стол за фидер риболов

Модератор: Paublo_Eskobar

Balakchia
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 194
Регистриран на: Сря Сеп 04, 2013 5:31 am

Re: стол за фидер риболов

Мнение от Balakchia »

freako написа:
Balakchia написа:Разгледах стола отблизо,понеже ме бе обхванала еуфорията да си го купя.Оказа се ,че сглобките му са направени многа калпаво.На места има нитове като тези на столовете ,които продават за по 10 лв. в Кауфланд.Прикачните са направени от някаква рехава плстмаса(мое впечетление).Исказвам това мнение без да съм виждал други читави столове.Според мен не си заслужава парите.
За тоя ли каперлан става въпрос https://olxbg-ring01.akamaized.net/imag ... sofiya.jpg
Ето за този http://www.decathlon.bg/p/8318577_csb-f ... #/11-235-_
Аватар
freako
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 146
Регистриран на: Пет Авг 28, 2015 10:48 am
Местоположение: Видин

Re: стол за фидер риболов

Мнение от freako »

А някой има ли мнение за посоченият от мен? Виждал ли го е на живо?
Мераклия да се научи на мач-риболов :fishing9:
Аватар
Port_Royal
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 674
Регистриран на: Нед Апр 21, 2013 4:20 pm

Re: стол за фидер риболов

Мнение от Port_Royal »

Колеги,ако искате да си вземете стол за фидер риболов,Ви препоръчвам да си вземете един от двата стола в началото на темата и да не се мъчите да откривате топлата вода със столове,които не са подходящи изобщо за това да не говорим за качество на изработката.Има и модели столове с по ниска цена от посочените в темата,но не и тези за които искате мнение дали стават или не.Това си е мое мнение и на ангажирам никой с него.Който каквото си иска това да си взима,после има раздел за продаване като не е подходящ за това.Успех на всички с избора на стол!
Бъди себе си, доверявай се на вълшебството, следвай сърцето си, мечтай по много и се забавлявай!
antoanBG
новобранец
новобранец
Мнения: 37
Регистриран на: Пон Сеп 05, 2011 2:24 pm

Re: стол за фидер риболов

Мнение от antoanBG »

аз преди 2 год набарах един на каперлан за 80лв от олх и го взех заради цената със всичко масичка прикачни за пръчки и за кеп и чадър .
Стола за парите си е страхотен само слагам едно колче за върха на фидера че при движение се клати въдицата и друг недостатък е че краката малко излизат за регулиране и облегалката е само на едно положение също няма регулиране
miro253
фен клуб-скобар
Мнения: 1449
Регистриран на: Вто Окт 13, 2009 4:02 pm
Местоположение: София

Re: стол за фидер риболов

Мнение от miro253 »

Port_Royal написа:Колеги,ако искате да си вземете стол за фидер риболов,Ви препоръчвам да си вземете един от двата стола в началото на темата и да не се мъчите да откривате топлата вода със столове,които не са подходящи изобщо за това да не говорим за качество на изработката.Има и модели столове с по ниска цена от посочените в темата,но не и тези за които искате мнение дали стават или не.Това си е мое мнение и на ангажирам никой с него.Който каквото си иска това да си взима,после има раздел за продаване като не е подходящ за това.Успех на всички с избора на стол!
За съжаление е така. Не всичко скъпо е хубаво, но всичко хубаво е скъпо.
Инвестицията в такъв стол елиминира изцяло нуждата от такъв. Само риска от вманячаването като се появи новия модел може да доведе до друга инвестиция :) .
andro833
новобранец
новобранец
Мнения: 18
Регистриран на: Съб Май 27, 2017 2:57 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: стол за фидер риболов

Мнение от andro833 »

За фидер риболов, ако ще се използват прикачни приспособления, например feeder arm и подобни, трябва столът да е с вертикални крака. Убедих се по трудния път. С шаранджийски стол си е тегаво с прикачните.
Korum-ите са скъпи, но хубави.
horsta88
новобранец
новобранец
Мнения: 68
Регистриран на: Пон Май 23, 2016 3:09 pm

Re: стол за фидер риболов

Мнение от horsta88 »

За стола на Caperlan,имам го от 3 години със закупен чадър и други прикачни и не е мръднал.Ползвам го интензивно и още е в употреба.Прикачните са качествени и на супер цена,имам ги всичките.Наскоро си купих и такава платформа с колела и всички аксесоари.Много е тежка,но супер стабилна и функционална.Не си давай парите за скъпи столове,не си заслужава.Освен всичко има и гаранция 2години,което е много голямо предимство,което няма никоя друга марка.
Аватар
kikk4o
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 358
Регистриран на: Нед Юни 18, 2006 12:51 pm
Местоположение: Варна

Re: стол за фидер риболов

Мнение от kikk4o »

horsta88 написа:За стола на Caperlan,имам го от 3 години със закупен чадър и други прикачни и не е мръднал.Ползвам го интензивно и още е в употреба.Прикачните са качествени и на супер цена,имам ги всичките.Наскоро си купих и такава платформа с колела и всички аксесоари.Много е тежка,но супер стабилна и функционална.Не си давай парите за скъпи столове,не си заслужава.Освен всичко има и гаранция 2години,което е много голямо предимство,което няма никоя друга марка.
А с килограмите как си? Аз съм над 100 и се съмнявам да ме издържи.
doktora27
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 143
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 9:30 am
Местоположение: Варна

Re: стол за фидер риболов

Мнение от doktora27 »

kikk4o написа: А с килограмите как си? Аз съм над 100 и се съмнявам да ме издържи.
Гледам ,че си от Варна.
До скоро тук го нямаха в наличност ,но сега го има изложен.
Вчера бях там ,аз лично не съм очарован ,но всеки си знае.......За килограмите не знам ,аз съм лека категория ,ама нещо като "детски комплект" ми се видя тоя стол :)
А гаранцията 2 или 3 години все тая ,нали се сещате ,че ако се потроши ще ви извадят поне 10 причини да не ви я признаят !

Та отиди ,като имаш време ,настани се и сам прецени ще го бъде ли за твоите оки и изобщо .
Аватар
kikk4o
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 358
Регистриран на: Нед Юни 18, 2006 12:51 pm
Местоположение: Варна

Re: стол за фидер риболов

Мнение от kikk4o »

doktora27 написа:
kikk4o написа: А с килограмите как си? Аз съм над 100 и се съмнявам да ме издържи.
Гледам ,че си от Варна.
До скоро тук го нямаха в наличност ,но сега го има изложен.
Вчера бях там ,аз лично не съм очарован ,но всеки си знае.......За килограмите не знам ,аз съм лека категория ,ама нещо като "детски комплект" ми се видя тоя стол :)
А гаранцията 2 или 3 години все тая ,нали се сещате ,че ако се потроши ще ви извадят поне 10 причини да не ви я признаят !

Та отиди ,като имаш време ,настани се и сам прецени ще го бъде ли за твоите оки и изобщо .
Вече си го поръчах и чакам да ми го доставят. На бройките в магазина липсват части! Иначе мой приятел си го поръча преди време и след няколко излета е на мнение , че си заслужава покупката. Отделно с връщането на стоки в Декатлон проблеми няма.
Д-р Дулитъл
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 344
Регистриран на: Нед Дек 16, 2007 9:49 am

Re: стол за фидер риболов

Мнение от Д-р Дулитъл »

Краката на стола трябва да са вертикални.Това си е мое мнение.Използвам Korum Deluxe Accessory Chair,стария модел с джоба отзад на облегалката.Купих го втора употреба,в перфектно състояние през 2008 г.Експлоатиран е зверски.До момента няма счупвания,прокъсвания и прочее.Малко се обезцвети облегалката от слънчевите лъчи-през лятото не го свалям от колата.Оборудвах го с 4 телескопични крака/оргинално не бяха телескопични/.Към него си взех една престънска тавичка/събира се в джоба отзад/,две престънски лапи за щека-идеални да сложиш болото или мача,и едно прикачно за чадър.Тежа 110 кг и съм висок 187 кг.Този стол от Декатлон не ми вдъхва въобще доверие,ама грам.За някой равен бряг може и да става,но за река-абсурд.Та ще повторя съвета на колегите ,писали преди мен-Korum,Preston или Rive.И забравяте за проблема със столовете веднъж завинаги.
galin_fcb
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 922
Регистриран на: Пет Мар 18, 2011 11:22 pm

Re: стол за фидер риболов

Мнение от galin_fcb »

Korum,Preston,Rive.
+1
Balakchia
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 194
Регистриран на: Сря Сеп 04, 2013 5:31 am

Re: стол за фидер риболов

Мнение от Balakchia »

Здравейте,да попитам за стола на CARP PRO CP -8288 ,да ли е удобен за фидер или само го водят фидер стол ,защото има възможност за прикачни?
Balakchia
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 194
Регистриран на: Сря Сеп 04, 2013 5:31 am

Re: стол за фидер риболов

Мнение от Balakchia »

Никой ли не го е ползвал този стол?Корума ми идва малко скъпичко
Аватар
stridata
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 449
Регистриран на: Пет Фев 19, 2010 8:03 pm
Местоположение: София

Re: стол за фидер риболов

Мнение от stridata »

Този Карп Про не е ли към 250лв.? Старите Коруми не са ли по толко чисто нови? Да не овориме, че може да си спечелиш някой търг в Ибай?
Можеш да извадиш човека от селото, но селото от човека НИКОГА!
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на фидер”