Кой от кои ваглери е доволен и защо ?

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
Аватар
freako
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 146
Регистриран на: Пет Авг 28, 2015 10:48 am
Местоположение: Видин

Re: Кой от кои ваглери е доволен и защо ?

Мнение от freako »

Blu-то са топ. Craluso Pro Match Dart, пауновите Drennan и Browning
Мераклия да се научи на мач-риболов :fishing9:
Аватар
hanks
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 265
Регистриран на: Пет Дек 14, 2007 4:36 pm
Местоположение: Ябланица

Re: Кой от кои ваглери е доволен и защо ?

Мнение от hanks »

Онзи ден заприходих един кралусо хелио и един ваглер слайдер на Гарболино,но все не остава време да ги тествам.Кралусото определено ми харесват най вече заради здравината им.
Аватар
Ачо ♣
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5826
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 10:45 pm

Re: Кой от кои ваглери е доволен и защо ?

Мнение от Ачо ♣ »

SERIE WALTER WORLD CHAMPION MATCH - също са прилични ваглери !
ваглер.jpg
ваглер.jpg (16.48 KiB) Преглеждано 4224 пъти
Не можеш да отложиш неизбежното. Защото рано, или късно стигаш до мястото, където неизбежното просто седи и чака.!!!
Аватар
freako
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 146
Регистриран на: Пет Авг 28, 2015 10:48 am
Местоположение: Видин

Re: Кой от кои ваглери е доволен и защо ?

Мнение от freako »

hanks написа:Онзи ден заприходих един кралусо хелио и един ваглер слайдер на Гарболино,но все не остава време да ги тествам.Кралусото определено ми харесват най вече заради здравината им.
Къде ги продават тия гарболинота, не ми е попадал такъв?!
Мераклия да се научи на мач-риболов :fishing9:
Dusty_Kid
новобранец
новобранец
Мнения: 13
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2012 3:40 pm

Re: Кой от кои ваглери е доволен и защо ?

Мнение от Dusty_Kid »

Ачо ♣ написа:SERIE WALTER WORLD CHAMPION MATCH - също са прилични ваглери !
ваглер.jpg
Бая видеа изгледах на чичо Валтер няма спор,че ваглера ще да бъде кадърен.Има едно обаче в последните клипове на Белополски имаше един за избор на ваглер,та именно там ми се видя въпросния ваглер с обелена боя точно над главата,което провокира доста мисли в моята глава.Та и за това по горе питах ако има собственици на въпросните ваглери да изкажат мнения.Сезона е открит много риби колеги живи и здрави :fishing10:
Аватар
Ачо ♣
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5826
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 10:45 pm

Re: Кой от кои ваглери е доволен и защо ?

Мнение от Ачо ♣ »

Dusty_Kid написа:........... да споделят мнения относно чуствителност,летеж,издръжливост,.........
Ползвал съм го два сезона интензивно, за сега добре се държи, но със сигурност с времето ще започне да се люпи и напуква покритието му, макар че уж е с няколко слоя качествено покритие!? Иначе добре "лети" , прецизен е , с много голяма чувствителност.

Ама нищо не е вечно! :)
Не можеш да отложиш неизбежното. Защото рано, или късно стигаш до мястото, където неизбежното просто седи и чака.!!!
Dusty_Kid
новобранец
новобранец
Мнения: 13
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2012 3:40 pm

Re: Кой от кои ваглери е доволен и защо ?

Мнение от Dusty_Kid »

Ачо ♣ написа:
Dusty_Kid написа:........... да споделят мнения относно чуствителност,летеж,издръжливост,.........
Ползвал съм го два сезона интензивно, за сега добре се държи, но със сигурност с времето ще започне да се люпи и напуква покритието му, макар че уж е с няколко слоя качествено покритие!? Иначе добре "лети" , прецизен е , с много голяма чувствителност.

Ама нищо не е вечно! :)
Голямо благодаря Ачо жив и здрав и много слука :fishing6:
KOSIO669
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 335
Регистриран на: Съб Май 11, 2013 4:47 pm

Re: Кой от кои ваглери е доволен и защо ?

Мнение от KOSIO669 »

Имам ваглери на почти всички марки, преди и аз ползвах Карлусото поради здравината им(жал ми е като гледам другите как ми се съсипват дори и от стоене), но вече започнаха да ме дразнят ужасно тези пластмасари. Сега ползвам основно Колмик и съм много доволен.
Аватар
hanks
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 265
Регистриран на: Пет Дек 14, 2007 4:36 pm
Местоположение: Ябланица

Re: Кой от кои ваглери е доволен и защо ?

Мнение от hanks »

freako написа:
hanks написа:Онзи ден заприходих един кралусо хелио и един ваглер слайдер на Гарболино,но все не остава време да ги тествам.Кралусото определено ми харесват най вече заради здравината им.
Къде ги продават тия гарболинота, не ми е попадал такъв?!
Купих го от един магазин в Ловеч.
KOSIO669
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 335
Регистриран на: Съб Май 11, 2013 4:47 pm

Re: Кой от кои ваглери е доволен и защо ?

Мнение от KOSIO669 »

Dusty_Kid написа:
Ачо ♣ написа:SERIE WALTER WORLD CHAMPION MATCH - също са прилични ваглери !
ваглер.jpg
Бая видеа изгледах на чичо Валтер няма спор,че ваглера ще да бъде кадърен.Има едно обаче в последните клипове на Белополски имаше един за избор на ваглер,та именно там ми се видя въпросния ваглер с обелена боя точно над главата,което провокира доста мисли в моята глава.Та и за това по горе питах ако има собственици на въпросните ваглери да изкажат мнения.Сезона е открит много риби колеги живи и здрави :fishing10:
Сега видях въпроса.......ваглерите са прилични, но има какво да се желае. Не са ми се обелили или напукали ( както става с Exner ultimate например последния риболов за 6 часа 2 цъфнаха като рози, казвам го защото имат нещо общо според мен с Валтер) Ако махнеш всички шайби не лети добре и не постига голяма дистанция, което за мен е голям проблем. От към чувствителност нямам забележки, даже ми се струват добре. За платики и дребни риби тези с карбоновите антени ми допадат повече от тези с перата. Харесва ми, че края на ваглера е направен така че да се ползват различни видове антени (дебели или тънки) което го прави функционален за любителски риболов на непознат водоем. Накрайника който го прави слайдер също е плюс може би. Като обобщение, за мен лично в този ценови клас има доста по-добри ваглери.
Аватар
freako
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 146
Регистриран на: Пет Авг 28, 2015 10:48 am
Местоположение: Видин

Re: Кой от кои ваглери е доволен и защо ?

Мнение от freako »

Някой може ли да сподели инфо за ваглерите VGT? Някъде в страната ги правели, но вече не намирам наличност от този модел https://ribi-abv.bg/%D0%B2%D0%B0%D0%B3% ... D-pid=2004
Мераклия да се научи на мач-риболов :fishing9:
Lecho
новобранец
новобранец
Мнения: 77
Регистриран на: Сря Юли 06, 2011 4:32 pm
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Кой от кои ваглери е доволен и защо ?

Мнение от Lecho »

Добър ден,
мисля, че се произвеждат в Нова Загора, а фирмата е Мочков

http://www.mochkov.com/default.aspx/mat ... /itemid=44

MIM-IVAN MOCHKOV

Str. "14 january" No.7
8900 Nova Zagora
Bulgaria
Tel: +359 457 63053
Fax: +359 457 66708
e-mail: office@mochkov.com
Алекси Николов

ЕЛКО ЕООД
електроинструменти -Makita, Festool, Laserliner
http://www.elko.bg" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
freako
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 146
Регистриран на: Пет Авг 28, 2015 10:48 am
Местоположение: Видин

Re: Кой от кои ваглери е доволен и защо ?

Мнение от freako »

Мерси, писах им пък да видиме.
Мераклия да се научи на мач-риболов :fishing9:
ivanski13
новобранец
новобранец
Мнения: 25
Регистриран на: Съб Авг 31, 2013 2:36 pm

Re: Кой от кои ваглери е доволен и защо ?

Мнение от ivanski13 »

KOSIO669 написа:
Dusty_Kid написа:
Ачо ♣ написа:SERIE WALTER WORLD CHAMPION MATCH - също са прилични ваглери !
ваглер.jpg
Бая видеа изгледах на чичо Валтер няма спор,че ваглера ще да бъде кадърен.Има едно обаче в последните клипове на Белополски имаше един за избор на ваглер,та именно там ми се видя въпросния ваглер с обелена боя точно над главата,което провокира доста мисли в моята глава.Та и за това по горе питах ако има собственици на въпросните ваглери да изкажат мнения.Сезона е открит много риби колеги живи и здрави :fishing10:
Сега видях въпроса.......ваглерите са прилични, но има какво да се желае. Не са ми се обелили или напукали ( както става с Exner ultimate например последния риболов за 6 часа 2 цъфнаха като рози, казвам го защото имат нещо общо според мен с Валтер) Ако махнеш всички шайби не лети добре и не постига голяма дистанция, което за мен е голям проблем. От към чувствителност нямам забележки, даже ми се струват добре. За платики и дребни риби тези с карбоновите антени ми допадат повече от тези с перата. Харесва ми, че края на ваглера е направен така че да се ползват различни видове антени (дебели или тънки) което го прави функционален за любителски риболов на непознат водоем. Накрайника който го прави слайдер също е плюс може би. Като обобщение, за мен лично в този ценови клас има доста по-добри ваглери.
В този ценови клас кои са по-добри ваглери???
KOSIO669
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 335
Регистриран на: Съб Май 11, 2013 4:47 pm

Re: Кой от кои ваглери е доволен и защо ?

Мнение от KOSIO669 »

В този ценови клас кои са по-добри ваглери???[/quote]

Colmic, Sensas, Maver, дори Trabucco и Browning. Много обширна тема е, защото има много модели от тези марки. По-нагоре в темата съм написал какво предпочитам да ползвам. Единственото хубаво на Валтер е, че тази седмица скъсах 4 :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на мач”