Мач Shimano

Модератор: Paublo_Eskobar

Abu Garcia
новобранец
новобранец
Мнения: 72
Регистриран на: Чет Яну 31, 2013 9:18 pm

Мач Shimano

Мнение от Abu Garcia »

Здравейте колеги някой може ли да даде отзиви за този мач http://riboco.com/index.php?mod=product&show=3252&click тъй като доста въдици изгледах тази най ми допадна като визия марка и цена но друг е въпроса какво се крие зад всичко това :)) )
Аватар
garfield_90
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 402
Регистриран на: Вто Апр 24, 2012 9:26 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Мач Shimano

Мнение от garfield_90 »

Оооо определено ще я следя тази тема. И аз съм се насочил към този моде само дето го искам да е телемач.
miro253
фен клуб-скобар
Мнения: 1449
Регистриран на: Вто Окт 13, 2009 4:02 pm
Местоположение: София

Re: Мач Shimano

Мнение от miro253 »

Abu Garcia написа:Здравейте колеги някой може ли да даде отзиви за този мач http://riboco.com/index.php?mod=product&show=3252&click тъй като доста въдици изгледах тази най ми допадна като визия марка и цена но друг е въпроса какво се крие зад всичко това :)) )

Ами аз не съм го пипал, но със сигурност може да се каже, че се крие въдица от най-ниския клас на Шимано. Аз лично за тези пари бих си купил мач на по-нереномирана марка, но във среден или даже висок клас например на Филстар, Фокус има и други. Другия вариант е мач втора употреба, но по-класен. Не за първи път сме разисквали темата маркова въдица от ниския клас или китаец, но изпипан. Аз лично клоня към второто. Успех.
Abu Garcia
новобранец
новобранец
Мнения: 72
Регистриран на: Чет Яну 31, 2013 9:18 pm

Re: Мач Shimano

Мнение от Abu Garcia »

Втора ръка не по принцип съм се насочил към това Шимано но ако не е много стока в краен случай мисля да си взема Шимано аернос гледах някъде го имаше за 220лв
Аватар
garfield_90
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 402
Регистриран на: Вто Апр 24, 2012 9:26 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Мач Shimano

Мнение от garfield_90 »

Нали не забравяте, че в повечето случай най-ниския клас на определено марково нещо, отговаря поне на среден та дори и на висок клас от нещо нереномирано. Винаги има изключения, но поне лично аз съм се убедил в обратното. Мога и примери да ви дам от личен опит както за въдици и макари, така и за доста други неща.
Аватар
dimmitov
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 473
Регистриран на: Пет Сеп 21, 2012 4:40 am
Местоположение: Пловдив

Re: Мач Shimano

Мнение от dimmitov »

Пръчката е екстра, като цяло е мека пръчка, но не е лигава. Няма как да се сравняват със Филстар или Фокус. Фокуса е доста по-стегната пръчка от Венджънса и нямат нищо общо. Филстар имат един лайт мач който е около 70лв който малко се доближава до тази, но тази определено е най-добра от трите.Най- добре да си я пипнеш и да си прецениш.Зависи какво ти трябва. Но определено пръчката е добра.
НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА ИЗЛОВИ ВСИЧКАТА РИБА С ВЪДИЦА
Изображение
Abu Garcia
новобранец
новобранец
Мнения: 72
Регистриран на: Чет Яну 31, 2013 9:18 pm

Re: Мач Shimano

Мнение от Abu Garcia »

Мерси колега dimmitov мисля да я комбинирам с макара Shimano Sedona 2500 предлагат ми я на добра цена 126 лв
andro833
новобранец
новобранец
Мнения: 18
Регистриран на: Съб Май 27, 2017 2:57 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Мач Shimano

Мнение от andro833 »

Аз ползвам vengeance, 4.20 м с exage 3000,бързата версия. Пръчката е мека, но цена-качество е добре. Аз я използвам много рядко, обикновено съм с фидерите. Става и за обикновена плувка. По-късата версия вероятно е по-пъргава като акция.
Corewin
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 114
Регистриран на: Вто Сеп 23, 2014 6:08 am
Местоположение: Априлци ; София

Re: Мач Shimano

Мнение от Corewin »

Ползвам това Shimano на 3,90 от няколко години и много си ме кефи. Отлични дистанции и точност се постигат с по-тежички ваглери. Моят съвет е да се вземе с макара 3000-3500 за по-добър баланс.Изработката и материалите са много качествени. За сравнение с други мач пръти може и да е по-нисък клас, но определено си заслужава парите.
Да направиш нещо тъпо със стил - на това му викам изкуство!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на мач”