Нов мач-ENERGO TEAM - BENZAR ELITE MATCH 4.20м

Модератор: Paublo_Eskobar

Публикувай отговор
Аватар
Венелин Радушев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1026
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 6:37 pm
Местоположение: Силистра

Re: Нов мач-ENERGO TEAM - BENZAR ELITE MATCH 4.20м

Мнение от Венелин Радушев »

Port_Royal написа:Е пак съм познал,че има разлика в бланката,даже и конеца на водачите е друг. :) Та си помислих да не би да са пуснали нова серия на Бензара,но се оказа че не така.На калъфа на Бензара не пишеше че е произведен в Китай :P :rolleyes:
Е щом конеца е друг и на калъфа не пише, че е китайсти - 100 % е японски, да знаеш.... Това, че са като близнаци и с еднакви параметри нищо не значи, щом на калъфа не пише....
"Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения."
Аватар
Port_Royal
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 674
Регистриран на: Нед Апр 21, 2013 4:20 pm

Re: Нов мач-ENERGO TEAM - BENZAR ELITE MATCH 4.20м

Мнение от Port_Royal »

Венелин Радушев написа: Е щом конеца е друг и на калъфа не пише, че е китайсти - 100 % е японски, да знаеш.... Това, че са като близнаци и с еднакви параметри нищо не значи, щом на калъфа не пише....
Колега ако си докосвал и ловил Бензар Елит Мач,може да пишеш по темата,но ако не си не драскай глупости в темата ми,моля!Омръзна ми да споря за простотии написани от колеги във форума,които първо не за запознати с темата и после само мъдри тъпотии им раждат главите. :lol: :) :) :rolleyes: :shock: :lol:
Бъди себе си, доверявай се на вълшебството, следвай сърцето си, мечтай по много и се забавлявай!
Аватар
Венелин Радушев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1026
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 6:37 pm
Местоположение: Силистра

Re: Нов мач-ENERGO TEAM - BENZAR ELITE MATCH 4.20м

Мнение от Венелин Радушев »

Port_Royal написа: Колега ако си докосвал и ловил Бензар Елит Мач,може да пишеш по темата,но ако не си не драскай глупости в темата ми,моля!Омръзна ми да споря за простотии написани от колеги във форума,които първо не за запознати с темата и после само мъдри тъпотии им раждат главите. :lol: :) :) :rolleyes: :shock: :lol:
И сляп да си, би трябвало да видиш, че двата мача са еднакви, визуално, акция, транспортна дължина, брой водачи. Това, че лака на единия бил син а на другия червен, пък какво пишело на калъфа. Замисли се на кого му ражда тъпотии главата. Факт е -преебал си се, явно същата въдица се намира и на половин цена, приеми го, надживей го, продължи напред.... Не ми е работа дати оспамвам темата, просто дивият ти ентусиазъм ме провокира.... Еуфорията на първият мач?
Дали ми ражда само тъпотии главата, четох ти мненията в форума, никакви признаци, че твоята на свой ред някога нещо е раждала, та да те взема насериозно.
Иначе мачлето изглежда добре, особено като за 60 лева си е пушка, да си ги ползвате със здраве!
"Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения."
Аватар
Bigmarlin
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2251
Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 2:06 pm
Местоположение: Плевен

Re: Нов мач-ENERGO TEAM - BENZAR ELITE MATCH 4.20м

Мнение от Bigmarlin »

Чак за преебаване не знам дали става въпрос ,шото все пак са минали повече от две години от поста на колегата,което не е малко.То е така в живота и с много други покупки.В момента на закупуването на нещо,вече излизат нови модели ,с други цени и така....
Аватар
Port_Royal
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 674
Регистриран на: Нед Апр 21, 2013 4:20 pm

Re: Нов мач-ENERGO TEAM - BENZAR ELITE MATCH 4.20м

Мнение от Port_Royal »

Поредния голям разбирач във форума.И след като не си докосвал Бензара и нямаш наблюдение за мача,продължаваш да спамиш в темата с мнения.Визуално може да си приличат,а на практика да нямат нищо общо,като има доста фактори,които влияят за това при производството на дадена марка пръчки.Най-главният е какви материали се влагат в изработката на дадената марка и от там се определя пазарната цена Г-н Разбирач.Нали се сещаш,че не може за изработката на дадената марка да се вложат качествени материали и след това да се продава на по-ниска или половин цена.Така,че въобще не съм се преебал,както си го написал и никога не съм съжалявал,че съм си купил Бензара.И една молба съм МОДЕРАТОРИТЕ,мненията които не са свързани по темата да бъдат преместени в нова тема!
Бъди себе си, доверявай се на вълшебството, следвай сърцето си, мечтай по много и се забавлявай!
Аватар
Венелин Радушев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1026
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 6:37 pm
Местоположение: Силистра

Re: Нов мач-ENERGO TEAM - BENZAR ELITE MATCH 4.20м

Мнение от Венелин Радушев »

Port_Royal написа:Поредния голям разбирач във форума.И след като не си докосвал Бензара и нямаш наблюдение за мача,продължаваш да спамиш в темата с мнения.Визуално може да си приличат,а на практика да нямат нищо общо,като има доста фактори,които влияят за това при производството на дадена марка пръчки.Най-главният е какви материали се влагат в изработката на дадената марка и от там се определя пазарната цена Г-н Разбирач.Нали се сещаш,че не може за изработката на дадената марка да се вложат качествени материали и след това да се продава на по-ниска или половин цена.Така,че въобще не съм се преебал,както си го написал и никога не съм съжалявал,че съм си купил Бензара.И една молба съм МОДЕРАТОРИТЕ,мненията които не са свързани по темата да бъдат преместени в нова тема!
Тук е въпроса, да те подпитам - ти докосвал ли си Master Match на Baracuda и как точно разбра, че нямат нищо общо? Звездите ти го говорят? Казваш Бензара, с някакво фанатично въодушевление... Ок, мачът явно си има екстри, дръжка изцяло от корк, малко късичка, но ти не си дозрял още да го забележиш това, футуристичен макародържач, приемливо тегло, бланката е малко дебеличка, но така е с евтините мачове. Изглежда повече от приличен за парите си и сериозна алтернатива в "до 150 лева", но нищо повече. Стъпи на земята, ако мразя нещо повече от идиот, това е екзалтиран идиот.
"Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения."
Аватар
Port_Royal
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 674
Регистриран на: Нед Апр 21, 2013 4:20 pm

Re: Нов мач-ENERGO TEAM - BENZAR ELITE MATCH 4.20м

Мнение от Port_Royal »

Идиотите са мъдро творение на природата, което дава право на глупаците да се мислят за хитри.
Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Бъди себе си, доверявай се на вълшебството, следвай сърцето си, мечтай по много и се забавлявай!
Аватар
Венелин Радушев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1026
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 6:37 pm
Местоположение: Силистра

Re: Нов мач-ENERGO TEAM - BENZAR ELITE MATCH 4.20м

Мнение от Венелин Радушев »

Можем да се ровим за лафчета в нета до довечера, които обаче не са доводи и с нищо не променят фактите.
"Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения."
Аватар
conan
новобранец
новобранец
Мнения: 40
Регистриран на: Сря Юни 22, 2011 6:08 am
Местоположение: Ески Зара

Re: Нов мач-ENERGO TEAM - BENZAR ELITE MATCH 4.20м

Мнение от conan »

Доста сериозна дискусия се е заформила.....
Колеги не съм целял да предизвиквам спорове с пускането на снимките на баракудата, напротив - исках да споделя, за тези които не им се инвестира много пари в тъкъми, нали все пак за това са форумите, да се споделя опит и информация.
Пазара е залят от маркетингови продукти, които се правят в Китай като private label( на ишлеме на български) т.е. фирмите Х,Y,Z и др. отиват при жултурковците и си поръчват продукти от каталога на съответния завод(това може би не трябваше да го пиша, едва ли е тайна за някой) под собствена търговска марка.
Според мен същата е ситуацията и с Баракуда и с Енерго тийм, конкретно с Мастер мача и Бензара, не че и много от "марковите" фирми не правят така.
Всичко друго е добра реклама и маркетингови похвати за омайване на купувачите.
Аз отдавна съм се абстрахирал какво марка пише на изделието,важното е това което купувам да е с добро съотношение цена/качество,..... имам няколко пръчки на Баракуда и за мен се представят повече от добре, още повече като знам за какви смешни пари съм ги купил.
Нека всеки да лови с каквото му харесва и както му харесва, нека да запазим добрия тон. Поздрави.:drinkers:
Korekom
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 156
Регистриран на: Съб Юли 26, 2014 5:50 pm

Re: Нов мач-ENERGO TEAM - BENZAR ELITE MATCH 4.20м

Мнение от Korekom »

Този модел Баракуда ми изскочи като реклама на фейсбука - абонирах се на страницата на FL, дори се помислих, че е FL продукт.
В моите очи изглежда много примамливо - 215 грама и много фина изглежда! Ловя щото с едни сопи тежат си а хващам все дребна риба а и имам няколко леки макарички, които ще му ходят!
Сподели впечатления (дано са добри!) и да заръчвам една такава!
Аватар
conan
новобранец
новобранец
Мнения: 40
Регистриран на: Сря Юни 22, 2011 6:08 am
Местоположение: Ески Зара

Re: Нов мач-ENERGO TEAM - BENZAR ELITE MATCH 4.20м

Мнение от conan »

Korekom написа:Този модел Баракуда ми изскочи като реклама на фейсбука - абонирах се на страницата на FL, дори се помислих, че е FL продукт.
В моите очи изглежда много примамливо - 215 грама и много фина изглежда! Ловя щото с едни сопи тежат си а хващам все дребна риба а и имам няколко леки макарички, които ще му ходят!
Сподели впечатления (дано са добри!) и да заръчвам една такава!
Непременно, другата седмица се каня да я сефтосам и ще напиша как се е представила.
fishmanzzz
новобранец
новобранец
Мнения: 76
Регистриран на: Вто Фев 05, 2013 12:21 pm

Re: Нов мач-ENERGO TEAM - BENZAR ELITE MATCH 4.20м

Мнение от fishmanzzz »

conan написа:
Korekom написа:Този модел Баракуда ми изскочи като реклама на фейсбука - абонирах се на страницата на FL, дори се помислих, че е FL продукт.
В моите очи изглежда много примамливо - 215 грама и много фина изглежда! Ловя щото с едни сопи тежат си а хващам все дребна риба а и имам няколко леки макарички, които ще му ходят!
Сподели впечатления (дано са добри!) и да заръчвам една такава!
Непременно, другата седмица се каня да я сефтосам и ще напиша как се е представила.
От къде я поръча и колко ти излезна че и аз съм и хвърлил око
Korekom
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 156
Регистриран на: Съб Юли 26, 2014 5:50 pm

Re: Нов мач-ENERGO TEAM - BENZAR ELITE MATCH 4.20м

Мнение от Korekom »

@conan - какво стана с обещаното инфо? Доволен ли си от пръчката?
Аватар
conan
новобранец
новобранец
Мнения: 40
Регистриран на: Сря Юни 22, 2011 6:08 am
Местоположение: Ески Зара

Re: Нов мач-ENERGO TEAM - BENZAR ELITE MATCH 4.20м

Мнение от conan »

Извинявайте, че се забавих с инфото, ама напоследък нещо не ми остава вечер време да влезна във форума. Пръчката се представя чудесно, параболичен строй, с лекота хвърля малки ваглери на прилично разстояние и най малкато рибе хваното с нея имаш усещането, че няколко пъти по голямо.
Аз лично съм супер доволен от нея, за 60 лв. е близко до подарък, купих я от колегата Сапуна.
Идеална пръчка за тези, които не им пука каква е лепенката на въдицата.
Аватар
bulmont
новобранец
новобранец
Мнения: 14
Регистриран на: Сря Фев 23, 2011 1:19 pm
Местоположение: Sofia

Re: Нов мач-ENERGO TEAM - BENZAR ELITE MATCH 4.20м

Мнение от bulmont »

http://www.bulit2000.com/energo-team-benzar-elite-match" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на мач”