнение от Martin Mihailov »

Здравеите колеги наш колега прави годишнина на 10ти и искаме да му подариме платформа защото е шаранджия.Питането ми е кьде в София може да видим текива чудеса наживо защото от саитове неми се порьча а и нямаме време.Бюджета ни е 400 лева.Мерси предварително :drinkers: :drinkers:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на фидер”