стол за фидер риболов

Модератор: Paublo_Eskobar

isi67
новобранец
новобранец
Мнения: 42
Регистриран на: Чет Яну 19, 2012 10:59 am

стол за фидер риболов

Мнение от isi67 »

Здравейте колеги за новия сезон съм решил да закупя стол кой да избера Корум аксесоари или Мастер фидер на Престън. Имам платформа но не ми е удобна за фидера искам от време на време да се изтягам. Благодаря предварително.
isi67
новобранец
новобранец
Мнения: 42
Регистриран на: Чет Яну 19, 2012 10:59 am

Re: стол за фидер риболов

Мнение от isi67 »

Извинете объркал съм втория стол между Корум аксесоари или Корум Монсър
lozzy.68
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1636
Регистриран на: Сря Сеп 18, 2013 6:33 pm

Re: стол за фидер риболов

Мнение от lozzy.68 »

Вземеш ли да бъркаш,столовете ,още в началото....лошо! :lol: :drinkers:
Аватар
azareus
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 529
Регистриран на: Пет Сеп 27, 2013 9:08 pm
Местоположение: Видин

Re: стол за фидер риболов

Мнение от azareus »

Първо ще внеса леко уточнение. Столовете, за които питаш са Korum Accessory Chair, като той има и вариант Deluxe. Другият стол е Preston Innovations Monster Feeder Chair. Сядал съм и на трите стола, но съм имал само Korum Accessory Chair. Не си пояснил достатъчно неща, за да ти се даде конкретен отговор. Ще ти отговоря така, че сам да си прецениш кой е товят стол. Korum Accessory Chair и Deluxe версията основно се различават в това, че при вторият Делукс модел имаш 4 телескопични крака, което е важно и полезно, имаш по-удобна седалка, но всичко това е за сметка на по-голямо тегло и цена. Столът на Престън е вече доста по-обемен и значително по-тежък (по спомени), но също така предлага отличен комфорт и 4 телескопични крака. Та ако гониш мобилност, бързи излети, повече носене на багажа, значи товят стол е първата версия Корум. Ако идеята е комфорта и не те притеснява по-голямото тегл, обем и цена, то определено Монстъра е добър избор. Основото нещо , което е хубаво да съобразиш при Korum Accessory Chair е невъзможността да ползваш скара, или поне няма да се получи както е при телескопичните крака на останалите 2 модела. Успех в избора!
"Основен недостатък на човека е, че не предвижда буря, когато времето е хубаво..." /Макиавели/
isi67
новобранец
новобранец
Мнения: 42
Регистриран на: Чет Яну 19, 2012 10:59 am

Re: стол за фидер риболов

Мнение от isi67 »

Благодаря колеги за бързите отговори парите и носенето не са проблем предпочитам да ми е комфортно и удобно в риболова търся само релакс и почивка.Определено ще е Монстъра.Весели празници и щастлива Нова Година.
Аватар
Garbolino
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 817
Регистриран на: Съб Ное 12, 2011 12:24 pm
Местоположение: София

Re: стол за фидер риболов

Мнение от Garbolino »

Ако парите не са проблем, това също е вариант - Rive Siege Feeder d36:

Изображение
Аватар
Port_Royal
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 674
Регистриран на: Нед Апр 21, 2013 4:20 pm

Re: стол за фидер риболов

Мнение от Port_Royal »

Аз ползвам този korum deluxe accessory chair и съм много доволен от стола,много ми е удобен и ми е много комфортно когато го ползвам при фидер риболов.Сядал съм и на другите два стола,като и те си заслужават да се закупят,но всеки по различен начин избира това което му е необходимо да се закупи.Който от изброените столове да си вземеш,няма да сгрешиш,но имай в на предвид,че после ще трябва да си вземеш и прикачни към стола без които няма да се разминеш.Успех в избора на стол,колега! :fishing9: :drinkers: :fishing9:
Прикачени файлове
korum deluxe.jpg
korum deluxe.jpg (29.67 KiB) Преглеждано 8908 пъти
Бъди себе си, доверявай се на вълшебството, следвай сърцето си, мечтай по много и се забавлявай!
isi67
новобранец
новобранец
Мнения: 42
Регистриран на: Чет Яну 19, 2012 10:59 am

Re: стол за фидер риболов

Мнение от isi67 »

Здравейте още се двоумя кой да е стола разглеждах и едно предложение на Видракс фидер стол на Беер ако може няква информация ще бъда много благодарен.Поздрави на всички
isi67
новобранец
новобранец
Мнения: 42
Регистриран на: Чет Яну 19, 2012 10:59 am

Re: стол за фидер риболов

Мнение от isi67 »

Извинете не съм уточнил модела MEGA FEEDER BEHR
lozzy.68
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1636
Регистриран на: Сря Сеп 18, 2013 6:33 pm

Re: стол за фидер риболов

Мнение от lozzy.68 »

E , ми , нормално, все пак ,праЗНици !!!! Много слука и късмет !!! :drinkers:
Balakchia
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 194
Регистриран на: Сря Сеп 04, 2013 5:31 am

Re: стол за фидер риболов

Мнение от Balakchia »

Здравейте ,Колеги
Някъкво мнение за фидер столовете ,които продават в Декатлона-CAPERLAN
Стават ли за нещо или са поредната имитация.До сега никога не съм ползвал стол и за това реших да попитам.На кашона пише че са китайски.
xsxboy
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 211
Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:34 pm

Re: стол за фидер риболов

Мнение от xsxboy »

Balakchia написа:Здравейте ,Колеги
Някъкво мнение за фидер столовете ,които продават в Декатлона-CAPERLAN
Стават ли за нещо или са поредната имитация.До сега никога не съм ползвал стол и за това реших да попитам.На кашона пише че са китайски.
Да и на мен ми е любопитно за този стол или друг в този ценови клас ?
Аватар
Garbolino
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 817
Регистриран на: Съб Ное 12, 2011 12:24 pm
Местоположение: София

Re: стол за фидер риболов

Мнение от Garbolino »

На декатлонския стол комплект с прикачни не му се регулира облегалката, разтягането на краката е символично, стойките за прикачните са много близко до седалката и за хора над 100 кг е тясно, когато се ползват орикачните на стола, всяко малко помръдване води до поклащане на въдицата и затова е по-добре поне стойката за върха на въдицата да е на отделна стойка - трипод. Иначе за тези пари комплекта си е е добра оферта.
Balakchia
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 194
Регистриран на: Сря Сеп 04, 2013 5:31 am

Re: стол за фидер риболов

Мнение от Balakchia »

Разгледах стола отблизо,понеже ме бе обхванала еуфорията да си го купя.Оказа се ,че сглобките му са направени многа калпаво.На места има нитове като тези на столовете ,които продават за по 10 лв. в Кауфланд.Прикачните са направени от някаква рехава плстмаса(мое впечетление).Исказвам това мнение без да съм виждал други читави столове.Според мен не си заслужава парите.
Аватар
freako
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 146
Регистриран на: Пет Авг 28, 2015 10:48 am
Местоположение: Видин

Re: стол за фидер риболов

Мнение от freako »

Balakchia написа:Разгледах стола отблизо,понеже ме бе обхванала еуфорията да си го купя.Оказа се ,че сглобките му са направени многа калпаво.На места има нитове като тези на столовете ,които продават за по 10 лв. в Кауфланд.Прикачните са направени от някаква рехава плстмаса(мое впечетление).Исказвам това мнение без да съм виждал други читави столове.Според мен не си заслужава парите.
За тоя ли каперлан става въпрос https://olxbg-ring01.akamaized.net/imag ... sofiya.jpg
Мераклия да се научи на мач-риболов :fishing9:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на фидер”