Кой какъв мач използва...

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
Аватар
a4koy
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 151
Регистриран на: Нед Сеп 06, 2015 11:48 am

Re: Кой какъв мач използва...

Мнение от a4koy »

Незнам те са 13 14 водача мисля че към средата някъде,а аз искам да сменя целия ,защото е спукан и самоя обръч отвън,този металния.Да не падне пак.
Аватар
fozi073
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 429
Регистриран на: Сря Дек 26, 2012 6:39 pm

Re: Кой какъв мач използва...

Мнение от fozi073 »

MILO CANNA GOLD VALLEY TOLEDO CARP MKII MATCH От тук мога ли да си го поръчам ...........ако пък не какви са вариантите / никога не съм си поръчвал нещо от чужди сайтове :( /
Аватар
butnik
рибар фанатик
рибар фанатик
Мнения: 8262
Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 7:35 pm
Местоположение: Франкфурт на Майн
Обратна връзка:

Re: Кой какъв мач използва...

Мнение от butnik »

fozi073 написа:MILO CANNA GOLD VALLEY TOLEDO CARP MKII MATCH От тук мога ли да си го поръчам ...........ако пък не какви са вариантите / никога не съм си поръчвал нещо от чужди сайтове :( /
Moже да си го поръчаш,повече на ЛС.
Винаги прощавайте на враговете си-за тях няма нищо по-дразнещо от това.....
amstel
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Юни 28, 2016 4:52 pm

Re: Кой какъв мач използва...

Мнение от amstel »

Здравей,колега от къде си купил мача?
bushido1964
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 306
Регистриран на: Нед Юни 12, 2011 9:07 pm

Re: Кой какъв мач използва...

Мнение от bushido1964 »

От този сезон ползвам и Benzar Elit Match на 3.90м.,акция: параболик,кастинг:7-15гр.,тегло:175gr.
Чудесен мач в този ценови клас!
Аватар
adrian78vt
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 142
Регистриран на: Нед Окт 25, 2009 4:48 pm

Re: Кой какъв мач използва...

Мнение от adrian78vt »

От днес съм със черешката на FOCUS.
Аватар
topspin
фен клуб-скобар
Мнения: 2785
Регистриран на: Нед Юли 17, 2011 12:32 pm

Re: Кой какъв мач използва...

Мнение от topspin »

колеги дайте мнение за мач ,който да ползвам за река , и удачен ли е да замени болонезата за зимен риболов на изтичане ,ориентирал съм се към мачове с дължина от 4.50 до 5.10м , който ползва мач за такъв риболов моля да сподели
Аватар
SUPER MARIO
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 584
Регистриран на: Нед Мар 02, 2008 11:13 am

Re: Кой какъв мач използва...

Мнение от SUPER MARIO »

topspin написа:колеги дайте мнение за мач ,който да ползвам за река , и удачен ли е да замени болонезата за зимен риболов на изтичане ,ориентирал съм се към мачове с дължина от 4.50 до 5.10м , който ползва мач за такъв риболов моля да сподели
Удачен е разбира се....Аз никога не съм ловил с болонеза на река.. :lol: Според мен си потърси възможно най лекия мач, 4.20 - 4.50 около 150- 170 грама. И лека макара около и под 200 грама.Целия такъм трябва да е възможно най лекия...Мачовете на Drennan Acolyte Plus и ACOLYTE ULTRA са точно за тая цел ама и цената им е ... :D
Бързай бавно.
Аватар
pampasa
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1382
Регистриран на: Чет Сеп 13, 2007 2:32 pm
Местоположение: София

Re: Кой какъв мач използва...

Мнение от pampasa »

topspin написа:колеги дайте мнение за мач ,който да ползвам за река , и удачен ли е да замени болонезата за зимен риболов на изтичане ,ориентирал съм се към мачове с дължина от 4.50 до 5.10м , който ползва мач за такъв риболов моля да сподели
Здравей ,при температури над нулата - с мач може да се лови , като това е оправдано при риболов на едри риби - някак с мача контрола е по-лесен / нищо , че риболова с този тип въдици , се анатемосва от БГ -речните риболовци :lol: :lol: /.

Според мен ,това би свършило работа :

http://www.ribibg.com/shop/index.php?p= ... bgroup=322

от официалния вносител ,ще излезе около 200 лв.
Един ден , ще накарам България да се гордее с мен .......
miro253
фен клуб-скобар
Мнения: 1449
Регистриран на: Вто Окт 13, 2009 4:02 pm
Местоположение: София

Re: Кой какъв мач използва...

Мнение от miro253 »

А защо мача не може да се ползва при температури под нулата? Заради водачите ли е или има нещо друго?
Аватар
pampasa
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1382
Регистриран на: Чет Сеп 13, 2007 2:32 pm
Местоположение: София

Re: Кой какъв мач използва...

Мнение от pampasa »

miro253 написа:А защо мача не може да се ползва при температури под нулата? Заради водачите ли е или има нещо друго?
Може разбира се , но е неприятно - болонеза с дължина 5 м. има 8-9 водача , докато при мач 4.80 м. - са 17 бр. :idea:

Пролетно време , в долното течение на р.Искър , масово се лови и с мачове - но там условията са такива ,че се изтича на 2 м. от брега и се ловят Морунажи около и над 1 кг.

Англичаните / не че разбират от риболов / , ловят с авони и стикове по вътрешните си реки - при това доста успешно.

Ако не бях залитнал по спининга........................... евентуално ,можеше да напиша книга :lol: :lol: ...................относно нюансите , в речния риболов на мач :smt111
Един ден , ще накарам България да се гордее с мен .......
Аватар
SUPER MARIO
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 584
Регистриран на: Нед Мар 02, 2008 11:13 am

Re: Кой какъв мач използва...

Мнение от SUPER MARIO »

pampasa написа:Ако не бях залитнал по спининга........................... евентуално ,можеше да напиша книга :lol: :lol: ...................относно нюансите , в речния риболов на мач :smt111
И аз така.... :lol: :lol: :lol:
Бързай бавно.
miro253
фен клуб-скобар
Мнения: 1449
Регистриран на: Вто Окт 13, 2009 4:02 pm
Местоположение: София

Re: Кой какъв мач използва...

Мнение от miro253 »

Така ли става? Аз се чудя защо все повече започват да ми харесват спининговите макари, които ги слагам на мачовете и болонезите, а то било синдром :lol: .

п.п. Не е много по темата, но защо не вземете да "мъцнете" нещо за стиковете, че нещо, нищо няма в мрежата на прост български език. По-точно намерих само това viewtopic.php?t=35660, но не ми стана ясно монтажите като на бурето ли се правят или има някоя тънкост. Посочената темата съм я утрепал с моя въпрос дано не причиня това и на тази :lol: .
Аватар
topspin
фен клуб-скобар
Мнения: 2785
Регистриран на: Нед Юли 17, 2011 12:32 pm

Re: Кой какъв мач използва...

Мнение от topspin »

значи като цяло ,мача няма да върши работа за зимни условия ,като замръзнат 5-6 водача още на върховата секция и няма хвърляне
Аватар
butnik
рибар фанатик
рибар фанатик
Мнения: 8262
Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 7:35 pm
Местоположение: Франкфурт на Майн
Обратна връзка:

Re: Кой какъв мач използва...

Мнение от butnik »

На болонезата не замръзват ли
Винаги прощавайте на враговете си-за тях няма нищо по-дразнещо от това.....
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на мач”