Mitchel avosed 4 1000 gold

Модератор: Paublo_Eskobar

valko_19
новобранец
новобранец
Мнения: 4
Регистриран на: Вто Яну 04, 2011 7:27 pm

Mitchel avosed 4 1000 gold

Мнение от valko_19 »

Привет на всички.Моля за съвет относно макара Mitchel avosed 4 1000 gold.
Подходяща ли е за мач риболов. Аз съм любител и ще я използвам на язовири за миролюбиви риби.Тоягата ми е shimano alivio 3.90m 5-20gr.
С поздрави.
Аватар
a4koy
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 151
Регистриран на: Нед Сеп 06, 2015 11:48 am

Re: Mitchel avosed 4 1000 gold

Мнение от a4koy »

Супер е макарето,ще ти върши добра работа.
SuperMario45
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 177
Регистриран на: Вто Авг 13, 2013 2:26 pm

Re: Mitchel avosed 4 1000 gold

Мнение от SuperMario45 »

Колега valko_19 - ако правилно съм видял, цената е около 80 лв. За тези пари има доста добри макари и то мачови. Пък ако решиш да отделиш още 20 лв, бих те посъветвал да вземеш Drennan Series 7 Float :))) Но пък за 100 лв вероятно ще изскочат още предложения. Нека по-вещите да се изкажат. Но последното ми мнение е че въпросния Mitchell не става за мачов риболов.
Аватар
icefire
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 385
Регистриран на: Чет Апр 26, 2012 9:11 am
Местоположение: София

Re: Mitchel avosed 4 1000 gold

Мнение от icefire »

Пич , аз незнам какво да ти препоръчам .... Но със сигурност мога да ти кажа да не си купуваш нищо на което пише Мичел !
Никой не полудява толкова бързо като абсолютно нормалният човек ...
Животът е навик , от който се отвиква много трудно ...
Terry Pratchett
valko_19
новобранец
новобранец
Мнения: 4
Регистриран на: Вто Яну 04, 2011 7:27 pm

Re: Mitchel avosed 4 1000 gold

Мнение от valko_19 »

Благодаря за препоръките колеги.
Аватар
isavkov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 300
Регистриран на: Вто Дек 01, 2015 10:57 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Mitchel avosed 4 1000 gold

Мнение от isavkov »

icefire написа:Пич , аз незнам какво да ти препоръчам .... Но със сигурност мога да ти кажа да не си купуваш нищо на което пише Мичел !
Това пък защо??? :shock: :shock:
Във форума всички мятат по километър дистанции, хващат по 100 килограмови риби и са ултра-шампиони...
Аватар
icefire
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 385
Регистриран на: Чет Апр 26, 2012 9:11 am
Местоположение: София

Re: Mitchel avosed 4 1000 gold

Мнение от icefire »

isavkov написа:
icefire написа:Пич , аз незнам какво да ти препоръчам .... Но със сигурност мога да ти кажа да не си купуваш нищо на което пише Мичел !
Това пък защо??? :shock: :shock:
Ами това е защото искам да предпазя хората от грешката която направих аз самият !
До преди 3 години съм купувал доста неща от тази марка , въдици, макари, влакна, разни консумативи ... неща по-скъпи от моделът който споменава колегата , даже едната макара е ТОП моделът на марката .. И като цяло съм разочарован от тези продукти ...
"неръждаемите" лагери които били устойчиви на солена вода се скапват ... разни други неща се чупят .. и така , аз лично не съм доволен!
Да не говориме и колко са "дървени" .... Но това е лично мое мнение с което не желая да ангажирам никого .. може вината да е в мен и да съм прекалил с експлатацията .... Като цяло сме жертви и част от "потребителското " общество ... Брандове като Мичел , Абу Гарсия , Шекспир не са това което са били някога , сега са част от големия концерн Пюр Фишинг заводите им са в Китай (то вече всичко се прави там)... но пък марка като Пен също е на този концерн , гледам някой колеги доста ги хвалят ... Всичко е въпрос на лично виждане ....
Никой не полудява толкова бързо като абсолютно нормалният човек ...
Животът е навик , от който се отвиква много трудно ...
Terry Pratchett
cibara96
новобранец
новобранец
Мнения: 22
Регистриран на: Нед Мар 13, 2016 11:42 am

Re: Mitchel avosed 4 1000 gold

Мнение от cibara96 »

Здравей те :) Аз лично предпочитам ако ще се дават кинти за нещо поне да е това което ще ти върши работа. Аз сам с Shimano EXAGE 3000 MRC High Speed повечко пари е но да ви кажа си ги заслужава :) нее не гаранция че няма и тя да се счупи :D :D
Аватар
isavkov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 300
Регистриран на: Вто Дек 01, 2015 10:57 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Mitchel avosed 4 1000 gold

Мнение от isavkov »

Е хубаво де, ясно ми е че при теб се е случило това, но примерно аз също имам продукти на Мичел и нямам никакив проблеми с тях.
icefire написа:
isavkov написа:
icefire написа:Пич , аз незнам какво да ти препоръчам .... Но със сигурност мога да ти кажа да не си купуваш нищо на което пише Мичел !
Това пък защо??? :shock: :shock:
Ами това е защото искам да предпазя хората от грешката която направих аз самият !
До преди 3 години съм купувал доста неща от тази марка , въдици, макари, влакна, разни консумативи ... неща по-скъпи от моделът който споменава колегата , даже едната макара е ТОП моделът на марката .. И като цяло съм разочарован от тези продукти ...
"неръждаемите" лагери които били устойчиви на солена вода се скапват ... разни други неща се чупят .. и така , аз лично не съм доволен!
Да не говориме и колко са "дървени" .... Но това е лично мое мнение с което не желая да ангажирам никого .. може вината да е в мен и да съм прекалил с експлатацията .... Като цяло сме жертви и част от "потребителското " общество ... Брандове като Мичел , Абу Гарсия , Шекспир не са това което са били някога , сега са част от големия концерн Пюр Фишинг заводите им са в Китай (то вече всичко се прави там)... но пък марка като Пен също е на този концерн , гледам някой колеги доста ги хвалят ... Всичко е въпрос на лично виждане ....
Във форума всички мятат по километър дистанции, хващат по 100 килограмови риби и са ултра-шампиони...
Аватар
a4koy
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 151
Регистриран на: Нед Сеп 06, 2015 11:48 am

Re: Mitchel avosed 4 1000 gold

Мнение от a4koy »

cibara96 написа:Здравей те :) Аз лично предпочитам ако ще се дават кинти за нещо поне да е това което ще ти върши работа. Аз сам с Shimano EXAGE 3000 MRC High Speed повечко пари е но да ви кажа си ги заслужава :) нее не гаранция че няма и тя да се счупи :D :D
И ги има на цена 80-90лв 2ра ръка,което е по-добре от нов "боклук"
valko_19
новобранец
новобранец
Мнения: 4
Регистриран на: Вто Яну 04, 2011 7:27 pm

Re: Mitchel avosed 4 1000 gold

Мнение от valko_19 »

Здравейте.Аз мисля че няма голямо значение че е правят в китай,защото много големи концерни са си иместили производството там.А относно макарата повече ме интресува възможностите и кат технически характеристики тегло,предавателно отношение,лагери спрямо други модели в този ценови диапазон.
Аватар
a4koy
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 151
Регистриран на: Нед Сеп 06, 2015 11:48 am

Re: Mitchel avosed 4 1000 gold

Мнение от a4koy »

8 лагера, 5,4:1 пр число,220 грама...от тук натам ти си правиш сравнение с моделите които си решил.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на мач”