Sensas става ли за нещо ?

Модератор: Paublo_Eskobar

carov
новобранец
новобранец
Мнения: 25
Регистриран на: Сря Сеп 30, 2015 8:18 pm

Sensas става ли за нещо ?

Мнение от carov »

Искам да попитам за тази въдица Sensas Crazy Classic 3.90м дали някои е виждал или ловил с нея и дали марката сенсас заслужава ли си ?
Прикачени файлове
mach-sensas-crazy-classic-3-90m--23356-980x980_0.jpg
mach-sensas-crazy-classic-3-90m--23356-980x980_0.jpg (67.81 KiB) Преглеждано 2047 пъти
SuperMario45
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 177
Регистриран на: Вто Авг 13, 2013 2:26 pm

Re: Sensas става ли за нещо ?

Мнение от SuperMario45 »

Марката си заслужава и то много. Не малко професионалисти са с техни продуките. Въпросния мач дали е добър - това вече е друго.
Аватар
fozi073
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 430
Регистриран на: Сря Дек 26, 2012 6:39 pm

Re: Sensas става ли за нещо ?

Мнение от fozi073 »

Отдавна имам визуални симпатии към този мач , но жалко е че не намирам никакви мнения в нета за него . Поради тази причина все още не съм се престрашил да си го поръчам. :(
Аватар
ILEGAL
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 298
Регистриран на: Съб Юли 06, 2013 8:28 pm

Re: Sensas става ли за нещо ?

Мнение от ILEGAL »

Закъснял съм с отговра и то немалко (съжалявам, просто като отварям форума преглеждам две-три теми и излизам). Та, имам го мача, доста съм доволен от него, много добър строй, прогресивна акция, с правилните влакна и макара прави дистанция без усилие дори и с по- леки ваглери, държи се добре като вади даже и трофей (богровски амур 9 кила без проблем :fishing6: ), но и малка риба да закачиш, кефа е на макс :idea: Въобще, в този ценови клас едва ли ще намериш нещо по- добро, така че ако не си взел друг, вземай този смело :fishing12:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на мач”