Макара за Colmic emperia 5 м.

Модератори: Paublo_Eskobar, emo vasilev

Аватар
fozi073
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 429
Регистриран на: Сря Дек 26, 2012 6:39 pm

Макара за Colmic emperia 5 м.

Мнение от fozi073 »

Здравейте колеги , голяма чуденка имам. В предвид това че никога не съм риболовал с болонезе ми подариха такова , от заглавието, и сега се двоумя коя от макарите които имам да сложа. Едната е Shimano super X gt 3000 , другата Shimano super X match 3000 или най новата която още не съм получил - чисто нов Stradik X gtm 3000. И трите макари са японски, като първите са по бавно оборотни. То голяма разлика няма, но ... :roll: Болото го водят боло мач, акция до 20гр., тежи 238 гр.
Аватар
itzo
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 177
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 1:17 pm
Местоположение: vratza-sofia
Обратна връзка:

Re: Макара за Colmic emperia 5 м.

Мнение от itzo »

Която и да сложиш колега е все тая!Разлика има единствено в gt и gtm в предавателното число!Тези gtm-и които си споменал,имат и вариант 7,0:1 води се HS.Според мен по-бързата макара е по-добрия избор.Особено когато се налага,такъма ти да е във водата по бързо и да работи.С нея прибираш линията по бързо и по бързо замяташ,съответно.Разлика в теглото на споменатите от теб макари няма,така че....
успех на цялото рибарско воинство
Аватар
fozi073
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 429
Регистриран на: Сря Дек 26, 2012 6:39 pm

Re: Макара за Colmic emperia 5 м.

Мнение от fozi073 »

Ще пробвам с по бързата, с по бавно оборотната и ще видим. Комплекта става тежичък , но пък това са ми вариантите в момента. И другото което е. ...с тази акция до 20 гр. къде съм тръгнал по Дунав. Така си мисля .
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на болонезе”