Разположение на два фидера

Модератор: Paublo_Eskobar

Аватар
Иво Вълов
фен клуб-скобар
Мнения: 600
Регистриран на: Вто Дек 29, 2009 6:53 pm
Местоположение: Видин

Re: Разположение на два фидера

Мнение от Иво Вълов »

Ако ловиш с два фидера, аз лично не намирам логично обяснение, да ловя един и същ вид риба и с двата .... освен ако не си конкуренция сам на себе си ..... тоест, ако се опитвате да пресъздадете състезателна обстановка и се опитвате да си дръпнете рибите от едното петно на другото и така, иначе риболов с два фидера е напълно възможен, но когато единият е заложен за едро а с другият къцате некви пошибалки , предполагам, че тоя с пошибалките е активният в случея....
Изображение
Аватар
garfield_90
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 402
Регистриран на: Вто Апр 24, 2012 9:26 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Разположение на два фидера

Мнение от garfield_90 »

И аз това се опитвам да обясня
Аватар
stridata
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 449
Регистриран на: Пет Фев 19, 2010 8:03 pm
Местоположение: София

Re: Разположение на два фидера

Мнение от stridata »

garfield_90 написа:И аз това се опитвам да обясня
Какво се опитваш да обясниш? Нали на тебе искаше да ти се обясни? Какъв рън който ще ти се блъска въдиците като едната ти е за риби от по 150-300гр. Е тава пък се опитах аз да ти обясня, опитах се да ти обясна, че това не е правилният начин за подреждане на фидери. Ако ще имаш фидер който ще презамяташ през 3-7-10 мин. ако го расположиш като на Слави "шаранското" подреждане си го закъсал. Ще си като пребит след риболова....
Можеш да извадиш човека от селото, но селото от човека НИКОГА!
Изображение
Аватар
Port_Royal
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 674
Регистриран на: Нед Апр 21, 2013 4:20 pm

Re: Разположение на два фидера

Мнение от Port_Royal »

stridata написа: П.п
Бързи динамичен риболов с два фидера няма как да стане! Просто единя става излишен.....

Изображение
Много точно казано от колегата !!! :) :) :)
Друг вариант е с едната пръчка да ловиш на метод за едро,а с другата да използваш монтаж с кошничка и да си къцаш дребосъци.
Не ти препоръчвам разположението на фидерите от снимките на Слави ако си на платен водоем с тупалки,че може в един момент да гониш и двата фидера из язовира. :fishing9: :fishing9: :fishing9: :) :) :)
Бъди себе си, доверявай се на вълшебството, следвай сърцето си, мечтай по много и се забавлявай!
Slavi_82
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 427
Регистриран на: Нед Юни 27, 2010 3:48 pm

Re: Разположение на два фидера

Мнение от Slavi_82 »

По начина по който си разполагам фидерите може да ти ги счупи риба при затегнат аванс, но да ги ги извади
от стойките никога.
Един ден моя гениален план да се местя на богров беше свързан с пренасяне на цялата сергия .....
фидерите ги оставям за накрая :) Та единия го беше свил като макарон и един пич вика :
-А ти си тръгнал да се местиш....... Ами извадих си рибата щракна ме и викам :
- Дотегна ми тука до обяд 3 риби не се издържа вече...........

Та ка ми изкара фидер от стойката че ви направим по 1 фидер подарък на всичките разбирачи :D
Прикачени файлове
18927178_1672877569407468_14111319_o.jpg
18927178_1672877569407468_14111319_o.jpg (218.83 KiB) Преглеждано 1374 пъти
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на фидер”