Избор на първа фидер пръчка ?

Модератор: Paublo_Eskobar

Slavi_82
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 427
Регистриран на: Нед Юни 27, 2010 3:48 pm

Re: Избор на първа фидер пръчка ?

Мнение от Slavi_82 »

ORadev написа:кОЛЕГА рибата не вижда с какъв фидер я ловиш.КЕФА ,КЕФА от риболова.
Прав си рибата пръчката не в вижда, обаче рибиловеца я усеща като поведение и строй когато вади
рибата, и ако вземеш много твърда тояга можеш само да си я биеш от главата после :D
Иначе премиер мулти фидера е един от най добрите на пазара за цената си, обаче пича искаше от
40-60 лви изведнъж реши да скочи на фидер за 110 лв, да всеки лев за него си заслужава просто е хубаво да си знае бюджета, иначе кефа с тая пръчка ще е на макс
Аватар
garfield_90
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 402
Регистриран на: Вто Апр 24, 2012 9:26 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Избор на първа фидер пръчка ?

Мнение от garfield_90 »

Радвам се, че си разбрал правилно забележката ми :)
Diksata
новобранец
новобранец
Мнения: 59
Регистриран на: Нед Апр 02, 2017 3:44 pm

Re: Избор на първа фидер пръчка ?

Мнение от Diksata »

Здравейте. Аз окончателно да приключа темата. От един колега от форума съм си запазил фидер Filstar Medium Supreme 3,60m и на 25-то число го поръчвам, отделно съм си поръчал и макара Ryobi Ecusima 3000. Това е за първия ми фидер. Скоро ще има втори, но с малко по-висок бюджет. Сега ме очаква покупка на стол и прикачни. Благодаря ви много !
Diksata
новобранец
новобранец
Мнения: 59
Регистриран на: Нед Апр 02, 2017 3:44 pm

Re: Избор на първа фидер пръчка ?

Мнение от Diksata »

А ето и че първата по-сериозна риба излезе на първия ми хидер - Filstar Supreme medium 3.60m
IMG_20170507_172450_289.jpg
Korekom
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 156
Регистриран на: Съб Юли 26, 2014 5:50 pm

Re: Избор на първа фидер пръчка ?

Мнение от Korekom »

Браво - страхотна риба! Надявам се фидер риболова да ти е харесал!
Очакваме запитване Какъв втори фидер да си вземеш...
Diksata
новобранец
новобранец
Мнения: 59
Регистриран на: Нед Апр 02, 2017 3:44 pm

Re: Избор на първа фидер пръчка ?

Мнение от Diksata »

Благодаря, но следващия ми ъпгрейд ще е на шаранджийката. Не искам да седя с два фидера и да ги наблюдавам. Искам едната да е на сигнализаторче, а пък и с шаранджийка започна всичко !
Korekom написа:Браво - страхотна риба! Надявам се фидер риболова да ти е харесал!
Очакваме запитване Какъв втори фидер да си вземеш...
Аватар
stridata
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 449
Регистриран на: Пет Фев 19, 2010 8:03 pm
Местоположение: София

Re: Избор на първа фидер пръчка ?

Мнение от stridata »

Поздравления за големите рибоци! Най-якият момент във фидер риболова е когато започнеш целенасочено да търсиш силвърфиша и да отбягваш шараните...
Можеш да извадиш човека от селото, но селото от човека НИКОГА!
Изображение
Diksata
новобранец
новобранец
Мнения: 59
Регистриран на: Нед Апр 02, 2017 3:44 pm

Re: Избор на първа фидер пръчка ?

Мнение от Diksata »

А всънщост на кое казвате силвърфиш ? Стана ми интересно :D
stridata написа:Поздравления за големите рибоци! Най-якият момент във фидер риболова е когато започнеш целенасочено да търсиш силвърфиша и да отбягваш шараните...
Аватар
stridata
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 449
Регистриран на: Пет Фев 19, 2010 8:03 pm
Местоположение: София

Re: Избор на първа фидер пръчка ?

Мнение от stridata »

Diksata написа:А всънщост на кое казвате силвърфиш ? Стана ми интересно :D
stridata написа:Поздравления за големите рибоци! Най-якият момент във фидер риболова е когато започнеш целенасочено да търсиш силвърфиша и да отбягваш шараните...
Дребни платички, червеноперки, бабушки и всички дребни "сребърни" рибки.... Стадни риби за които е нужна стратегия за да ги ловиш динамично, Трябва да ти работи мозъка, а не да дремеш по столовете за шарани. Хахахахах
Можеш да извадиш човека от селото, но селото от човека НИКОГА!
Изображение
Diksata
новобранец
новобранец
Мнения: 59
Регистриран на: Нед Апр 02, 2017 3:44 pm

Re: Избор на първа фидер пръчка ?

Мнение от Diksata »

Интересен ли е този риболов ? Наистина питам. Знам перфектното място за риболов на тезии дребни рибки и с удоволствие бих пробвал, но ще ми трябва мънечко помощ най-вероятно хаха
stridata написа:Дребни платички, червеноперки, бабушки и всички дребни "сребърни" рибки.... Стадни риби за които е нужна стратегия за да ги ловиш динамично, Трябва да ти работи мозъка, а не да дремеш по столовете за шарани. Хахахахах
glmv
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 310
Регистриран на: Съб Юли 14, 2012 9:15 pm

Re: Избор на първа фидер пръчка ?

Мнение от glmv »

И то много интересен, тъй като виждаш реакцията на рибата на определена промяна в подаване на храна, монтаж или ритъм много бързо. Все пак от време на време е добре човек да отиде да по дърпа шарани. Риболова на дребна риба е много по-труден и специфичен. Едно от най - важните неща е да замяташ наистина точно. Другото идва с времето и опита.
Diksata
новобранец
новобранец
Мнения: 59
Регистриран на: Нед Апр 02, 2017 3:44 pm

Re: Избор на първа фидер пръчка ?

Мнение от Diksata »

Скоро отивам на Агов дол за шаранИ с фидерчето и 1 шаранджийка, ще се похваля отново !
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на фидер”