Избор на фидер

Модератор: Paublo_Eskobar

Аватар
sodata
новобранец
новобранец
Мнения: 10
Регистриран на: Вто Фев 07, 2017 11:07 pm

Re: Избор на фидер

Мнение от sodata »

Можеш ли да ми кажеш вътрешния диаметър на този водач.
Идеята ми е ако взема фидера да му сложа керамика или да сменя водача
Аватар
freako
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 146
Регистриран на: Пет Авг 28, 2015 10:48 am
Местоположение: Видин

Re: Избор на фидер

Мнение от freako »

Здравейте, троумя се между 3 фидера на 3,60м. Да отбележа, че ще ми е първи фидер и мисля да карам на инлайн флат метод хранилки. Ще се ползва на свободни язовири, когато не кълве на мача. Трофеи не гоня, а само добро изкарване сред природата. Плюс ще е и ако става за Дунав.
1, Benzar Allround Feeder това ми е фаворита щото е пълен параболик
2, Filastar Supreme Medium
3. Formax Avatar MH
Мераклия да се научи на мач-риболов :fishing9:
Slavi_82
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 427
Регистриран на: Нед Юни 27, 2010 3:48 pm

Re: Избор на фидер

Мнение от Slavi_82 »

freako написа:Здравейте, троумя се между 3 фидера на 3,60м. Да отбележа, че ще ми е първи фидер и мисля да карам на инлайн флат метод хранилки. Ще се ползва на свободни язовири, когато не кълве на мача. Трофеи не гоня, а само добро изкарване сред природата. Плюс ще е и ако става за Дунав.
1, Benzar Allround Feeder това ми е фаворита щото е пълен параболик
2, Filastar Supreme Medium
3. Formax Avatar MH
Tова което търсиш са 2 фидера а не един. За дунав си трябват тежки кошници защото има силно течение
и ще ти трябва да е хеви акция, която пръчка може да вади всякакъв калибър риби.
Но ако търсиш медиум фидер стария модел Premier Multi Feeder на Филстар е най добрия в
ценовия си клас че даже и по добър и от Сюрприма и като цена и като качество, и става и на 3,60 и на 3,90м.
Хубавото е че все още може да се намери така че тва е което аз ти препоръчвам да си потърсиш като
медиум вариант, иначе при хеви фидерите Сюрприма няма кой да го бутне на тая цена на която може да
се вземе с разните му там отстъпки а и като качество най вече
Аватар
Naas
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 444
Регистриран на: Съб Апр 30, 2011 7:25 pm
Местоположение: Казанлък

Re: Избор на фидер

Мнение от Naas »

Аз бих предпочел филстара от трите предложения, за флат и свободни водоеми. За Дунав, нито един не става, трябва ти втори фидер с дължина 3.90 / 4.20 и тест не по малък от 150 грама.
ORadev
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 627
Регистриран на: Нед Май 04, 2008 12:10 pm
Местоположение: Русе

Re: Избор на фидер

Мнение от ORadev »

Колега ,ползвам 2 фидера на Енерго фиш.Единия е ,емералд +,, другия бляк спидер.И ДВАТА СА за затворени водоеми.Прекрасни са за риби до 2 килограма ,по големи не съм улавял.За Дунава си трябва фидер с по голяма акция , там ползвам ,,Ню хънтар 150, и Корморан до180 .УСПЕХ ,дано ти помогна.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на фидер”