Formax VS Filstar medium feeder

Модератор: Paublo_Eskobar

Аватар
Gocev
новобранец
новобранец
Мнения: 60
Регистриран на: Сря Сеп 20, 2017 8:44 pm

Re: Formax VS Filstar medium feeder

Мнение от Gocev »

От към върхове Сенситива е най-добре, понеже е с 4 карбона от половин, три четвърти, една и една и половина унции.За сервиз спор няма, Филстар са по-добрият избор.
Slavi_82
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 427
Регистриран на: Нед Юни 27, 2010 3:48 pm

Re: Formax VS Filstar medium feeder

Мнение от Slavi_82 »

Gocev написа:От към върхове Сенситива е най-добре, понеже е с 4 карбона от половин, три четвърти, една и една и половина унции.За сервиз спор няма, Филстар са по-добрият избор.
Браааат за всичко филстара е по добър ....... като почнеш от по ниско тегло, по ниска цена, по добра
подръжка на резервни части и консумативи на марката , та стигнем до връхчетата ........ аз само на единия
фидер имам 6 връхчета кеф ти карбонови, кеф ти фибростъкло , кеф ти с по широки водачи. До 80-90 лв
е формакса , нагоре вече филстар ги убива по всеки един показател :)
Но за сметка на това радвам се че сега имаме много голям избор, преди години нямаше никакъв.......
поне така се ражда истинската конкуренция и право на избор на крайния клиент
Аватар
Gocev
новобранец
новобранец
Мнения: 60
Регистриран на: Сря Сеп 20, 2017 8:44 pm

Re: Formax VS Filstar medium feeder

Мнение от Gocev »

Филстар имат ли половин унция на Шадоу, още не съм ги виждал на живо.Не е зле и 0,25 да има, ама надали.
Slavi_82
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 427
Регистриран на: Нед Юни 27, 2010 3:48 pm

Re: Formax VS Filstar medium feeder

Мнение от Slavi_82 »

Gocev написа:Филстар имат ли половин унция на Шадоу, още не съм ги виждал на живо.Не е зле и 0,25 да има, ама надали.
Предполагам че лайта имат , но толкова меки върхове не са по моя риболов :)
Моя риболов започва от върхове с 2 Оz нагоре ...... аз целенасочено избягвам дребната риба :)
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на фидер”