Добра комбинация ли е за метод фидер ?

Модератор: Paublo_Eskobar

Diksata
новобранец
новобранец
Мнения: 59
Регистриран на: Нед Апр 02, 2017 3:44 pm

Добра комбинация ли е за метод фидер ?

Мнение от Diksata »

Добро утро от мен !

Въпросът ми е хем извън темата за фидер, хем относно нея... Въпросът ми е относно комбинация от захранки VDE Carp Fishmeal + VDE Dynamic Feeder , съответно 1: 2 съотношение, комбинирано със стръв Sensas Скопекс пелети или CCMOORE BOOSTED BLOODWORM пелети ? Скоро ми предстои риболов на шарани, на червена могила, на МЕТОД фидер и не знам как седи и действа тази захранка. Може и да добавя една идея атрактор с аромат на Скопекс, не съм го решил. Не съм пробвал комбинацията, а не съм и ходил на могилата и за това питам... Ще съм ви искрено задължен ако ми дадете съвет относно тази комбинация или ми предложите нещо друго.

Благодаря ви предварително.
Diksata
новобранец
новобранец
Мнения: 59
Регистриран на: Нед Апр 02, 2017 3:44 pm

Re: Добра комбинация ли е за метод фидер ?

Мнение от Diksata »

Хайде де :( :( :(
Slavi_82
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 427
Регистриран на: Нед Юни 27, 2010 3:48 pm

Re: Добра комбинация ли е за метод фидер ?

Мнение от Slavi_82 »

Там и на лайно да хвърлиш ще хванеш :D Вземи сръбска гранула за 3 лв килото намеляй я и смеси с 300 гр от българската гранула която е на половин цена, ще им съсипеш здравето без да се вкарваш в излишни финансови приключения
Diksata
новобранец
новобранец
Мнения: 59
Регистриран на: Нед Апр 02, 2017 3:44 pm

Re: Добра комбинация ли е за метод фидер ?

Мнение от Diksata »

Викаш да не се изхвърлям откъм захранка и такива неща... мисля да те послушам, може да пробвам на една проста захранка от 2мм пелети , просто накиснати във вода ...
Slavi_82 написа:Там и на лайно да хвърлиш ще хванеш :D Вземи сръбска гранула за 3 лв килото намеляй я и смеси с 300 гр от българската гранула която е на половин цена, ще им съсипеш здравето без да се вкарваш в излишни финансови приключения
Slavi_82
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 427
Регистриран на: Нед Юни 27, 2010 3:48 pm

Re: Добра комбинация ли е за метод фидер ?

Мнение от Slavi_82 »

Diksata написа:Викаш да не се изхвърлям откъм захранка и такива неща... мисля да те послушам, може да пробвам на една проста захранка от 2мм пелети , просто накиснати във вода ...
Slavi_82 написа:Там и на лайно да хвърлиш ще хванеш :D Вземи сръбска гранула за 3 лв килото намеляй я и смеси с 300 гр от българската гранула която е на половин цена, ще им съсипеш здравето без да се вкарваш в излишни финансови приключения
Казал съм ти с какво да ловиш няма 2 няма 4 мм пелети българска и сръбска гранула за угояване на шарани
навсякъде е вървежна понеже цял живот докато пораснат са хранени с нея
ianimar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 863
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 9:57 pm
Местоположение: Варна

Re: Добра комбинация ли е за метод фидер ?

Мнение от ianimar »

Slavi_82 написа:Там и на лайно да хвърлиш ще хванеш :D Вземи сръбска гранула за 3 лв килото намеляй я и смеси с 300 гр от българската гранула която е на половин цена, ще им съсипеш здравето без да се вкарваш в излишни финансови приключения
зд.колега аби ли споделил от къде мога да купя такива гранули
Slavi_82
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 427
Регистриран на: Нед Юни 27, 2010 3:48 pm

Re: Добра комбинация ли е за метод фидер ?

Мнение от Slavi_82 »

ianimar написа:
Slavi_82 написа:Там и на лайно да хвърлиш ще хванеш :D Вземи сръбска гранула за 3 лв килото намеляй я и смеси с 300 гр от българската гранула която е на половин цена, ще им съсипеш здравето без да се вкарваш в излишни финансови приключения
зд.колега аби ли споделил от къде мога да купя такива гранули
Продават се в всеки един магазин за риболовни принадлежности
Diksata
новобранец
новобранец
Мнения: 59
Регистриран на: Нед Апр 02, 2017 3:44 pm

Re: Добра комбинация ли е за метод фидер ?

Мнение от Diksata »

И все пак, дори да не е за могилата, като комбинация добре ли е ?
Slavi_82
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 427
Регистриран на: Нед Юни 27, 2010 3:48 pm

Re: Добра комбинация ли е за метод фидер ?

Мнение от Slavi_82 »

Diksata написа:И все пак, дори да не е за могилата, като комбинация добре ли е ?
По скоро не..... експдинг подхраниките привличат вниманието на тостолоб-а и с тва ти преебва петното.
Фишмила работи точно определен сезон и не на всички места, с него винаги можеш да удариш греда.
Не съм специалист на тема захранки но и двете храни не са добра идея за фидер
Аватар
Apolloborgir
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 363
Регистриран на: Съб Фев 23, 2013 4:20 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Добра комбинация ли е за метод фидер ?

Мнение от Apolloborgir »

VDE Dynamic Feeder не е подходящза метод фидер. По-добре използвай Hi-Pro Carp Method Mix пак на VDE. За този сезон мисля, че е подходяща. Има доста частици в нея, но според мен трябва да ги махнеш чрез сито (аз така бих направил). Поздрави
Always "CATCH and RELEASE''
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на фидер”