Заслужава ли си Filstar Black Shadow Feeder?

Модератор: Paublo_Eskobar

mi6ole
новобранец
новобранец
Мнения: 59
Регистриран на: Чет Сеп 22, 2011 2:14 pm
Местоположение: Варна

Re: Заслужава ли си Filstar Black Shadow Feeder?

Мнение от mi6ole »

Защо не погледнеш филстар суприим
Slavi_82
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 427
Регистриран на: Нед Юни 27, 2010 3:48 pm

Re: Заслужава ли си Filstar Black Shadow Feeder?

Мнение от Slavi_82 »

chirusa_bg написа:Яяя Станчо се появил и пак пише глупости на база на нулевия си опит с качествени такъми.
Последния път с Крис разбрах че само акъл си давал :)
Ка че те хвана да ловиме риби, да барнеш и ти един качествен такъм :fishing1:
Аватар
chirusa_bg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7798
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 11:07 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Заслужава ли си Filstar Black Shadow Feeder?

Мнение от chirusa_bg »

Рибите са си риби, за там съм винаги навит! Ако не замръзне Върбица, вероятно неделя ще съм там ;)
- Но кое е това, което е тайна за улова на бабушка ? Тайна, която са знаели британците.
-Проста работа!!! Плувки 0.4-0.6 гр. ,основно влакно 0.10-0.08 и поводи 0.06.Оказа се че британците са имали поводи 0.04 , кука 26 и фуил вместо вердевас за стръв.
feedermania
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 159
Регистриран на: Сря Юли 12, 2017 8:36 am

Re: Заслужава ли си Filstar Black Shadow Feeder?

Мнение от feedermania »

Филстар също са китайски като енергофиш да не мислиш че са френски или немски хахахах. Давам ти пример за който съм 100% сигурен макарите на всеизвестната марка риоби също са китайски а марката е японска. Просто са конструирани в Япония и направени в Китай заради евтината работна ръка. Енерготийм са унгарска марка. Филстар изобщо не ги знам какви са но не съм доволен от марката имал съм калъфи въдица макара и живарник но не съм останал доволен от нито едното. Не искам да се заяждам с теб нито да се карам но ти изкара филстар няква супер елитна марка.
feedermania
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 159
Регистриран на: Сря Юли 12, 2017 8:36 am

Re: Заслужава ли си Filstar Black Shadow Feeder?

Мнение от feedermania »

Може да има и доволни колеги изказвам личното си мнение. Но както и прочитам повечето хора биха избрали друга марка въдица вместо филстара. Повече няма да спамя темата на колегата и няма да споменавам имена.
Поздрави.
Slavi_82
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 427
Регистриран на: Нед Юни 27, 2010 3:48 pm

Re: Заслужава ли си Filstar Black Shadow Feeder?

Мнение от Slavi_82 »

feedermania написа:Филстар също са китайски като енергофиш да не мислиш че са френски или немски хахахах. Давам ти пример за който съм 100% сигурен макарите на всеизвестната марка риоби също са китайски а марката е японска. Просто са конструирани в Япония и направени в Китай заради евтината работна ръка. Енерготийм са унгарска марка. Филстар изобщо не ги знам какви са но не съм доволен от марката имал съм калъфи въдица макара и живарник но не съм останал доволен от нито едното. Не искам да се заяждам с теб нито да се карам но ти изкара филстар няква супер елитна марка.
Пич нищо лично но пишеш колкото да не заспиш........
В България съм виждал състезатели с оборудване за хиляди левове и твърди калъфи на филстар........
чадърите са им на 50-60 лв, чанти сакове. и оборудване от..... до точно Filstar са марката която предоставя
едно доста качествено оборудване на доста прилични цени. А има ли нужда да ти отварям очите че корум,
престън, сону байтс, динамит байтс , шимано и т.н. всичко се внася от филстар .........

Та един приятелски съвет, преди да коментираш нешо поне го докосни с ръце, че на картинки всичко е гадно
за бай ти Ганьо, ка нема пари да го види на живо D
mi6ole
новобранец
новобранец
Мнения: 59
Регистриран на: Чет Сеп 22, 2011 2:14 pm
Местоположение: Варна

Re: Заслужава ли си Filstar Black Shadow Feeder?

Мнение от mi6ole »

Според мен новите въдици Филстар са с много по добро качество от старите.
Аватар
bobigrig
новобранец
новобранец
Мнения: 64
Регистриран на: Пет Сеп 23, 2011 8:39 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Заслужава ли си Filstar Black Shadow Feeder?

Мнение от bobigrig »

Slavi_82 написа:Ей толкова глупости не бях чел скоро.
Абе пичове тва че гроздето Ви е високо не значи че е кисело :)
Тва че нямате пари да си купите филстар за 300 лв не го прави по лош от останалите :!: ...


Ае с здраве и към Чири : - Брат като докоснеш филстара тогава ще ми говориш за останалите реномирани марки

Да ти кажа и тук - Филстар са нискобюджетни фидери , за хора които не могат да си позволят топ модели. Като качество не могат да се сравняват с наистина топ моделите - имал съм SHIMANO FIREBLOOD, SHIMANO AEROCAST, сега имам MATRIX HORIZON, ловил съм с PRTESTON DUTCH MASTER и с Блек Шадоу също полових два пъти - е няма сравнение вЕрвай ми....
Последно промяна от bobigrig на Чет Мар 01, 2018 3:39 pm, променено общо 1 път.
http://laminat4you.alle.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
bachoivo
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 756
Регистриран на: Сря Сеп 02, 2009 6:10 pm
Местоположение: Русе, по Реката
Обратна връзка:

Re: Заслужава ли си Filstar Black Shadow Feeder?

Мнение от bachoivo »

bobigrig написа:
Slavi_82 написа:Ей толкова глупости не бях чел скоро.
Абе пичове тва че гроздето Ви е високо не значи че е кисело :)
Тва че нямате пари да си купите филстар за 300 лв не го прави по лош от останалите :!: ...


Ае с здраве и към Чири : - Брат като докоснеш филстара тогава ще ми говориш за останалите реномирани марки

Да ти кажа и тук - Филстар са нискобюджетни фидери , за хора които не могат да си позволят топ модели. Като качество не могат да се сравняват с наистина топ моделите - имал съм SHIMANO FIREBLOOD, SHIMANO AEROKAST, сега имам MATRIX HORIZON, ловил съм с PRTESTON DUTCH MASTER и с Блек Шадоу също полових два пъти - е няма сравнение вЕрвай ми....
Сакън....недей му казва, че ще стане мазало :lol: :lol: Па и от къде на къде сравняваш, със Шимано, Матрикс и Престън....те тия са на светлинни години от Филстар
Все си мисля аз, че "сянката" са я направили с някъв супер модерен и секретен материал и затуй така.
За "киселото грозде" не коментирам, 'щото......айде няма да коментирам
- Как говориш, след като нямаш мозък? - попита Дороти.
- Не знам - каза Плашилото - но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят."
Limanov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 326
Регистриран на: Пон Юни 30, 2008 1:22 pm
Местоположение: Варна

Re: Заслужава ли си Filstar Black Shadow Feeder?

Мнение от Limanov »

Filstar продават това което са си поръчали на китайския завод. Като искат да им ги направят с качествена бланка, дръжка, водачи и т.н. естествено че цената ще отиде на 300 лв. за пръчка. От друга страна имат и фидери по 40 лв. така че имат по нещо за всеки джоб.

Имам Black Shadow спининга който е с хубава бланка, FUJI водачи и т.н. и съм доволен щото същата пръчка на Daiwa, Shimano или друга японска марка ще е 500+ левчета

Друга българска марка нямаме за момента така че ако не друго може от патриотични чувства да си купуваме техните такъми :lol:
Аватар
chirusa_bg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7798
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 11:07 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Заслужава ли си Filstar Black Shadow Feeder?

Мнение от chirusa_bg »

Ааа не, нямало било друга марка ...

А моя фидер за 24лв с марка "Видракс"

Той е много по-български даже, искам да ти кажа, защото го водя да лови по чужбина и го хваща носталгия изразена в криворазбран патриотизъм.
- Но кое е това, което е тайна за улова на бабушка ? Тайна, която са знаели британците.
-Проста работа!!! Плувки 0.4-0.6 гр. ,основно влакно 0.10-0.08 и поводи 0.06.Оказа се че британците са имали поводи 0.04 , кука 26 и фуил вместо вердевас за стръв.
Slavi_82
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 427
Регистриран на: Нед Юни 27, 2010 3:48 pm

Re: Заслужава ли си Filstar Black Shadow Feeder?

Мнение от Slavi_82 »

Ми кво пък, за вас е гаден лош фидер ........... за мене е добър :)
Явно и за автора на темата е добър след като лови с с мулти фидера и иска мнение за 2-ри филстар .
Ta значи че сме поне 2-ма почитатели на марката :D A хейтърите са повече, понеже били филстар, и техните
китайци били по хубави от другите китайци :D Tва е като да сравняваме 2 вида черно обувки на кой са по
черни от на другия :D Та по темата shadow-а е почти в всеки един показател по добър от мулти фидера
всичко останало е въпрос на личен избор и финанси :) Но ако имаш 240-250 лв shadowa може да си го
намериш и да си ловиш с кеф,вместо да ставаш роб на английските марки
Аватар
bobigrig
новобранец
новобранец
Мнения: 64
Регистриран на: Пет Сеп 23, 2011 8:39 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Заслужава ли си Filstar Black Shadow Feeder?

Мнение от bobigrig »

Къде видя да съм написал, че е гаден???Просто пръчка с качество за 200 (нова!), далеч от качеството на топ моделите!Казвам това на база опита ми - 5-6 години съм съдия на състезанията по фидер - Джеди лига и Републиканско първенство - като такъв съм имал възможност да половя с пръчки на Дайва- Турнамент, Аирити, Гарболино - G-max, Шимано - всичко почти, Тубертини, Трабуко, Престън, Матрикс ...Пак казвам - да половя - т.е. Да видя как мята, как вади риба - а не да я потръскам в някой магазин!! Ти с какво сравняваш Филстара ???
http://laminat4you.alle.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
bobigrig
новобранец
новобранец
Мнения: 64
Регистриран на: Пет Сеп 23, 2011 8:39 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Заслужава ли си Filstar Black Shadow Feeder?

Мнение от bobigrig »

Между другото - имал съм и мултито на Филстар - също хубава пръчка за парите си, и да - блек шадоу е по-добър от нея :), чакам да кажеш с какво си ловил досега, за да правиш сравнения....
http://laminat4you.alle.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
bedo63
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 130
Регистриран на: Съб Апр 04, 2009 8:16 pm
Местоположение: пловдив

Re: Заслужава ли си Filstar Black Shadow Feeder?

Мнение от bedo63 »

в момента е в промоция 208лв
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на фидер”