Стол с подлакътник

Модератор: Paublo_Eskobar

CTPAHEH
новобранец
новобранец
Мнения: 28
Регистриран на: Чет Юли 09, 2009 7:55 am

Re: Стол с подлакътник

Мнение от CTPAHEH »

Vesko1 написа:Влез в обявите продавам за фидер въдици и ще видиш че се продават няколко шимана...дайви гарболино и....всичко останало е филстар....във всичките му разновидности.Защо като са толкова хубави всеки гледа да се отърве от тях.?Гадно е като дадеш 116лв и после разбереш ,че си си купил кол за брулене на орехи.И като ти удари някоя 5-ца...да се чудиш как да я вадиш с този кол....
Аз лично пусках обява в раздел купува, за да се сдобия с такъв "кол".
Орехи с него до сега не съм брулил, но 5-ца съм вадил.
Филстар Примиера мулти е копие на Гарболино максим карп. Има ли смисъл да обсъждаме как се брандират еднакви въдици?
Serie A e nel nostro DNA, io non rubo il campionato e in Serie B non sono mai stato
nddndd
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Мар 20, 2017 11:46 am

Re: Стол с подлакътник

Мнение от nddndd »

Стридата ако има от тея столове както са на снимката драсни на лични моля:)
Аватар
Vesko1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2352
Регистриран на: Нед Яну 28, 2007 8:50 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Стол с подлакътник

Мнение от Vesko1 »

CTPAHEH написа: Аз лично пусках обява в раздел купува, за да се сдобия с такъв "кол".
Орехи с него до сега не съм брулил, но 5-ца съм вадил.
Филстар Примиера мулти е копие на Гарболино максим карп. Има ли смисъл да обсъждаме как се брандират еднакви въдици?
Странно решение си взел,ама то и си го писал в своя ник....Викаш фАлсТарт Премиер копие на Garbolino MAXIM CARP FEEDER....и само лепенките различни...ама първия 90лв, а втория 220.Те големи балами тия от фАлсТарт..еднакво качество да продават на половин цена.Нищо общо нямат ...първата е с акция 20-70грама,210 грама тегло...а гарболиното е акция 30-100грама и 250грама тегло.То и Жигулата навремето беше копие на Фиат....ама като качество нямаха нищо общо...Молехме се да ни е правена в сряда жигулата ,когато братушката е що годе трезвен...
И в заключение ...нека всеки си ползва това което му е на сърцето....и на джоба.
ИзображениеИзображение
http://daewoo-chevrolet.com
Пичка всеки може да си хване...но 22 килограмов амур хващат само ..майсторите.
lozzy.68
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1636
Регистриран на: Сря Сеп 18, 2013 6:33 pm

Re: Стол с подлакътник

Мнение от lozzy.68 »

Колеги,темата не беше ли за някакъв стол?!Щото ми беше станала интересна.Ако се бъркам, нещо извинете!
Аватар
Vesko1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2352
Регистриран на: Нед Яну 28, 2007 8:50 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Стол с подлакътник

Мнение от Vesko1 »

lozzy.68 написа:Колеги,темата не беше ли за някакъв стол?!Щото ми беше станала интересна.Ако се бъркам, нещо извинете!
Колега...ти четеш ли началото на темата въобще.Пича пита за стол с подлакътници....и случайно СПОМЕНАВА че са му подарили фидер...а другия щял да му е фАлстарТ...премиер некакъв си.
Още в началото темата е заложено тя да се наклони...на майната си.Ама...аз съм си виновен,че ви се връзвам и се опитвам да давам акълАма то народа е казал-"Акъл и цикъл не ти ли дойдат навреме...въобще не ги чакай!"
.Бе....купувайте си каквото искате.
Поздрави!И наслука...
ИзображениеИзображение
http://daewoo-chevrolet.com
Пичка всеки може да си хване...но 22 килограмов амур хващат само ..майсторите.
Аватар
dekata
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1428
Регистриран на: Сря Мар 01, 2006 6:53 pm
Местоположение: Карлово

Re: Стол с подлакътник

Мнение от dekata »

Vesko1 написа:...и се опитвам да давам акъл Ама то народа е казал-"Акъл и цикъл не ти ли дойдат навреме...въобще не ги чакай!".
Народът също е казал-"От зелена тиква семки не искам" :wink:

Веско ти сигурно ловиш само с оригинални такъми...произведени в Япония най-малкото...сигурно и за това си почнал да ловиш големи риби.Темата точно ти я наклони в грешната посока и колкото и да се опитвахме да не отиваме на там в крайна сметка това се получи.

Между другото срещам все още Жигулита в добро здраве,ама Фиата от който са го откраднали не срещам в движение....
„Големият проблем с тъпите копелета е, че те са толкова тъпи, че не могат да повярват, че човек може да бъде умен”. Вонегът!
Аватар
bojkata
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 434
Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 2:45 pm
Местоположение: PLEVEN

Re: Стол с подлакътник

Мнение от bojkata »

Първо, да благодаря на Юли, че ме е препоръчал!
Столовете се продадоха почти моментално и в момента нямам налични.
Diksata написа:Къде мога да разгледам какво друго има той ? Много благодаря за информацията, оценявам го.
stridata написа:Разгледай вариантите които има Божката, и реши какво ще си вземеш.
Всичко което предлагам се качва във фейс групата "Риболовни стоки от Англия. Нови и употребявани"
Божидар Кирилов-Божката
http://bigfish.bg/news/novini/Bozhkata- ... rtini.html
Аватар
svil
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 100
Регистриран на: Чет Юни 14, 2007 10:15 am
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: Стол с подлакътник

Мнение от svil »

Колега, незнам дали си си купил стол все още, но мога да ти предложа нещо от собствен опит.
66e430b60458293a08ed866fd447b0986760e6df.jpg
66e430b60458293a08ed866fd447b0986760e6df.jpg (22.97 KiB) Преглеждано 2196 пъти
Ето за това говоря. Има възможност за прикачни. Краката са телескопични и горе са на ф25мм. Изключително удобен и практичен. Нов е на цена около 200 лв. Линк няма да ти давам, да не излезе реклама, а само името CARP PRO CP8288. В сайта на Халдорадо има ревю. https://www.haldorado.hu/irasok/finomsz ... esen-a5175
Аз не сбърках с него.
Орлите може да летят на високо, но невестулките не ги кълцат в двигателите
на самолетите!
Аватар
stridata
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 449
Регистриран на: Пет Фев 19, 2010 8:03 pm
Местоположение: София

Re: Стол с подлакътник

Мнение от stridata »

Задните крака са проблемни на този стол, Ако имаш по-сериозни неравности и си го закъсал. Иначе сигурно е комфортен!
Можеш да извадиш човека от селото, но селото от човека НИКОГА!
Изображение
Аватар
svil
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 100
Регистриран на: Чет Юни 14, 2007 10:15 am
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: Стол с подлакътник

Мнение от svil »

stridata написа:Задните крака са проблемни на този стол, Ако имаш по-сериозни неравности и си го закъсал. Иначе сигурно е комфортен!
Колега, въобще не са проблемни. Задните са също телескопични и могат да правят денивеляция около 15 см., което въобще не е малко. Всеки крак си го разпъваш според терена.
Орлите може да летят на високо, но невестулките не ги кълцат в двигателите
на самолетите!
Аватар
chirusa_bg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7798
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 11:07 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Стол с подлакътник

Мнение от chirusa_bg »

Проблема им е, че дори прибрани до край, пак са дълги.
- Но кое е това, което е тайна за улова на бабушка ? Тайна, която са знаели британците.
-Проста работа!!! Плувки 0.4-0.6 гр. ,основно влакно 0.10-0.08 и поводи 0.06.Оказа се че британците са имали поводи 0.04 , кука 26 и фуил вместо вердевас за стръв.
Pol Geti
новобранец
новобранец
Мнения: 41
Регистриран на: Пет Мар 25, 2016 2:33 pm

Re: Стол с подлакътник

Мнение от Pol Geti »

Здравейте , колеги.
P_20170416_114027.jpg
P_20170416_114027.jpg
Аватар
stridata
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 449
Регистриран на: Пет Фев 19, 2010 8:03 pm
Местоположение: София

Re: Стол с подлакътник

Мнение от stridata »

Жив и Здрав! Какво гледаме?
Можеш да извадиш човека от селото, но селото от човека НИКОГА!
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на фидер”