ИЗБОР НА БОЛОНЕЗЕ

Модератори: Paublo_Eskobar, emo vasilev

Публикувай отговор
miro253
фен клуб-скобар
Мнения: 1449
Регистриран на: Вто Окт 13, 2009 4:02 pm
Местоположение: София

Re: ИЗБОР НА БОЛОНЕЗЕ

Мнение от miro253 »

Това е въдица за удоволствия.
fish2fish
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Съб Сеп 09, 2017 9:48 pm

Re: ИЗБОР НА БОЛОНЕЗЕ

Мнение от fish2fish »

Колеги , мисля да закупя shimano ultegra bolo -match 6m , ползвам техниум и супер ултегра шестици , но боло мач с много подвижни водачи не съм ползвал и ме притеснява че има много допълнителни малки водачи които допълнително ще замръзват и няма да мога да хвърлям в студените дни , а аз студа не ме плаши и редовно си ходя на - 4,5градуса ,въобще дайте мнение за тези боло мач модели
Аватар
butnik
рибар фанатик
рибар фанатик
Мнения: 8262
Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 7:35 pm
Местоположение: Франкфурт на Майн
Обратна връзка:

Re: ИЗБОР НА БОЛОНЕЗЕ

Мнение от butnik »

fish2fish написа:Колеги , мисля да закупя shimano ultegra bolo -match 6m , ползвам техниум и супер ултегра шестици , но боло мач с много подвижни водачи не съм ползвал и ме притеснява че има много допълнителни малки водачи които допълнително ще замръзват и няма да мога да хвърлям в студените дни , а аз студа не ме плаши и редовно си ходя на - 4,5градуса ,въобще дайте мнение за тези боло мач модели
Който се плаши, си стои на топло през зимата.Лови си с това, което имаш, да не се изплашиш,че виж си опрял до леене на куршум.
Та по сериозно де,да ,замръзват,но всяко нещо има решение-спрей,глицерин и.....писано и дъФкано.Многото водачи/на мен все са ми малко/разпределят равномерно натоварването по колената и да се върнем на питането,ами КУПУВАЙ.
Винаги прощавайте на враговете си-за тях няма нищо по-дразнещо от това.....
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на болонезе”