Мач

Модератор: Paublo_Eskobar

sandoke
новобранец
новобранец
Мнения: 18
Регистриран на: Сря Апр 13, 2016 12:24 pm

Re: Мач

Мнение от sandoke »

Благодаря колега а някакъв конкретен модел на трабуко можеш ли да ми препоръчаш
unn0rmall
новобранец
новобранец
Мнения: 43
Регистриран на: Нед Апр 03, 2016 5:49 pm

Re: Мач

Мнение от unn0rmall »

мога естествено ето : http://www.tomaxshop.com/catalog/trabuc ... -2751.html, ама все пак разгледай и другите трабукота в този сайт
sandoke
новобранец
новобранец
Мнения: 18
Регистриран на: Сря Апр 13, 2016 12:24 pm

Re: Мач

Мнение от sandoke »

а може ли някой да ми каже дали има някакви впечатления от въпросното трабуко което ми е препоръчал колегата в гоният пост
trabuco PRECISION MATCH PLUS 25gr. 3.90m.
unn0rmall
новобранец
новобранец
Мнения: 43
Регистриран на: Нед Апр 03, 2016 5:49 pm

Re: Мач

Мнение от unn0rmall »

Впечатленията на всеки са различни, отиди някъде където го има и го разклати огледай го и ще разбереш сам. В рибите и такъми ги имаше преди сега не знам. Минал съм по тоя избор отдавна и тия две марки и конкретно модели а най добрите за тази цена. Само макарата ти е малко тежка за него трябва да е 3000 принципно. Иначе пръчката е с прогресивен строй, перфектна акция като за един мач само и много лека, само трабуко правят толкова леки и добри прътове в тоя клас, както и тубертини но по рядко. Другия вариант е да минеш на някой филстар, което за мен не си струва. Иначе дайви и шиманота и колмици и тем подобни за тая цена въобще не ги гледай, не струват. Това е.
sandoke
новобранец
новобранец
Мнения: 18
Регистриран на: Сря Апр 13, 2016 12:24 pm

Re: Мач

Мнение от sandoke »

колеги да ви кажа че прекратявам търсенето защото след дълги размисли се уредих с tubertini eclipse waggler match(пръчката ми се струва страхотна и се надявам да не съм сбъркал с избора) от обява на колега във форума.И искам да благодаря на miro 253 който ми каза за тази обява.
miro253
фен клуб-скобар
Мнения: 1449
Регистриран на: Вто Окт 13, 2009 4:02 pm
Местоположение: София

Re: Мач

Мнение от miro253 »

Със здраве да го ползваш. Не исках да пиша повече за него да не излезе нещо като реклама или, че натискам да го купиш, защото, колегата който го продаваше не го познавам. Мога да ти кажа, че в сравнение с изписаните модели в темата е най-доброто - просто е в другия ценови клас. Разликата най-вече е в качеството на карбона. Хайде наслука и да се похвалиш като го пробваш.
sandoke
новобранец
новобранец
Мнения: 18
Регистриран на: Сря Апр 13, 2016 12:24 pm

Re: Мач

Мнение от sandoke »

Благодаря колега!!!Задължително ще напиша какви са ми впечатленията в най скоро време защото ще ходя до Гърция а се нявам и да успея и да уловя нещо прилично
sandoke
новобранец
новобранец
Мнения: 18
Регистриран на: Сря Апр 13, 2016 12:24 pm

Re: Мач

Мнение от sandoke »

Искам да кажа че мача е супер.Извадих с него няколко шарана между 2 и 3 килограма и е голям кеф само дето макарата ми е малко тежичка ама това не е болка за умиране
dancho74
новобранец
новобранец
Мнения: 58
Регистриран на: Чет Яну 15, 2009 6:57 pm

Re: Мач

Мнение от dancho74 »

tubertini xenia 4.20 5-15 195gr
sandoke
новобранец
новобранец
Мнения: 18
Регистриран на: Сря Апр 13, 2016 12:24 pm

Re: Мач

Мнение от sandoke »

Не tubertini eclipse wagler 8-25 4.2
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на мач”