Legacy Bolo 6.00 m?

Модератори: Paublo_Eskobar, emo vasilev

Аватар
murphymet74
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 538
Регистриран на: Пет Фев 25, 2011 9:29 am
Местоположение: Силистра

Legacy Bolo 6.00 m?

Мнение от murphymet74 »

Здравейте колеги!
Моля дайте мнения за Legacy Bolo 6.00 m на фирмата Формакс. Предсои ми покупка на такава въдица но бюжета е ограничен да 100 лв. Приемам съвети и за др. предложения. Болото ще се ползва на река Дунав като 6 метра не са много но за мен са оптимално решение.
Аватар
murphymet74
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 538
Регистриран на: Пет Фев 25, 2011 9:29 am
Местоположение: Силистра

Re: Legacy Bolo 6.00 m?

Мнение от murphymet74 »

murphymet74 написа:Здравейте колеги!
Моля дайте мнения за Legacy Bolo 6.00 m на фирмата Формакс. Предсои ми покупка на такава въдица но бюжета е ограничен да 100 лв. Приемам съвети и за др. предложения. Болото ще се ползва на река Дунав като 6 метра не са много но за мен са оптимално решение.
130 разглеждания и нито едно мнение :shock:
Благодаря Колеги за отзивчивоста :axe: Модераторите могат да изхвърлят темата в кошчето :evil:
tiso
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 185
Регистриран на: Съб Яну 09, 2010 5:56 pm
Местоположение: Габрово

Re: Legacy Bolo 6.00 m?

Мнение от tiso »

Нямам преки впечатления за болото ,но мач пръта legacy е чудесен.
В тази връзка ,не мисля, че ако го вземеш ще збъркаш.
Друг е въпроса дали си се спрял на прът с правилните параметри ,който би трябвало да съответства на изискванията ти за конкретния риболов.
Като качество обаче проблеми няма да имаш.
Успех с покупката .
Националният ни отбор по допинг беше заловен да вдига.... щанги !
Аватар
Венелин Радушев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1026
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 6:37 pm
Местоположение: Силистра

Re: Legacy Bolo 6.00 m?

Мнение от Венелин Радушев »

tiso написа:Нямам преки впечатления за болото ,но мач пръта legacy е чудесен.
В тази връзка ,не мисля, че ако го вземеш ще збъркаш.
Друг е въпроса дали си се спрял на прът с правилните параметри ,който би трябвало да съответства на изискванията ти за конкретния риболов.
Като качество обаче проблеми няма да имаш.
Успех с покупката .
Ти вероятно говориш за модела мач прът LEGACY на focus /?/, а той пита за модел "болонеза" на Формакс. С други думи - нищо общо.... Иначе и аз съм ЗА фокус - легаци!
"Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения."
Аватар
topsoft
фен клуб-скобар
Мнения: 1330
Регистриран на: Пет Юни 12, 2009 12:25 pm

Re: Legacy Bolo 6.00 m?

Мнение от topsoft »

Изображение

Изображение
M_tech1 написа:П.П.Някой да знае къде изкупуват риба,че тези трудно ги раздадох даже?
http://www.fotosviat.bg
Аватар
Венелин Радушев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1026
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 6:37 pm
Местоположение: Силистра

Re: Legacy Bolo 6.00 m?

Мнение от Венелин Радушев »

topsoft написа:Виж е тази тема:

http://forum.nariba.com/viewtopic.php?f=132&t=51994
Малко закъсняваш с хвалбите, колегата пуснал темата си взема болото и даже го продаде... :roll:
На трети риболов, при замятане на 6гр. буре се чува "тряс" и 5-то коляно полита напред заедно с останалите 4 пред него. Колегата остава с шесто коляно и макара в ръцете. Пето коляно е пукнато и излиза свободно от шесто /боло с щекерна сглобка?/.
Дотук с по-различните китайци /формакс/ за които говорите в цитираната от теб тема?
"Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения."
Аватар
pacho109
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2440
Регистриран на: Вто Фев 09, 2010 6:52 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Legacy Bolo 6.00 m?

Мнение от pacho109 »

Венелин Радушев написа:
topsoft написа:Виж е тази тема:

http://forum.nariba.com/viewtopic.php?f=132&t=51994
Малко закъсняваш с хвалбите, колегата пуснал темата си взема болото и даже го продаде... :roll:
На трети риболов, при замятане на 6гр. буре се чува "тряс" и 5-то коляно полита напред заедно с останалите 4 пред него. Колегата остава с шесто коляно и макара в ръцете. Пето коляно е пукнато и излиза свободно от шесто /боло с щекерна сглобка?/.
Дотук с по-различните китайци /формакс/ за които говорите в цитираната от теб тема?
Не може да е с щекерна сглобка :idea: Най-вероятно,като се е пукнало е излязло,но вътрешно,тъй като се е намалил диаметъра му :!:
Изображение
Чърчил: "Нима искате избори, които се решават от най-ненужните гласове, дадени за най-ненужните кандидати?"
Чърчил:" На Балканите има повече история,отколкото те могат да понесат!"
http://vremeto.v.bg/
Аватар
murphymet74
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 538
Регистриран на: Пет Фев 25, 2011 9:29 am
Местоположение: Силистра

Re: Legacy Bolo 6.00 m?

Мнение от murphymet74 »

Всичко е така както го описа колегата Венелин Радушев но с една подробност.Не е пето коляно а второ(броя от върха на долу) Разбира се че не е щекарска сглобка болото но се наложи така да го вдяна за да продължа риболова.Поне за мен се оказа че този модел не си заслужава парита.
Аватар
Венелин Радушев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1026
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 6:37 pm
Местоположение: Силистра

Re: Legacy Bolo 6.00 m?

Мнение от Венелин Радушев »

pacho109 написа: Не може да е с щекерна сглобка :idea: Най-вероятно,като се е пукнало е излязло,но вътрешно,тъй като се е намалил диаметъра му :!:
Разбира се, не си ми разбрал шегата. :)

murphymet74 написа:Всичко е така както го описа колегата Венелин Радушев но с една подробност.Не е пето коляно а второ(броя от върха на долу) Разбира се че не е щекарска сглобка болото но се наложи така да го вдяна за да продължа риболова.Поне за мен се оказа че този модел не си заслужава парита.
Зле съм те разбрал явно, така става като играем на развален телефон.... :D
"Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения."
Аватар
topsoft
фен клуб-скобар
Мнения: 1330
Регистриран на: Пет Юни 12, 2009 12:25 pm

Re: Legacy Bolo 6.00 m?

Мнение от topsoft »

Венелин Радушев написа:
topsoft написа:Виж е тази тема:

http://forum.nariba.com/viewtopic.php?f=132&t=51994
Малко закъсняваш с хвалбите, колегата пуснал темата си взема болото и даже го продаде... :roll:
На трети риболов, при замятане на 6гр. буре се чува "тряс" и 5-то коляно полита напред заедно с останалите 4 пред него. Колегата остава с шесто коляно и макара в ръцете. Пето коляно е пукнато и излиза свободно от шесто /боло с щекерна сглобка?/.
Дотук с по-различните китайци /формакс/ за които говорите в цитираната от теб тема?
Глупости говориш, какво за хвалене има- не съм я купувал, просто реших да покажа на колегата като попитах аз какво ми отговориха хората, щото се оплаква, че никой не му отговаря. То па да не смееш да напишеш нещо тука....
Изображение

Изображение
M_tech1 написа:П.П.Някой да знае къде изкупуват риба,че тези трудно ги раздадох даже?
http://www.fotosviat.bg
Аватар
Венелин Радушев
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1026
Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 6:37 pm
Местоположение: Силистра

Re: Legacy Bolo 6.00 m?

Мнение от Венелин Радушев »

topsoft написа: Глупости говориш, какво за хвалене има- не съм я купувал, просто реших да покажа на колегата като попитах аз какво ми отговориха хората, щото се оплаква, че никой не му отговаря. То па да не смееш да напишеш нещо тука....
Извинявай, разбрал съм грешно поста ти. А и коментара ми бе насочен не към поста ти, а към съдържанието на линка в него. Няма да конкретизирам повече, да не се засегне някой друг... :roll: Иначе аз така си говоря, само глупости, не ми се връзвай...
"Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения."
tiso
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 185
Регистриран на: Съб Яну 09, 2010 5:56 pm
Местоположение: Габрово

Re: Legacy Bolo 6.00 m?

Мнение от tiso »

Венелин Радушев написа:Ти вероятно говориш за модела мач прът LEGACY на focus /?/, а той пита за модел "болонеза" на Формакс. С други думи - нищо общо.... Иначе и аз съм ЗА фокус - легаци!
О да.
Не съм погледнал,че колегата пита за формакса.
Мача естественно е на фокус.
Благодаря за корекцията. :wink:
Националният ни отбор по допинг беше заловен да вдига.... щанги !
mle4ko
фен клуб-скобар
Мнения: 55
Регистриран на: Вто Юни 21, 2011 11:54 am

Re: Legacy Bolo 6.00 m?

Мнение от mle4ko »

murphymet74 написа:Здравейте колеги!
Моля дайте мнения за Legacy Bolo 6.00 m на фирмата Формакс. Предсои ми покупка на такава въдица но бюжета е ограничен да 100 лв. Приемам съвети и за др. предложения. Болото ще се ползва на река Дунав като 6 метра не са много но за мен са оптимално решение.
Аз си купих Legacy Bolo na Formax обаче 4 м и да ви кайа прачката си струва парите.
За 6 м не знам не съм я пробвал, но по моята мисля, че ще ти варши добра работа :rolleyes:
Смятам, че цена качество това е едно от най ако не и найдоброто което можеш да намериш
Наслука!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на болонезе”